Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 kwie 2008, 19:06

no to całuskie od narzeczonej i od tesciówki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
rosnij nam zdrowo kochanie

to twój A mieszka jeszcze za ostrowem wiec musimy zobaczyc jaka bedzie pogoda
bo pod ostrowem w przygodzicach jest fajny zajazd i park
zrobili mini zoo i naprawde fajnie jest

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 kwie 2008, 19:14

Oj jak pogoda piękna, to ciężko tu wpaść. Idę zaraz kąpać Karola i jak uśnie, to wpadnę i fotki może jakieś wrzucę, bo dziś pstrykałam w domu. A na spacerkach też dwóch byliśmy. Fajnie, tyle że mnie już kręgosłup wysiada od prowadzania, sadzania na huśtawki i zjerzdżalnie.


Dla Krystianka dużo, dużo, dużo zdrówka!!!! :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-26, 09:36 ]
No tak, wczoraj był error więc nikogo tu nie było.

To ja się witam i zarzucę Was fotkami na dzień dobry :-D

Karol z trzyletnią kuzynką Olą

Obrazek

Karol świetnie sobie radzi z piciem przez słomkę :-D

Obrazek

Kacper jakiś ufoludek do nas przyleciał :ico_oczko:

Obrazek

Poranna prasówka

Obrazek

Fajne mam zwierzątka

Obrazek

A tak spałem sobie dziś do 8.30

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-26, 09:39 ]
I zmykam na dworek, na plac zabaw i na zakupy :-D Miłego dnia!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 kwie 2008, 11:38

Wiatajcie :-D żyjemy :-D uciekamy na spacer, ale jeszcze tu wrócimy !!!

No i robimy impreze z okazji 11 miesięcznicy Obrazek

i buziamki dla Wiktora Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 kwie 2008, 12:39

Hej ho.

massumi wbijamy się na imprę :ico_oczko:

Sikorko ja też muszę spróbować z tą słomką. A Karolek potrafi pić z niekapka-Wiktor nie. I jak u ciebie z cyckowaniem - Wiktor domaga się cyca kilka razy w ciągu dnia :ico_szoking: Podchodzi, ciągnie za bluzkę i wssysa mi się w dekold :ico_szoking: A ja ... nie mam serca mu odmówić. Myślałam, że z czasem tych karmień będzie mniej, zostaną tylko nocne, aż w końcu odstawię go od piersi ... A tu takie cyrki :ico_olaboga: Oczywiście w nocy dalej doi.

No ok nie przynudzam. Karolek słodko wygląda jak lula - ale to chyba tak, jak wszystkie bobasy :ico_oczko:

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 kwie 2008, 13:12

massumi, wybacz, że zapomniałam :ico_wstydzioch: o Uleńce, buziaczki dla niej i oczywiście wpadniemy do Was na małe co nie co :-D

Narazie wpadliśmy coś przekąsić do domku, bo głód mnie przycisnął.

kamizela, Karol z niekapka nie pija, bo słyszałam, że te niekapki nie są dobre tak naprawdę na zgryz, ortodonci polecają słomki, albo zwykły kubek. Karol czasami pije jeszcze z butelki, ale mało, tylko soczek w ciągu dnia, no bo mleka, ani kaszy nie pija. A mamy też taki bidonik fajny, odrazu ze słomką, którą się zamyka, super sprawa na spacery. A cycek to bywa różnie, zależy jaki ma Karol dzień, jak wyspany i nie marudny to może cały dzień cyca nie być, czasami sama mu wtyknę jak czuję, że jest w miare pełno :ico_oczko: Ale do snu musi być cycuś i jak w nocy się przebudzi, też. Chyba że uśnie w wózku na dworzu, no to bez cycka :-D Ale ja tak chcę i mnie to zupełnie nie przeszkadza, cieszę się tą bliskością. Kacpra tak karmiłam i tego też tak mam zamiar więc nawet się nie zastanawiam nad tym dokładnie ile i kiedy ten cycuś.

No dobra zmykam, ogarnąć chatkę, bo Karol śpi w wózku na balkonie :-D A potem został jeszcze spacer i zakupy spożywcze, ale to już z Sikorem.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 kwie 2008, 14:52

hej jestem, biegunka przeszła choć dziś kupa była ze śluzem... wczoraj byliśmy w Kazimierzy i Mat był cły czas na powietrzu ja spotkałam sie ze znajomą, a dziiiiiiś sprzątanie koszenie trawy itd, zajrzę później

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 kwie 2008, 15:09

hello!!!
:ico_tort: dla Ulki i :ico_tort: dla Wikiego...sto latek zycze!!!
u nas dzis upal,ja w krotkim rekawie a najchetnej to bym sie jeszcze rozebrala z tym ze wieje cieply ale silny wiatr...
zawiozlam tatusia na piwko do meza kuzynki,mieli na mecz isc do pubu...bo wczoraj znow zgrzyty bo nerwowy...spragniony urlopu i chyba tez mu brakuje kumpli :ico_noniewiem: no i razem z niepaleniem niezly mix!wiec mu zaproponowalam dzis wychodne i sie zgodzil bo juz daaaawno nigdzie nie byl...chyba ostatnio jak ja w ciazy bylam :ico_noniewiem:
wiec ja z Maycia urzeduje sobie...i jest spoko...spacerek zaliczony w chuscie...teraz zabawy w domku...
a no i Maya wczoraj miala spac sama w malym pokoiku...no i spala pol nocy bo my nerwowi spac nie moglismy a jak sie wlaczylo ogrzewanie to jej sie za cieplo zrobilo i zaczela walic glowa o lozeczko i A. ja przyniosl do nas...tym sposobem spalysmy do 7.45...a potem ja do pracy i tak pol dnia zlecialo :-)

Kamizela...no my sie cyckamy ok 3-4 razy na dobe...w nocy wcale juz nie cyca....a tak to tylko do drzemki ale jak mnie nie ma to obejdzie sie bez cyca....

Sikorko...sliczny Karolek...on mi wyglada ze taki kokietek bedzie :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 kwie 2008, 17:32

Cześć....no wczoraj chciałam poklikać i nonono...ale dobrze, że za dużo zaległości nie mam...

Tylko spóźnione życznia dla solenizantów w te ostatnie miesięcznice!!! :ico_tort: i też dołączam do imprezowiczów!!!

Sikorko fajny Karolus...ja też chciałam spróbować ze słomką, ale się boję. Czy on nie miał trudnych początków? nie zaciągał za dużo???

Ewcik to fajnie, że kataru nie ma. A zęby widać jakieś??? a teściowa...weź ją raz postaw do pionu bo ciągle coś...

Kate trzymajcie się dzielnie!!!

Anza powodzenia, oby się okazało, że wszystko u Was ok.

U nas spoko, młoda wspaniała...i uwaga...od wczoraj łazi i gada tylko "mamamamama" :ico_placzek: :ico_placzek: wzruszyłam się normalnie :ico_haha_01: jakie to słodkie!!!
Z J prostujemy ścieżkę...życiową :-D różnie jest, bo każde musi spuścić z tonu i się dostosować, a oboje nerwusy jesteśmy. Mam nadzieję, że tym razem się nam uda.
Ja dziś w pracy, wracam a w domu syf! jedyny pożytek taki, że J włączył pralkę i rozwiesił pranie...Na obiad rozmroził klopsy i wiecie co? nawet ziemniaków nie ugotował!!! ech faceci...No nie miał niby czasu...ciekawe...jak ja z małą jestem to wszystko zdążę, a on nic...dobra, nie ściemniam.
Pogoda piękna, więc byli na spacerze, jak Hania wstanie to może się jeszcze przejdziemy chwilę.
A jutro rano gnamy do Poznania na targi. Nie chce mi się jak diabli, ale co zrobić...

I nie wiem kiedy ja zdjęcia wkleję...normalnie nie mam czasu...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 kwie 2008, 20:14

Byliśmy u znajomych, którzy mają 2,5 letniego Kubusia - Wiktorek grzeczniutki, poszedł do cioci na rączki, bawił się piłką - towarzyskiego mamy synka :ico_oczko:

Glizdunia jeśli mnie akurat nie ma, a jest pora drzemki to Wiktor uśnie - raz z małym płaczem, raz bez ale uśnie :ico_noniewiem:

Sikorko ze mną jest taki problem, że ja sama nie wiem, ile chcę karmić :ico_noniewiem: Jedno wiem na pewno - strasznie męczą mnie te kilkakrotne nocne wstawania :ico_placzek:

zborra - kochana trzymam kciuki za was i miejmy nadzieję, że nad waszym małżeństwem na zawsze już zaświeci słonko :ico_sorki: :ico_brawa_01:

glizdunia ale z ciebie dobra kobitka - wysyłasz faceta na męski wieczór, a sama zostajesz na placu boju :ico_oczko:

A ja popijam sobie Karmi.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 kwie 2008, 20:48

hej, cieplutko było dziś u nas, nawet bardzo Mat z krótkim rękawkiem, na działce się bawił, ja tak samo, może wreszcie będzie ciepło, praktycznie cały czas na zewnątrz, Sikorka dałam małemu płatki owsiane z jabłkiem i miodem, normalnie :ico_szoking: tak mu się uszy trzęsły aż mi nie pozwolił wystudzić płatków normalnie krzyczał zeby mu dać kolejną łyżeczkę :-D :-D :-D ja za chwilę jadę po ciuchy do swojego ciucholandu, moze coś się sprzeda... :ico_noniewiem: Zbora pytanie do Ciebie na jakiej podstawie podejrzewałaś u Hani nietolerancję glutenu???, te jego kupki mi się nie podobają jest śluz :ico_placzek: biegunki nie ma no ale jesdnak i nie wiem czy to normalne ale jak zje cokolwiek to za jakieś 10, 15 min jest kupsko...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość