Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2008, 12:57

Witam :-) u nas upalnie cieplo ze hoho,ale wiatr ,tak wieje chocby jakis tajfun,za oknem furgaja reklamowki i galezie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Po 13 ide do gin hmm ciekwe co to za bakcyl!!
Jutro spotykam sie z K@Tk@ i EWKA strasznie sie ciesze,taki nasz babski wieczor :-D :-D :-D
I jeszcze jeden powod do radosc spodnie staja sie luzne takze cosik chudne :-D :-D :-D


asiula26, witaj pracosiu :ico_oczko: obys wreszcie sobie dychnela a macie juz tego nowego pracownika???

My czekamy na babcię A jutro zakupy dla Weroniczki i Helenki oczywiście też. No i randka z mężusiem! A jak się uda zapisać dziś na usg to jeszcze podejrzymy jutro Malutką
ANIU super super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-30, 11:59 ]
MADZIORKA usmialam sie z Twojego snu hihi niezle niezle :-D :-D


AGNIECHA Tomus jest superowy ,jak sie spotkamy to Wiki go pewnoe wycaluje :ico_oczko:


KAMILKO to pobalowalas hihi niezle,a katarek oby szybko Tomusiowi przeszedl :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-30, 12:00 ]
Ktos mi dzis powiezyl tajemnice ,ale taka milusia az sie popłakalam :-D :-D ,jak dostane pozwolenie to Wam zdradze :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 paź 2008, 13:10

No to po kolei:

Madziorka pocieszny ten Twój Leluś hihi. Juz go widze zacieszającego na hipermarketowej podłodze hehe.

dziękuję za odpowiedzi w sprawie kupek. Ja już chyba znalazłam rozwiązanie problemu. Otóż od dwóch dni nie daje mu Kubusia do picia i kupy się unormowały. Znaczy są 3-4 dziennie. jednak owoce i soki owocowe robią swoje. teraz będę spokojniejsza.

Juli świetnie, ze planujecie nowego bejbika. Kurcze jak was wszystkie słucham to mi też się zachciewa. Ale jakoś czuję że to nie pora na razie.
Juli doszedł kombinezonik??

Edytko dużo duzo szczęścia, miłości, spełnienia marzeń i kasy, która pomoże Ci je wszystkie zrealizować. Troszkę spóźnione, ale szczere życzonka.
To Ty masz 28 lat?? Nie wiem czemu myślałam, ze jesteś duzo starsza. I broń Boże nie z racji wygladu. jakoś tak sobie wbiłam do głowy i tyle. Moze dlatego,z e jako jedyna tutaj masz starszą córkę. I chyba to mnie tak naprowadziło hehe.

Frydza wydaje mi się, ze tą infekcję mogłas na basenie złapać. A skoro juz ją masz to wczorajszy basenik jeszcze jej pomaga w rozkwicie. Moja rada - używaj na basen tamponów.

Zęby.
Ja szczerze mówiąc dokładnie nie wiem, bo mój czort gębymi nie otworzy. Ale prawdopodobnie jest 12. Jedynki i dwójki juz dawno wyszły. Natomiast czwórki były meeega napuchnięte przez ładnych kilka miesięcy no i teraz wszystkie powychodziły. Nie wiem czy coś jeszcze idzie. Będę musiała jakos podstępem sie przyjrzeć.

Aniu szykuj się szykuj do świąt bo faktycznie później może nie być czasu. Ale fajnie będziecie mieli. Święta we czwóreczkę. Cudowny prezent gwiazdkowy co?
tak planuję będe miała tyle dzieci, aż będe miała córeczke
hehehehe dobre. Juz znałam takich. To drużyny piłkarskiej moze sie dorobisz hihi.
Ja ostatnio sobie juz tak myślałam, ze nie będe sie nastawiac na dziewczynkę. Tylko właśnie na chłopca. Pokocham go najmocniej jak potrafie, a jak sie okaże dziewczynką to będzie super niespodzianka.

Agniecha slicznie Tomus tańczy. matko jakie takie maluszki sa cudowne. Ciekawe co z nich później wyrosnie...???
80 cm i 10,42 kg
No to według moich domowych obliczeń i mierzeń bliźniaki sa identyczni. wczoraj Tomka ważyłam to ok 10,30 i wzrost 80.
Kurcze trzeba sie teraz przestawic, ze dzieciaki juz nie będą przybierac w takim zawrotnym tempie jak niemowlaki. A ja ciąglę się nad tym zastanawiam.
mialam dzis sen..
No widzisz Ty to nawet sny masz szalone hehehe.
dziwna jestem co??
ale pewnie do swiat mi przejdzie.. hmmm
Ja wiem czy dziwna??
Fajnie tak sobie pomarzyć.
Szczerze mówiąc mi sie najbardziej udziela jak oglądam te świąteczne filmy pełne sniegu i amerykańskich szaleństw świątecznych. A za oknem szara plucha bleeee...
dziś się właśnie zastanawiałam czy kupimy Tomkowi sanki? Czy w ogóle sie kiedyś jeszcze przydadzą?? Ech...

[ Dodano: 2008-10-30, 12:12 ]
cześć Frydza.
Ktos mi dzis powiezyl tajemnice ,ale taka milusia az sie popłakalam ,jak dostane pozwolenie to Wam zdradze
Czyżby chodziło o K@tkę??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2008, 13:17

Czyżby chodziło o K@tkę??
nie moge powiedziec,ale niedlugo powiem powiem :-D :-D tyle radosci od rana echh pieknie!!

[ Dodano: 2008-10-30, 12:18 ]
Frydza wydaje mi się, ze tą infekcję mogłas na basenie złapać. A skoro juz ją masz to wczorajszy basenik jeszcze jej pomaga w rozkwicie. Moja rada - używaj na basen tamponów.
Dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: zobaczymy co gin powie hmm

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 paź 2008, 13:39

frydza, ja też pomyślałam to samo co Kamilka o tej wspaniałej tajemnicy :-)

Kamilko, zazdroszczę imprezki, ja na razie mogę sobie tylko pomarzyć. No ale coś za coś. Będę miała, że się tak wyrażę, ciąże "z głowy", za to już niedługo przytulę Weroniczkę. No chyba, że będzie jednak Michałek. Bo kurczę, już się nastawiłam na drugą córcię i wyprawkę dla dziewczynki kompletuję a zaczęłam mieć schizy, że jednak chłopczyk będzie... no cóż, tak czy inaczej - najważniejsze żeby malenstwo było zdrowe. I jeszcze żeby poród był ekspresowy :-D
Fajnie, że już wiesz czemu Tomeczek tyle kupali robił. Zawsze to spokojniejsza głowa...

madziorka, sny masz szalone!!!! uśmiałam się jak czytałam. A Leluś chichoczący na podłodze w supermarkecie - hmmm... na pewno dla Ciebie kłopotliwe, ale musi to wyglądać przezabawnie!

A właśnie, edytko, ja też myślałam, że jesteś starsza, bo Twoja Klaudia już do szkoły chodzi. Ja też niedługo będę obchodzić 28 urodziony. Ale ten czas leci....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2008, 16:44

Bylam u gin mam jeden Torbiel i od tego stan zapalny i to pieczenie,mam tabletki dopochwowe i masc oby to pomoglo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 paź 2008, 20:00

czesc dziewczyny
nie mam tak czasu,ale tesknie za Wami
dzis nawet Alinka mi sie snila ....kiedys tak sobie myslalam,ze Tomka siostra mieszka w Warszawie i pamietalam ,ze Alinka tez i jakos tak sobie wbilam do glowy,ze jak juz bede to musimy sie spotkac i koniec .......mam nadzieje,ze troszke lepiej sie czujesz .....o ile to mozliwe kochana ,bardzo mi przykro :( nie mam slow :((((((((
ja juz niedlugo bede w Polsce i spotkam sie z Kamilka i Tomusiem :) :ico_brawa_01:
a jak wroce to z Madziorka (mam nadzieje,ze w koncu damy rade ;)
Madziorka macie u Was marriott? bo ja moge sobie wziac 3 nocki ,wiec bym przyjechala i bysmy zakupy robily :ico_haha_01:

Oli spi ...jak byl chory ,jakis miesiac temu ,to wazyl 11 kg i moja mama mowila,ze to malutko i ja jej uwierzylam,bo on malo je ,a chlopczyk w jego wieku wazyl 15 i wygladal jak maly pudzianowski :ico_szoking: a teraz jak Was poczytalam to juz wiem,ze mama sie nie zna :ico_oczko:
buziaki dla Was kochane :)

[ Dodano: 2008-10-30, 19:01 ]
Frydza bedzie ok ....co to za cholerstwo ten torbiel :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2008, 21:58

Siemanko wieczorkiem,bylismy na zakupkach :-D mezus mi kupil sliczne spodnie z dresu,Wiki kupilismy bluzeczke i taka tablice ze zwierzatkami ,wysypuje sie zwierzatka i uklada spowrotem do wzoru,strasznie niuni sie to podoba jest zachwycona :-D :-D
I ogolnie pokupowalismy prezenty na Mikolaja czyli dla 5 dzieci do obdarowana uff ale tego bylo zabawki,bluzeczki,autka :-D


lucy23, Weitaj kope lat ,brakuje tu Ciebie bardzo :-D :-D wpadaj czesciej :-D

[ Dodano: 2008-10-30, 21:00 ]
Frydza bedzie ok ....co to za cholerstwo ten torbiel
dokladnie cholerstwo,poczytalam na necie o tym i mam nadzieje ze tabletki pomoga bo jak nie to trzeba to przebiccc brrrr :ico_chory:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

30 paź 2008, 23:26

hej, ja kurcze ale jestem zła! właśnie się pokłóciłam z A i to jutro o 5 wyjeżdzamy a on takie cyrki urządza, bo nie ma jego drugiej skarpety, potem jeszcze o zmywrke... :ico_zly: :ico_zly: miałam plany dziś spać z mężem ale plany prysneły... :502: ale tak mamy często że w dzień przed wyjazdem się kłócimy...
Witaj lucy
Frydza wylecz się
Kamila Tomek ma katarek, niech mu szybciutko przejdzie, mój Tomek to jeszcze chyba nie miał kataru...
dobra dziewczyny trzymajcie się, wracamy chyba za 5,6 dni...pozdrawiam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 paź 2008, 01:33

czesc

chyba nie dosc jasno sie wyrazilam bo zrozumialyscie ze lelek kladze sie tak w supermarkecie.. tam jeszcze nie mial okazji bo to nowy bzik. a my teraz trzymamy go raczej w wozku ile sie da bo ciezko za nim nadarzyc hehe
a kladl sie tak w pasazu handlowym... cos jak maly shoppinge centre hehe

dzis to samo robil w playhousie..
a ludzi bylo tyle ze szok.. normalnie niezle zamieszanie.. balam sie ze go zgubie w tlumie.. lelus tez od czasu do czasu wodzil za mna wzrokiem i nawet plakal biedny bo nie mogl mamci odnalezc. zauwazylam go jak stal pod siatka i chlipał..
no ale generalnie to byl przeszczeliswy

te tlumy z powody trwajacych tutaj ferii , dobrze ze tylko tydzien ufff

poszlysmy wieksza ekipa. a na miejscu ze zdziwieniem spotkalam znajomych. byli tam pierwszu raz ze swoimi duuzymi juz blizniakami hihi

i jeszcze jedna mamusia polka wpadla. kiedy przeczytala watek na naszym lokalnym forum o dzisiejszym wypadzie. ale fajnie ze dolaczyla. hihi

ufff na dzis mam dosc
po zabawach w kulkach
pojechalismy jeszcze na zakupy spozywcze
potem chlopcy zabrali mnie na solarke bo juz dola lapalam .. tyle bez slonca a buu

jak dotarlismy do dom to lelus padniety wciagnal kaszke poplumkal sie spal w najlepsze hehe

frydza wiesz twoj opis na gg zdradza twoja tajemnice.. i baardzo sie ciesze!!! i mocno trzymam kciuki zeby to bylo to o czym mysle!!!! :ico_brawa_01:

agniecha wiesz czasem taka nerwowka przedwyjazdowa konczy sie klotnia.. jak zasiadzie razem w aucie to zlosc minie! spokojnej podrozy i milego urlopowania dla was!!

kamila a my sanek nie kupujemy. w PL mamy swietnie stare sanki jeszcze z mojego dziecinstwa. i sluza nam tyle lat.. hhihi takie fajne w ub roku lelus byl jeszcze za maly na nie bo to jednoosobowe ale mam nadzieje ze teraz juz posmigamy hehe

u nas zwykle jest snieg ale niekoniecznie na swieta
w gory mamy niedaleko wiec bedziemy szukac hihi

lucy wiesz ja moze luksowow nie mam ani standardu mariottu ale zapraszam nawet i na tydzien!!! atrakcje gwarantowane.. dobra zabawa i zakupki rowniez
ale zaspokoje twoja ciekawosc,sprawdzilam na necie i oczywiscie jest mariott w Bham hehe

frydza a z tym torbielem mozna na basen chodzic??
i skad sie bierze??
a my tez juz zaczelismy swiateczne prezenty hehhe

uciekam nadrabiac reszte forum.. bo juz przysypiam

buziole

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

31 paź 2008, 09:00

Witam Agniecha Tomuś ślicznie tańczy moja Wiki tak nie umie a buuuu
no i starajcie się starajcie o fasolkę , trzymama kciuki.

Madziorka już stopnial no szkoda może jeszcze was zasypie hi hi .A sen miałaś hi hi taki pokręcony , smaka mi martini narobiłaś :ico_oczko:

Aniu i Kamilko mi każdy daje więcej przez wzgląd na moją tuszę . A Klaudię urodziłam mając 21lat , ale smarkata byłam :ico_szoking:
Frydza torbiela fee mam nadzieję że tabletki pomogą , no i gratki z okazji zgubionych kilosków , no ja ostatnio tak jakoś napuchłam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ogólnie wczoraj się źle czułam dziś trochę lepiej .

Lucy witaj i pisz częściej

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość