agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

02 kwie 2008, 17:18

Witajcie dziewczyny
Wreszcie dostałam się na forum :ico_haha_02:
Czasu wiecznie brakuje
Ręce mi opadają, bo Wito ciągle chory
od początku roku 3 razy brał już antybiotyk i raz zastrzyki
Zapalenie oskrzeli wraz z anginą go męczą.
nadal kaszle,a jutro kontrola u pediatry
Zębów nadal niewidać.
Przybrał tylko 20 dkg od stycznia przez te leki.
Na długi weekend jedziemy nad morze,
może zmiana klimatu dobrze na niego wpłynie.
Zabieram sie do poczytania waszych postów,
mam duzo do nadrobienia.
Dzieciaczki wasze śliczne :ico_brawa_01:
Pozdrawiam serdecznie :ico_buziaczki_big:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 kwie 2008, 17:20

Ywone jaka ona wydaje sie duza zwlaszcza na tym zdjeciu nr.2 a jaka ładna :ico_szoking:
no bede musiala poszukac bo ten co do niego chodzimy z Ryskiem to nie bardzo sie nadaje... mysle ze bedziemy musieli polakowac czy cos w tym rodzaju... nawet o tym narazie nie mysle co do Kacpra to on juz szaleje to znaczy ze zdrow :ico_oczko: ale dalej nosek taki zawalony ale juz mu tak nie cieknie i juz mniej kaszle ale jak zakaszle to jak dorosly... goraczki nie ma... jutro idziemy do kontroli i mam nadzieje ze koniec z antybiotykiem bo wydaje mi sie ze nie sa zdrowe :ico_noniewiem:
co do raczkowania i tych podłogowych akrobacji to tez to ma pupa w gorze jakby mial odrazy wstac na wyprostowane nogi i jak tak sie tarzamy to i siadzie sam ale do chodzenia daleko moze za malo w luzeczku siedzi bo moze zaczal by cos kabinowac i wstawac przemieszczac sie a tak to albo chodzik albo podloga... a no i daje buzi ale tak slodko z otwarta buzia sliniac okropnie z jezyczkiem... to mi sie szykuje kochas calusny :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-02, 17:22 ]
o witaj agasso rzeczywiscie dawno cie nie widzialam... to witaj w klubie moj Kacper tez chorował to chyba przez ta cholerna pogode...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

02 kwie 2008, 17:27

Yvone, Amelka śliczna i gratulujemy, że już tak ślicznie raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anita dziwne z tym dentystą :ico_noniewiem: , ale lekar5ze wiedzą co robią

agasco, a macie jakieś sprawdzone miejsce nad morzem- proszę podaj kontakt :ico_sorki: :ico_sorki: świetnie, że zaglądnełaś do nas :-)

[ Dodano: 2008-04-02, 17:55 ]
79anita, świetny chłopczyk z Twojego Kacperka :ico_brawa_01: - przystojny i taki duży już :ico_brawa_01: - super zdjęcie

[ Dodano: 2008-04-02, 17:56 ]
zmobilizowałyście mnie do wstawienia nowego zdjęcia.....chociaż dzisiaj jestem strasznie dorą...na

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 kwie 2008, 19:45

Zdjecia super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Amelka jest sliczna!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agasco, dlugo Cie u nas nie było. Przykro mi, że Mały tak choruje. :ico_chory: Zycze wszystkiego naj naj naj .Ten wyjazd na pewno mu pomoze. :ico_haha_01:

Aga, i gdzie to zdjecie? no i czekam na fotke nowej fryzurki :ico_oczko: Tez musze sie "ogarnac" :ico_oczko:

Oj, dziewczyny, to zgrzytanie zebami normalnie :ico_placzek: ciary mnie przechodza po plecach. A Szymek ciagle zgrzyta i zgrzyta :ico_placzek:

Zalozyłam na naszej kalsie nasza klase sierpnioweczek :-D Jestesmy na Szkoła Tik-Tak klasa S :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 kwie 2008, 20:03

witaj Agasco, Bardzo mi szkoda Twojego synka, ale mam nadzieję, że już niedługo mu się poprawi. Zmiana klimatu na pewno pomoże.
My raczej pojedziemy nad jezioro na weekend majowy. Ale jeszcze nic nie nagraliśmy.
Z tym dentystą, to na pewno można znaleźć jakiegoś dziecięcego, który ma swoje sposoby. Ale, że Kacperek ma już 8 ząbków, to normalnie szok.
Wisieńko, on na pewno przestanie niedługo tak zgrzytac, teraz to pewnie dlatego, że to nowy dźwięk.
Ja wiem, że Amelcia wygląda tak dorośle, ale to przez te włośki, bo ma ich naprawdę zatrzęsienie i nawet lekarze czasem biorą ją za starsza. Ale jest naprawdę maleńka i z tego co pamiętam jest najmniesza. Bo jest naprawde filigranowa.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

02 kwie 2008, 20:47

oj dziewczynki ale napisalyscie sie!!! ja bylam dzis w pracy, moj mezus siedzial w domku z mala, pracowalam dzis 8 godzink i w sobote ide na 8 godzin a jutro na 4 do tej dodatkowej a dzis nogi mi odpadaja, mialam od meza super masaz stopek ale i tak ledwo zyje, wiecie troche sie zastalam przez ten czas i troche sie narobilam dzis :-)

a to dla wszystkich dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fotki superowe, a ja dzis sie tak stesknilam za mala i mezem jak ich zobaczylam to taki usmiech mi szczelila i takie nauczyla sie cmokajace buziaki puszczac jest kochana, aha i ona na brzuchu jak lezy to tak jakby sie chciala oprzec na czole, mimo ze reszta lezy, nie wiem co ona kombinuje ale mysle ze ona sie powoli zbiera do raczkowania ale jeszcze chyba mamy czas :-) :-) :-)

a z tym wozkiem to owszem kazdy ma inny gust, mi samej sie on zmienia co troche i pewnie i tak kupie jej calkiem co innego ale to zobaczymy,

wisienko ja sprobuje wejsc na ta klase bo mam tam profil :) wiec gdyby cos to sie tam spotkamy, lece bo musze mala obudzic i ja dzis kapiemy a ja ledwo zyje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-02, 20:51 ]
wisienko nie moge znalesc tej klasy, prosze podaj jak mam to znalesc :)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 kwie 2008, 21:41

http://nasza-klasa.pl/school/163120/16
to link :)

Wlasnie sie zastanawiałam dlaczego Cie dzis nie było cały dzionek, a Ty w pracy byłas, biedulko :ico_pocieszyciel:

Yvone, mam nadzieje, że mu to minie, bo głowa mi juz peka po całym dniu. :ico_olaboga: A Amelka na prawde wyglada na taka dorosłą. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i cudna jest!!!!! Szkoda, ze tak rzadko jej fotki zamieszczasz.... :ico_nienie:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

02 kwie 2008, 22:00

yvone to prawda ze fotek malo widzimy!! :ico_nienie: :ico_nienie:
wisienko zaproszenie wyslane , napisze cos jutro po poludniu,
milej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 kwie 2008, 08:15

Yvone udało się odzwyczaić Amelcie od nocnego jedzenia?
mam wrazenie że nikt nie czyta moich postów :ico_noniewiem: pytałam jakimi zabawkami wasze pociechy najchętniej się bawią?

a tak na marginesi ewczoraj kuplśmy większą wanienkę i mamy tak się kręcil że w końcu pływal na brzuszku :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 kwie 2008, 08:19

Obiecuję częściej umieszczać zdjęcia.
Rzeczywiście cie nie było i sie zastanawiałam, co się dzieje. Ale już teraz wiem Karolinko :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość