Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 kwie 2008, 16:58

Hej!!!

no tak...dla Mateuszka gorące życzonka!!! dużo uśmiechu!!!

Glizdunia jak patrzę na Maycię to mam ochotę ją złapać i wycałować!!! normalnie mniam!!!

Jagódka mówisz? no to może czas spróbować :ico_haha_01: wczoraj znów gadanie, gadanie...wiecie co...ja już nawet zaczęłam podejrzewać, że może jemu się ktoś podoba?że ktoś go zauroczył...bo to przecież nienormalne jak jest między nami...Mówi że nie...że jakoś tak samo wyszło, że chce to zmienić...ciekawe...no to może ciąża i poród tak na niego podziałały??? ale przecież chyba można to powiedzieć i już nie???

Lady kup mu coś ładnego, może się odwdzięczy :ico_haha_01: co my mamy z tymi chłopami...szok!i powodzenia u promotora!!!
A o nacinaniu nigdy nie słyszałam...ale to już chyba na prawdę w ciężkich sytuacjach...przecież jeszcze czas na zęby, bez paniki...nie każde dziecko je ma wcześnie...moja bratanica dostała tydzień przed roczkiem..i do teraz ma chyba ze 4 czy 5...a w sierpniu 2lata skończy...

Irminko, może ona potrzebuje dużo więcej czasu na aklimatyzację. Widzę, że ciężko z takim dzieciaczkiem...biedne jesteście. Pewnie nerwy już na maxa. ALe nic nie poradzisz, widocznie z niej taki wrażliwiec. Oby jej przesżło...

KUlka mi dobrze chodzi TT, odpukać...

Sikorko no ucz się ucz, chociaż ktoś... :ico_haha_01: ja chyba też się za coś wezmę, bo wstyd normalnie...Moje dziecko też chyba by zostało z każdym...bynajmniej w naszym domu. Nie wiem jak by to było u kogoś, ale póki co ona ufna jest. mam nadzieję, że jej nie przejdzie.

Poza tym piękna wiosna u nas! hurra, młoda wreszcie się wywietrzy porządnie. Wyniki posiewu ujemne!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jutro dzwonię się umawiać na gastro...i jeszcze to przekonsultować z lekarką, bo nie wiem sama robić czy nie??? chyba tak, skoro zaczęłam co?
Młoda je...i uchachana od ucha do ucha, choć mama twierdzi ,że dziś maruda z niej. Za to jak nas w domu zobaczyła, to wariacja! uśmiechy, wygłupy, nie to dziecko. Widać, że za nami tęskni coraz bardziej.
I uwaga, hit sezonu...malowanie w pracy odwołane,czyli na darmo cała kłótnia i afera o chrzciny...i znów problem...jechać zcy nie??? bo chrzesta już inna, ale z drugiej strony to siostrzenica J to głupio wcale nie pojechać nie? zadzwoniłam, powiedziałam co i jak...że do kościoła pojedziemy. Ale mamy zostać na obiedzie itp...więc zaś problem z prezentem itp..mówię Wam masakra!!! do tego...moi rodzice w piaek chcą wyjechać i teraz kombinowanie, kto przyjdzie do małej. Już raz ciocia moja brała se wolne, żeby być, a moi starsi się rozmyślili... :ico_olaboga: zwariować można...mam nadzieję, że wreszcie opanuję te dziwne sytuacje i się wszystko uspokoi...

Musimy skoczyć gdzieś na zakupy w poniedziałek, małej rajty kupić i ten prezent...a pomysłu jak nie mam tak ne mam... :ico_zly:

J instaluje radio w aucie, młoda śpi...idę się pokręcić po domu, narka...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 kwie 2008, 18:37

ach...a u naS lato...ja w krotkim rekawku zgrzana...Maya tez w krotkim a na dwor jeszcze rozpieta bluza....i te skrajnosci...jedni w bluzkach na ramiaczkach a inni w kurtkach...w kurtkach polacy...ale sie ciesze ze tak cieplo!!!!
Maya robila sceny bo znow nie chciala isc z placu zabaw,do sklepow chciala wchodzic na chamca i oczywiscie wielki ryk z zanoszeniem jak trzeba ja bylo do fotelika wsadzic a ona nie wybawiona!!!no i z A. nie gadam.....ale to nawet mi sie nie chce gadac...blee

prezenty kupione chyba dla wzystkich,troche fotek dzis nacykalam wiec lece zgrywac....

[ Dodano: 2008-04-22, 19:21 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 kwie 2008, 19:59

hej wrociłam i jestem wykonczona..dziecko padlo o 18 na drzemke i juz pewnie zabierze do rana..ja jestem lekko podłamana moje praca, ale promotorka jakos light'owo se do tego podeszła, powiedziała co ewentualnie moge dopisac i tyle..coz jakos cos musze sklecic..
z tymi zebami to ja nawet juz sie nie stresuje, ide w przyszłym tyg do tego lekarza i niech mi powie co i jak..bo ja w sumie miałam zeby po 10 m-cu ponoc, ale za to wszystkie jeden po drugim :ico_noniewiem: moze u nas sie sprawdzi opoznienie genetyczne, bo o tych innych objawach z tego art co posłała glizdunia to ja nawet nie chce myslec..
dobra lece, bo A chce patrzec na film, dzis daje " szkalana pułapke 4" - massumi specjalnie dla ciebie zdam jutro sprawozdanie :ico_oczko: no chyba ze juz widziałas..
to do jutra :516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 kwie 2008, 20:55

Lady...czyli z praca nie jest zle...dolozysz co trzeba i z glowy :ico_oczko:

Maya juz spi...jakos latwo jej dzis poszlo...pobiegala duzo po dworze to sie tez zmeczyla...no i wiecej je...doszla do 180ml kaszki na gesto przed snem+cycus....wiec niezle...ale zeby poki co maja przerwe no i duzo biega wiec ten apetyt dlatego....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 kwie 2008, 21:24

zborra ale ty nawet tak nie mysl ze ktos mu sie podoba
jestes zajebista laska (chyba dziewczyny sie ze mna zgodza) dbasz o siebie zawsze włosek i make up zrobiony i wogule figurka ekstra
on poprostu chyba boi sie cos zaproponowac
ty jestes w ciagłym ruchu i ciagle zajeta
a moze poswiec mu chociaz jeden dzien?
tzn nie sprzątajcie nie biegnijcie nigdzie tylko wez go i hanie nad wode albo do parku na spacer i przytul sie
może musisz zagrać troszke bezbronna istotke zeby męski pan sie obudzil i pomógł swojej delikatnej dziewczynce
ja przepraszam ze ci tak doradzam ale smutno mi jest jak tak piszesz ze juz was nic nie laczy i wogule
laczy was i to wiele ale czasem sa takie chwile (czasem dluzsze) ze trzeba cos podgrzac i rozgrzac nawet na siłe ale to pomaga
pomaga rozładowac negatywne emocje ktore sie w nas kumulują a to nie jest dobre


a u nas ok ale roboty full na działce
dzisiaj szlifowalismy sufit i moje wlosy są sztywne
mała dzielnie znosi rozląke z nami i nauczyla sie pieknie robic papa
ale mama nadal nie slysze

glizdunia a czemu nie gadacie?
cos sie stalo?

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

22 kwie 2008, 21:36

dobry wieczór :)
ja jak zwykle "po godzinach" :-D

buziaki dla naszego przystojniachy Matiego!!! :ico_tort:

ja jakaś padnięta chodzę sama nie wiem czemu... pogoda??? :ico_oczko:
GLIZDUNIA, zazdroszczę Wam ciepełka u nas to tak zmiennie i rano zimnica w połódnie ciepło a wieczorem znowu ziąb itd. jak się rano do pracy ubieram to mam ochotę zimową kurtkę wkładać, ale się powstrzymuję :-D pewnie bym w Anglii też jak inni polacy wyglądała :ico_puknij:
Maya oczywiście śliczna i ślicznie poubierana - bardzo mi się te jej ciuszki podobają, ale oczywiście ona sama najbardziej :-D
a do nas wpadli dzisiaj dziadek Igi z ciociami i przynieśli dwie paki pamperów :ico_brawa_01: miło z ich strony nie? :-D

no dobra idę udawać że pracuję... [bo 39 i pół leci].... :ico_oczko: a ja piszę... taaaaa
narka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

22 kwie 2008, 21:45

Heloł :-)

Mam wolne ręce więc sobie korzystam :ico_brawa_01:
Ufff
No trochę smarkają... ale cebula z czosnkiem poszły w ruch i amol i herbata złocista... a co do wizyt u teściów ... to raczej nie mam wpływu na to, że tam mój syn jest cały dzień na dworze.. i Oan jest happy... i on tym bardziej... tylko ja ustawiam Janusza, żeby ich ustawił... :ico_puknij: poza tym mieszkają w wielkim domu... i jest tam zimno :ico_chory: przynajmniej ja zawsze tam marznę... ach .... czekam na pogodę od Glizdy :ico_haha_01: właśnie ?? co wy odp****** z Arkiem ??? Łobuzy !!! :ico_nienie:

LAdy nie oglądałam :-D więc czekam na relejszyn :ico_sorki:

Jagoda zapomniałam wspomnieć, że czapunia superaśna !!! a moi teście też mają proble z ustawianiem ostrości w "głupim jasiu" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Zbora a może Ty go zaczaruj !!! no ten tego lubczyk, czy jak to było :ico_noniewiem: :-D

Ach i dla Matiego, wszystkiego najlepszego :ico_tort:

Kulka u mnie był problem z tt miesiąc temu :-) ale już git... więc może pokolei robią serwerowe przeróbki :ico_noniewiem: bo czasem też zdarzy się niestykać :-)

Idę się pochlapać :610:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 kwie 2008, 21:52

Anza....dziekujemy wielce za komplementy...a co do ciuszkow to roznie bywa,duzo dostala na ten wiek i musi wychodzic...i nie szkoda mi ubierac na podworko bo niektore mi sie srednio podobaja-ale to tak jest jak sama nie wybierasz...ja to raczej zielenie i pomarancze lubie a nie w kolko ten roz :ico_zly: ...no ale darowanemu koniowi.....

Jagodka...no z A. nie gadam bo sie dzis niezle scielismy na zakupach....naigral sobie i zamierzam mu conieco udowodnic!....obudzilam go o 14.30 czyli 30 min. wczesniej niz on by sobie tego zyczyl bo mielismy jechac po ciuszki dla jego chrzesniaka.....zrobilam obiadek,zjedlismy a ten burczy o byle co i szuka powodu do klotni bo niby niewyspany...no ok.....na zakupach tylko do 1 sklepu weszlismy,Maya wszedzie z rykiem bo nic nie mogla dotkanac bo temu sie spieszy niewiadomo gdzie...a dzis pogoda cudna wiec az sie prosilo o spacerek.....no i na chwilke z wielkim bolem do parku poszlismy gdzie ten przeklnal na dziecko ktore cos tam Mayci chcialo zrobic czy powiedzialo cos nie tak....no i zwrocilam mu uwage zeby sie hamowal bo takie dzieci biora sie stad ze nasladuja wlasnie takie zachowania rodzicow...i sie oburzyl i wyszedl z placu zabaw i musialam niesc Maye bo plakala bo sie nie pobawila zbytnio a wielki Pan pchal wozeczek 1 palcem i przed parkingiem chcial wielce poniesc Maye to mu podziekowalam grzecznie....no i w aucie jeszcze kilka milych slow,trzaskanie drzwiami i nie gadamy....i nie popuszcze...niech sobie lepiej zapali bo to jego wpadanie w agresje mi sie nie podoba i nie zamierzam tego tolerowac....juz mu to jasno i klarownie powiedzialam...blee...jakos dziwnie spokojna jestem i niespecjalnie mnie to dotknelo dzisiaj ...tym latwiej bedzie mi powalczyc troche....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 kwie 2008, 22:06

dobranoc.......

[ Dodano: 2008-04-22, 22:07 ]
ps w czwartwk przeprowadzka ......

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 kwie 2008, 22:07

no to masz racje daria nie daj sie

[ Dodano: 2008-04-22, 22:09 ]
kulka mnie tez to niedlugo czeka :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość