mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 wrz 2007, 12:16

Wisienka, dzieki za info. Wlasnie nad nia wczoraj w sklepie stalam bo taka sliczna. Ale nie kupilam... i teraz sie ciesze!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 wrz 2007, 23:27

A propos wanienki jeśli mogę się wtrącić to radzę od razu wziąć większą- dzieci szyyybko rosną i ta mniejsza też okaże się szybko za mała. Tak było np w przypadku moich znajomych, którzy mając 3,5 miesięcznego bobaska mają już drugą wanienkę. Cena ta sama a spokój na dłużej

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 paź 2007, 09:42

Kolka pisze:A propos wanienki jeśli mogę się wtrącić to radzę od razu wziąć większą- dzieci szyyybko rosną i ta mniejsza też okaże się szybko za mała. Tak było np w przypadku moich znajomych, którzy mając 3,5 miesięcznego bobaska mają już drugą wanienkę. Cena ta sama a spokój na dłużej

a ja słyszałam że mimo tego lepiej kupić ta mniejszą,jest wygodniej i pewniej...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 paź 2007, 09:52

Ja kupilam taka normalna, nie wiem czy ona jest duza czy mala, taka standardowa chyba i do tego taki duzy i wygodny lezaczek z OK BABY, zeby bylo wygodnie kapac. Wydaje mi sie takie rozwiazanie optymalne.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 paź 2007, 11:14

ja tez mam taką normalną najzwyklejszą tylko one są w 2 rozmiarach jedna taka wielka a druga mała tzn wg mnie duża ale mniejsza od tej większej :-D :-D :ico_noniewiem:

Krecik_5
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:00

01 paź 2007, 13:20

W moim malutkim mieszkanku to z tą większą byłby kłopot:)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

01 paź 2007, 13:28

ja obstaję przy tym żeby kupować dużą wanienkę. Ja właśnie taką mam i jestem zadowolona. Wprawdzie zajmuje sporo miejsca ale jakoś dajemy radę. Moi znajomi już dwa razy wymieniali wanienki. Pierwszą kupili profilowaną (bo niby łatwiej malenstwo kąpać), po 2miesiącach ich córcia wyrosła z tego profilu i kupili drugą już zwykłą ale malutką. znów minęły 2 miesiące i młoda się nie mieści. teraz kupili największą jaka była w sklepie. :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 paź 2007, 14:16

a wiecie ze nie widzialam nigdy roznicy w wielkoscii wanienek...myslalam ze jest jeden rozmiar :ico_noniewiem: i mamy tak normalna...tylko taka byla w sklepie....wszystkie takie byly wiec nie wiem czy jest mala czy duza....chodzi o to ze calkiem na leząco to Maya juz dawno sie nie miesci ae ma teraz lezaczek wiec pod innym nachyleniem mala ma wiecej miejsca na nogi,a nawet ostatnio to kladzie je na wanienke..hihihi-wietrzy :-D :ico_haha_01: ...pewnie niedlugo bedzie siedziec wiec znow bedzie miejsce na nozki...a potem pojdzie do duzej wanny :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 paź 2007, 15:53

GLIZDUNIA pisze:a wiecie ze nie widzialam nigdy roznicy w wielkoscii wanienek...myslalam ze jest jeden rozmiar :ico_noniewiem: i mamy tak normalna...tylko taka byla w sklepie....wszystkie takie byly wiec nie wiem czy jest mala czy duza....chodzi o to ze calkiem na leząco to Maya juz dawno sie nie miesci ae ma teraz lezaczek wiec pod innym nachyleniem mala ma wiecej miejsca na nogi,a nawet ostatnio to kladzie je na wanienke..hihihi-wietrzy :-D :ico_haha_01: ...pewnie niedlugo bedzie siedziec wiec znow bedzie miejsce na nozki...a potem pojdzie do duzej wanny :ico_oczko:

Glizdunia masz właśnie ta mniejszą....

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

01 paź 2007, 19:27

Witajcie :ico_haha_02:
Jeśli pozwolicie to i ja sie wtrącę na temat wanienek.Faktycznie są tzw. mniejsze i większe.Mi wystarczyła w zupełności ta mniejsza.Zresztą moja córcia jak skończyła 9 mc. to kąpała się już w dużej wannie,tylko na specjalnej macie antypoślizgowej,a wanienkę mamy na działce.I Zuza do tej pory jak tam jest to sie w niej kąpie,zamiast w misce.I przy drugiej dzidzi też kupie tą mniejszą,po co mam sobie łazienkę zagracać.Takie jest moje zdanie.Pozdrawiam i życzę przyjemnych zakupów.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość