Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 wrz 2012, 11:28

olala, iw_rybka, ja tez bralam dzieci na zebranie, mogly sie bawic w sali gimnastycznej z innymi dziecmi, Panie puszczaly im tam bajeczki itp.
iw_rybka, mąż na służbie, a można wiedzieć gdzie podrzucisz im maluszki heheh żeby sie za bardzo nie nudził :ico_haha_01: ??

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 wrz 2012, 11:32

Miały piękne suknie w kolorach brązu i poprzyczepiane liście. Ślicznie wygladały.
- z dziewczynka zawsze łatwiej,sukienusie sie kupi i gra,a z chlopcem troszke gorzej,chociaz przez to,ze nie ma co wymyslec,to potem sie okazuje,ze jak juz sie wymysli,to jest na balu tylko jeden jeżyk,a np 10 dziewczynek w sukienkach z liscmi wlasnie :-D
tylko nie mam pojęcia czy stroje muszą być tematyczne czy też dowolne
- no u nas w zeszlym roku byl klopot,bo byla jakas ogolnokrajowa akcja,ze dziewczynki maja byc ksiezniczkami,a chlopcy rycerzami,a ja mialam dla Andrzejka wczesniej zamowiony stroj kubusia puchatka...no ale ostatecznie i tak byl chory i nie poszedl wcale :ico_zly:
tylko nie wiem czy mussss moim podpasuje!
- musisz wyprobowac :) one nie sa z tych mega musujacyhc jak np okropne cukierki zozole :ico_oczko:

[ Dodano: 11-09-2012, 11:36 ]
a można wiedzieć gdzie podrzucisz im maluszki heheh żeby sie za bardzo nie nudził :ico_haha_01: ??
- dzis akurat sie fajnie zlozylo,bo ma sluzbe na poligonach w lesie :-D Przynajmniej sobie pooddychaja swiezym powietrzem za miastem :-D

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 wrz 2012, 11:50

iw_rybka, wlasnie balam sie ze sa jak Zozole, których moi nie lubią ..
dzis akurat sie fajnie zlozylo,bo ma sluzbe na poligonach w lesie
Tak coś czułam, że wojskowy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

11 wrz 2012, 11:52

betina lepiej podpytaj Panie w przedszkolu o temat balików. Teraz stroje dużo tańsze niż później w karnawale.

Właśnie mam robotników na balkonie, płytki skuwają. Taki hałas, że pracować nie idzie a do tego musze mieć okna pozamykane :ico_zly: Musze się przenieść do pokoju dziewczyn i przełączyć na laptopa. :ico_zly:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 wrz 2012, 12:21

..
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, 14:05 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 wrz 2012, 21:22

Kochane, my już po wizycie u alergologa... :ico_sorki:

Dziwi ją fakt, że uczula go łyżeczka jogurtu i serka homogenizowanego, a mleko modyfikowane zwykłe już nie. Podejrzewa że jest uczulony na jakiś inny produkt zawarty w tych rzeczach, dlatego na razie musimy mu zrobić morfologię z rozmazem, kał, jakiś program pediatryczny (tak to się nazywa) na mleko krowie. Wtedy zobaczymy co z tym nabiałem. Jeśli ten program nie wykaże konkretnie co się dzieje, to położy nas w szpitalu i zrobimy testy na wszystko wszystko co tylko można.... Póki co dostał lek w postaci gumy rozpuszczalnej, która zahamuje mu ten nie dobry kaszel, a po zrobieniu badań mamy się do niej zgłosić z wynikami. Fajna babka. I teraz tak, nie dostałam skierowania na badania, więc może poszłabym do rodzinnego i poprosiła o to na morfologię i kał. Chyba nie powinna odmówić. Nie chcę płacić za to przecież.


Aaaa, ma jeszcze powiększone migdałki... I jeśli po lekach mu się nie zmniejszy to znów szpital i zabieg... :ico_sorki:


A relacja z przedszkola- mąż go odbierał więc pewnie trzy po trzy słuchał, ale zapamiętał, że był grzeczny, ładnie się słuchał i bawił.... I rzeczywiście widać zmianę na lepsze :D
Jeszcze nigdzie nie chcą pomóc, odpuścić chociaż troche mimo, że nie mam zamiaru pracować w tym zawodzie.
nie chcą Ci iść na rękę? Myślałam, że jeszcze są ludzie na tym świecie... :ico_puknij:
dla Grania. :) Dzielny chłopak. ;)
dzięki dzięki :)
Anasza Kinia dalej z katarem, kaszel do tego. Zobaczymy jutro.
Do jutra na pewno jej przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 wrz 2012, 22:36

których moi nie lubią ..
- moi tez nie :ico_oczko:
Tak coś czułam, że wojskowy :ico_haha_01: :ico_haha_01:
- ano :-D
betina lepiej podpytaj Panie w przedszkolu o temat balików
- no ja juz wiem,ze u Zuzi bedzie bal jesienny,wiec bede mgla Zuzke ubrac w sukienusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jeszcze nigdzie nie chcą pomóc, odpuścić chociaż troche mimo,
- chca na maksa wykorzystac darmowa sile robocza :ico_oczko:
lek w postaci gumy rozpuszczalnej,
- montelukast sandoz ?

Ja po zebraniu,pani chwalila,ze pierwszy raz ma grupe maluszkow,ktore wogole nie placza :-D Podobno grzecznie sie sluchaja - kiedy maja jesc to jedza,kiedy myc zabki - myja,kiedy lezakowac,to lezakuja - ogolnie chwalila,zobaczymy co bedzie dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 wrz 2012, 22:52

montelukast sandoz ?
nie, coś innego, jeszcze nie wykupiłam a na recepcie się nie doczytam oczywiście
Ja po zebraniu,pani chwalila,ze pierwszy raz ma grupe maluszkow,ktore wogole nie placza :-D Podobno grzecznie sie sluchaja - kiedy maja jesc to jedza,kiedy myc zabki - myja,kiedy lezakowac,to lezakuja - ogolnie chwalila,zobaczymy co bedzie dalej :ico_oczko:
No to gicior !!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 wrz 2012, 23:29

zaczarowana, zdrówka dla małego, o leku w postaci gumy nie slyszalam :ico_wstydzioch:
iw_rybka, no to grupa Zuzi spisuje sie na medal :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 wrz 2012, 07:51

..
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, 14:13 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość