Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

08 sie 2011, 12:22

cześć :-)

Krzysiu zasnął o 9:40 i śpi do teraz, do południa zawsze robił sobie godzinne drzemki, więc jestem w szoku, że tak śpi. Wczoraj zasnął mi po 18 i obudził się dopiero przed północą i skubaniec mały nie chciał spać, tylko gadał jak najęty, później po 3 to samo :ico_olaboga: także jestem dzisiaj baaaardzo niewyspana. Po południu może jakąś drzemkę sobie zrobię.

Murchinson to w takim razie dzisiaj molestuję męża o skrócenie koszyka :ico_brawa_01: Mati rewelacyjne pospał :ico_brawa_01: ciekawe kiedy Krzysiu przestanie się budzić w nocy :ico_noniewiem: A dom chcecie za gotówkę budować? My mamy długoletni plan, żeby postawić dom za gotówkę i dopiero później wziąć kredyt i szybko wykończyć, bo mamy hipotekę na mieszkanie.

Emilia dla Tosi :ico_buziaczki_big: a za torcik podziękuję, bo ja od dzisiaj na diecie :ico_oczko:

Koroneczka fajnie, że Maksiu pozwolił mamie odespać :-D Ja akurat za grzybami nie przepadam, ale tylko czekam aż mój mąż powie, że jedzie zbierać, bo on uwielbia :ico_oczko:

Zoola już nie zostawię Krzysia na przewijaku :ico_sorki: Z firmą to tak jest, że na początku kokosów nie ma i dobrze jak się chociaż na zero wyjdzie, bo na zyski to raczej nie ma co liczyć. A macie już jakiś pomysł?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 sie 2011, 12:22

My mamy mały rekord.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak usłyszałam że za 1litr jagód
ja kupilam wczoraj po drodze jak jechalismy do mamy 5 litrow i mama od razu w sloiczki powkladala, P zabral do domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My też nie bo mamy już mieszkanie.A duży macie dom? My chcemy taki 120-130 mkw.
no wlasnie my tez sie nie lapiemy na ta opcje bo mamy mieszkanie, a szkoda, bo mamy w planach domek, tez podobny metraz

[ Dodano: 08-08-2011, 12:23 ]
no i dzis na podwieczorek pierozki z jagodami, mmmmm :ico_oczko:
nie ma jak u mamy :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sie 2011, 12:35

no i dzis na podwieczorek pierozki z jagodami, mmmmm :ico_oczko:
nie ma jak u mamy :ico_oczko:
Ja będę jeść u mamy za tydzień :-D
A dom chcecie za gotówkę budować?
Nie, na kredyt. My mamy mieszkanie spłacone bo ja dostałam pożyczkę w pracy na zakup mieszkania więc obeszło się bez kredytu bankowego. My tego mieszkania nie chcemy sprzedawać na początku by było jakieś zabezpieczenie na wypadek W. Mieszkanie wynajmiemy i będzie choć trochę na ratę.
A mężowi przygotuj nitkę, cienką igłę i naparstek bo ciężko igła przechodzi. szczególnie jak będzie przyszywał te plastikowe płytki.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 sie 2011, 17:35

Murchinson, my dom mamy bardzo duży, głównie dlatego, że składa się z dwóch części. Nasz mieszkalna ma właśnie 120m z możliwością zagospodarowania poddasza, na górze starczy miejsca na jeszcze jeden pokój i łazienkę. Mamy też drugą część z osobnym wejściem gdzie planuję sobie kiedyś zrobić gabinecik i on ma jakieś 60m. Gdybyśmy jeszcze raz się budowali na pewno od razu gabineciku bym nie robiła, bo tak duży dom naprawdę pochłania kupę kasy, wszystko niemalże trzeba liczyć podwójnie. Ale zaowocuje to na przyszłość kiedy już będę chciała go otwierać- odejdzie czynsz więc wszystko co moimi rencami wypracuje, to moje :ico_oczko:
Muszę właśnie też iść kupić coś na te dziąsełka, bo Maksio też strasznie marudny jest dzisiaj. Widzę, że jest zmęczony, a zasypiać nie chce :ico_olaboga: Teraz na szczęście zasnął.
A za grzybki dałam 10zł- za taką pokaźną tackę, na sosik starczyło. Zwykle sami chodzimy na grzybki, ale z Maksiem nie damy chyba rady.

markotka, Maksio do południa też zalicza taką długą drzemkę od jakiegoś czasu :-) Podziwiam, ja nigdy nie byłam na diecie, bo nie potrafiłabym sobie odmówić jedzonka, poza tym nie cierpię uczucia głodu. Ale chyba jakoś jej nie potrzebuję- ważę prawię 3 kg mniej niż przed ciążą :ico_wstydzioch: Chociaż może nadrobiłam troszkę na tym weselu :ico_oczko:
no i dzis na podwieczorek pierozki z jagodami, mmmmm :ico_oczko:
To ja się wpraszam na ten podwieczorek :-) U nas jagody 10zł za litr- w zeszłym roku kupowałam po 5zł.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sie 2011, 17:44

Muszę właśnie też iść kupić coś na te dziąsełka, bo Maksio też strasznie marudny jest dzisiaj. Widzę, że jest zmęczony, a zasypiać nie chce :ico_olaboga: Teraz na szczęście zasnął.
To tak jak u nas, Mateuszek ziewa że słonia z trąba by połkną a zasnąć nie może przez dziąsła. Kup albo dentinox albo bobodent, nie kupuj tych bez lidokainy bo same zioła kiepsko działają.

[ Dodano: 08-08-2011, 17:45 ]
A z gabinetem mas rację, teraz koszt ale później wszystko Twoje bez zbędnych opłat.
Z naszej działki nici :ico_placzek: a taka fajna.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 sie 2011, 17:50

Z naszej działki nici :ico_placzek: a taka fajna.
Jednak ma tamtędy droga iść?? Szkoda! Ale nie przejmuj sie na pewno jeszcze coś atrakcyjnego znajdziecie.
A tak z ciekawości ile kosztują u Was działeczki za metr?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sie 2011, 17:55

Tak, ta droga ma tamtędy iść więc pewnie dlatego taka niska cena- 55zł za metr, a większość średnio po 100-130, w Łodzi 150-200zł. Na wsiach pod Pabianicami po 70. Nie ma tego złego...jak nie ta to inna, kwestia czasu.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 sie 2011, 18:26

jak nie ta to inna, kwestia czasu.
Pewnie!

U nas działki trochę tańsze, ale takie za 100zł za metr też się zdarzają. My za naszą daliśmy 50tys. a ma 1100m, więc cena fajna, ale 8km od miasta.
K pojechał się z majstrem rozliczyć - tynki skończone :-) uffff

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sie 2011, 18:47

K pojechał się z majstrem rozliczyć - tynki skończone :-) uffff
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to teraz co kolejne?
Nie wiem jak u Ciebie ale tu czasami z pod miasta dojedzie się szybciej do centrum niż mieszkając w samym mieście.

[ Dodano: 08-08-2011, 18:51 ]
Młody wychlał ok.180-190 kaszy :ico_szoking: i teraz wydaje takie dziwne-śmieszne dźwięki wielkie zadowolenie. Daliśmy mu tyle co zwykle ok.160 ale domagał się jeszcze.Konkretny facet musi się najeść do syta, po kim on to ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 sie 2011, 19:03

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to teraz co kolejne?
Ocieplenie dachu i sufity i gipsowanie ścian- mam nadzieję, że w 2-3 tygodnie się wyrobią. Apotem już tylko malowanie, płytki i panele. trzeba by je w końcu pojechac kupić :ico_haha_01:
Młody wychlał ok.180-190 kaszy :ico_szoking:
No ładnie! Maksio u mamy wypijał tak 120-140 mojego mleka, czyli niezbyt dużo, a myślałam , że więcej wypija :ico_noniewiem: Chociaż z cycuszka to nigdy nie wiadomo

[ Dodano: 08-08-2011, 19:05 ]
Nie wiem jak u Ciebie ale tu czasami z pod miasta dojedzie się szybciej do centrum niż mieszkając w samym mieście.
To zależy o której godzinie- są momenty, ze miasto zakorkowane, a my z naszej wsi chwila moment i jesteśmy :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość