Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 lip 2010, 20:38

ewka sie pewno przeprowadza

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 lip 2010, 21:51

witajcie!
jagodka24, na pewno masz rację...przy takim kołowrocie nie ma czasu na pisanie...
Qanchita jak to nie wiesz, czy ona już na noc śpi?
u nas od ok.16-17spania nie ma, ewentualnie z pół godzinki....a potem się męczymy, kąpiel, mleko i śpi...
Moni no odważna dziewczyna! :ico_brawa_01:
Karmelka a ja lżejsza o 190zł i też się cieszę, że następne za rok..........hehehe

a co u nas? a ...jak zwykle
nie wiem, chyba znów zęby dokuczają, bo smoczek do mleka muszę chłoddzić, inaczej nie wypije choć głodny...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 lip 2010, 22:00

Qanchita jak to nie wiesz, czy ona już na noc śpi?
No, już nie raz ją kładłam po 19 spać bo była zmęczona a tu nagle o 21 niunia się budzi jak nowonarodzona :ico_szoking:
Ale dziś śpi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 lip 2010, 06:37

hej u nas zęby masakrycznie dają poalić :ico_zly:
jak tam nocka?
no i co z eve może można do niej zadzwonić?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 lip 2010, 08:54

u nas nocka tez okropnaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
majka obudzila sie po 2 i do wpól do 5 praktycznie nie spała
ja troszke przykimałam a potem drazniła nas mucha która wręcz wlatywała nam do buzi
więc polowanie i dopiero po 5 zasnełam do 8 jak kamien

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 lip 2010, 09:16

Dzień dobry :-D

A my dziś do 8:30 leżakowaliśmy :ico_brawa_01:
Mąż ma urlop, Jolka ładnie spała tylko na jedzonko się budziła... żyć nie umierać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jagodka24, ja też codziennie przed spaniem urządzam polowanie na muchy :ico_zly: Nie cierpię dziadostwa :ico_zly:

riterka, jak na razie to tylko Twoja drobina na forum ma zęby :ico_szoking:
A taka kruszynka była :ico_szoking:

Ależ znów gorąco :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 lip 2010, 09:17

no i co z eve może można do niej zadzwonić?
ja dziś z nią rozmawiałam... jest zaganiana da znać jak się upora ze swoimi sprawami :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 lip 2010, 10:03

moni26, dzięki za wiadomość :ico_sorki:
Qanchita, ja mam już dość tych zębów dzisiaj dałam jej panadopl, bo viburcol nie działa i dr kazała podać, wczoraj byłam u lekarza bo mąż przy ubieraniu małej wymacał gulkę, na szczęście to nic poważnego, wcześniej z tej piersi jej mleko leciało więc to od hormonów mamy narazie okłady robić powinno zejść, ale naczytałam się w necie i nim do dr poszliśmy to ja po nocy nie spałam, wyłam i przeżyłam horror.
No i teraz babcia zabrała dzieci na spacer, chwała Jej za to mam wolne i powinnam iść spać :-D

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

21 lip 2010, 10:56

dzień dobry!!!
Ja zaganiana, bo poluje na nianię dla Tymka, a poza tym ciągle się bujam z odparzeniami pupy Tyma. Już było 1 dzień dobrze i znowu - myślę że to po prostu uczulenie na Pampersy, ide kupić Huggiesy
Jutro rozmowa z pierwszą nianią, w piątek z drugą - zobaczymy co z tego wyniknie, a potem urlop!!!!Od niedzieli 3 dni w SPA! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie mogę się doczekać, 2 tygodnie cały czas z mężem - tak siebie mało ostatnio mamy... :-D

riterka, jaka gulka? Gdzie? Wierzę, że przeżyłaś horror...Matko, czasami lepiej nie czytać co w necie piszą...A te zęby to zaraza jakaś. Najpierw boli że rośnie, potem bo wypada, a potem bo się psuje...I tak dzielna jesteś bardzo i nie narzekasz :-D Ale tak jak Qanchita pisze, tylko Twoja Lenka ma ząbki u reszty cicho sza :-D

Qanchita to Jolcia widzę lubi w nocy wstawać? Nocny Marek?


jagodka24, polowanie na muchy?Jak już dziecko daje pospać to mucha nie...Co za świat...

Mam pytanie dziewczyny: Czy wyjęłyście już z fotelika samochodowego tą taką dodatkową wkładkę chroniącą główkę dziecka - taką niby obręcz? Bo mi się wydaje że Tymek już za duży jest żeby z tym jeździć ale bez tego głowa mu sie kiwa na boki trochę więc nie wiem....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 lip 2010, 11:16

ja juz dawno wyciagnelam
to jest wkladka dla noworodka
zreszta teraz nie wyobralazam sobie z tym jezdzic bo i bez tego mala sie poci

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość