patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 lis 2010, 18:41

NOWA, ciesze sie ze wszystko ok :-)

mama Izuni, gratuluje coreczki :-)

Murchinson, mnie tez wszystko swedzi, najbardziej nogi od kostek az po uda, masakra najgorzej jest wieczorem. Na swedzace piersi i brzuch pomaga mi olejek ale z tymi nogami to nie wiem co zrobic

aniawlkp86, 3maj sie dzielnie, mnie tez czeka wycinanie kawalka kosci szczekowej i szukanie korzenia bo ktos kiedys nie zauwazyl ze mi wyrwal bez kawalka korzenia, a ze bylo to 10 lat temu to teraz juz wszystko pieknie sie pozrastalo. Poszlam kiedys do tego osrodka gdzie mi tak zrobili to mi nie chcieli dac ksera kartoteki bo mysleli ze ich skarzyc bede :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lis 2010, 18:56

mama Izuni gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja może jutro poznam płeć bo śmigam na wizytę po południu :-D

dzięki dziewczyny za pocieszenie :-) tak byłam znieczulona i to aż 2 razy bo po pierwszym znieczuleniu wszystko czułam,po 2 też jeszcze i na dodatek cały ząb się wykruszył,że już nic mi tam nie zostało :ico_olaboga: dostałam nr tel do Piły do chirurga ale z tego co się dentysta orientuje to tam chyba dopiero w styczniu mi zrobią :ico_szoking: mam też numer do prywatnego chirurga...jutro będę dzwonić i dowiadywać się co i jak i czy w ogóle w ciąży mi wytną chirurgicznie bo przy takim znieczuleniu jaki miałam dzisiaj to ja dziękuję :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lis 2010, 19:44

NOWA, dobre wieści, bardzo się cieszę :-)
NOWA Moje gratulację!! też już bym chciała wiedzieć, ale idę do lekarza dopiero 1 grudnia, także jeszcze troszkę poczekam. Mam nadzieję, że już się wtedy dowiem czy to dziewczynka czy chłopiec :-)
aniawlkp86, dowiedz się kochana jak najszybciej co i jak z tym chirurgiem , może zrobią Ci raz dwa i będzie po wszystkim. Bardzo Ci współczuję, też nie lubię dentysty, a czeka mnie kontrolna wizyta już niebawem...

A jak tam popołudnie Wam minęło? Ja zaliczyłam popołudniowy spacer, potem popołudniową drzemkę :-) zapomniałam tylko o popołudniowej przekąsce i już jestem głodna! a ochotę mam na kanapeczkę z pasztetem i ogórkiem :-) mmmmm na słodkie w ogóle nie mam chęci i cieszę się z tego bardzo :ico_haha_02: Za to konkrety bym jadła cały czas! No i ostatnio zastąpiłam mój ulubiony sok pomarańczowy sokiem jabłkowym- nie mogę się bez niego obejść :-) :-)

[ Dodano: 2010-11-15, 18:46 ]
O widzę, że dwa razy wkleił mi się login Nowej :-) oczywiście drugi post tyczy się mamy Izuni :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lis 2010, 20:00

Koroneczka to może synek będzie jak nie masz ochoty na słodkie :ico_oczko:

moje popołudnie ciężkie było,ale drzemka sporo dała :-) zaraz trzeba coś jakoś zjeść i dziecko wyszykować do spanka,potem mąż wstanie do pracy i znowu samotna nocka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

15 lis 2010, 20:20

Witam jeszcze wieczorkiem
Dzięki dziewczyny, pewnie już wam też będą mówili co tam w kroczu wasze dzieci mają ;-). Ja chciałam dziewczynkę. M chłopca, jak coś mówi, że będzie dorabiał, ale ja mu na to że chyba sam :-D . Cieszę się, bo między dziewczynami duża różnica nie będzie i mam nadzieję, że się zżyją.
Wiecie zawsze mnie to interesowało, czy można tak dawać znieczulenie u dentysty, niby tak, ale niektórzy to nawet przed apapem ostrzegają.
Daj znać Aniu też jak u gina i oczywiście czy udało się coś załatwić u dentysty.
Ja już małą zbieram. M ma za 2 tygodnie egzamin i muszę go odciążać by mógł się uczyć. Zmęczony jest po pracy a jeszcze coś musi do głowy wejść.
Dobranoc dziewczyny.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lis 2010, 20:36

mnie tez wszystko swedzi, najbardziej nogi od kostek az po uda, masakra najgorzej jest wieczorem. Na swedzace piersi i brzuch pomaga mi olejek ale z tymi nogami to nie wiem co zrobic
Mnie swędzi całe ciało ale najbardziej tak jak u Ciebie stopy i całe nogi oraz dłonie i przedramiona.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lis 2010, 20:43

wiecie co,mojego zęba i tak nie dało się uratować już,więc tylko wyrwanie mnie czekało,a bez znieczulenia nie da rady to nie miałam wyjścia niestety :ico_sorki:
jutro też z ginem pogadam co on myśli o tym chirurgicznym usuwaniu :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 lis 2010, 20:55

Murchinson, o dloniach zapomnialam. Tez mnie swedza. Z tym ze mnie swedzialy zawsze jak np mylam naczynia albo dlugo je po prostu w wodzie trzymalam. Tylko ze teraz to przechodzi granice bo ostatnio odrzucilam 2 kremy do rak ktore zawsze odpowiadaly i troche ten swiad lagodzi krem z nivei dla dloni bardzo przesuszonych z wlasciwosciami regenerujacymi :ico_olaboga: tego teraz uzywam choc nie wiem jak dlugo

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lis 2010, 21:02

ja chyba się zbieram na dzisiaj :ico_noniewiem:
dam Hani leki,położę ją spać i chyba sama się położę bo już ledwo siedzę,a mężowi budzik ustawię co by do pracy nie zaspał :ico_oczko:
do jutra :ico_papa:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lis 2010, 22:21

jestem i ja :-)
W pracy tak sobie, oczywiscie czekała na mnie lista zadan, ale nie była to jakas ciezka praca wiec uszło :-)

aniawlkp86, ojojoj wspołczuje przezyc z zebem :ico_olaboga: sama jestem ciekawa co z tego wyniknie, ja nie mialąm nigdy takiego zabiegu, ale M miał i stwierdził ze nie jest zle, ze oni wiedza i sie na tym znaj, wiec na pewno bedzie dobrze :-D

mama Izuni, ciesze sie ze wszystko z dzidzia jest dobrze i gratuluje drugiej coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D
Ja to dopiero bede wiedziała plec na usg 4d w grudniu, bo teraz nie bedzie mi juz robił usg, bo ostatnio robił, no chyba ze cos bedzie nie tak :ico_olaboga:
Co do skracania szyjki to tez miałam, ale na szczescie nie miałam zakłądanego krazka, byłam na tabletkach brałam Fenoterol i strasznie sie po nim czułam jak nacpapna jakas :ico_szoking:
No i tak mi sie wszystko zatrzymalo, ze wcale nie mogłąm urodzic bo Filip tydzien po terminie sie urodził :-D

patrycja_g, Murchinson, kurcze dziewczyny wspolczuje wam, mnie to nic nie swedzi, a wiem ze moja kolezanka tez tak nazekałą i trafiłą do szpitala bo stwierdzili ze to jakas cholestaza (nie wiem czy dobrze napisalam) ale obiawami jest bardzo swedzaca skora.

Nowa superowo ze jestes zdrowa i dzidzia tez ma sie dobrze :-D oby tak dalej :-)


Co do chorobowego to moj gin nie chetnie wydaje l4 wiec musiała bym mu niezle nawymyslac ze mnie cos boli albo nie wiem, a ja sie dobrze czuje.
Staram sie nie przejmowac praca bo itak tam nie wroce, wiec mam wiekszy dystans do tego i do szefowej :-)

Ciesze sie ze zgadzacie sie na połaczenie watkow, popisze jeszcze z dziewczynami z czerwca i dowiem sie co one na to :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość