mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

06 wrz 2007, 18:13

a ja jestem przedstawicielem naszej grupy
marylko a jakiej niby grupy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 wrz 2007, 09:52

dziewczyny u mnie super od poniedziałku do wczoraj super piotrus szedł bez problemu,wszystko fajnie,pani nawet mówiła ze go musi budzic bo tak dobrze mu sie spi,ale dzis nie wiem co sie stało,zapytał sie przed swoją salą"mamusiu a ty gdzie bedziesz" no i sie zaczeło zaczoł płaka i pani go musiała zabrac na siłe,a mysłałam ze bedzie juz super,normalnie tak mi sie przkro zrobiło,nie wiedziałam co zrobic,zamknełam drzwi i poszłam poczułam sie okropnie,mam nadzieje ze jakos to bedzie, mój mały jest od 8 do 15 w przedszkolu...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

07 wrz 2007, 18:33

maryla, dzieki za info :ico_sorki: :ico_brawa_01:

a wiecie ze dzis w przedszkolu tez cos dzieci marudzily :ico_oczko: pewnie jakis maly kryzysik maluszki przechodza :ico_noniewiem:

dzis Zuzka wrocila bardzo zdenerwowana :ico_olaboga: oczywiscie powodem jest jeden (i ten sam ) chlopiec ! znowu Zuzke pobil i ta sie poplakala ale w obranie walnela go w plecy, nie od razu mi chciala powiedziec co sie stalo ,najpierw placz na sama mysl o tym chlopcu ,dopiero po jakis ok dwoch godz mi powiedziala dlaczego plakala .. a matka tego chloipca jeszcze smiala powiedziec mezowi ze jest podejrzenie ze Zuzia gryzie !! czego nigdy nie robila ....ale moj duzo nie patrzac zapytal sie pani czy to byla prawda i oczywiscie zaprzeczyla ,ze ona nic o tym nie wie :ico_noniewiem: nie wiem czemu ta kobieta od tego chlopca szuka dziury w calym ...ja na prawde to ze sie dziecko broni to tej cechy nie bede niszczyc u Zuzi ,dopiero bylaby to sodoma i gomora ..aha Zuzka mowila ze ten chlopiec wogole bije tez inne dzieci

w kazdym badz razie jeszcze bedzie rozmawial z druga wychowawczynia i prosil o interwencje ,bo jak to nie pomoze to nie wiem co moza jeszcze zrobic

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 wrz 2007, 10:18

Witajcie Mamusie!Moj synek Olus urodzil sie 29.06 04 i wczoraj mielismy debiut w przedszkolu :-) Mieszkamy w Irlandii wiec nie dosc ze i tak mialam stresa spowodowanego samym faktem pojscia mojego malucha do przedszkola to jeszcze bardzo sie martwilam czy porozumie sie z paniami ktore sa irlandkami.Na szczescie sa tam polskie dzieci i moj synek chodzi ze swoim kolega a przy okazji naszym sasiadem i trzymaja sie razem.Wczoraj jak zawiozlysmy z kolezanka dzieci to mialysmy lzy w oczach a chlopcy dali nam po buziaku i pobiegli sie bawic z usmiechem na twarzach :ico_haha_02: Chodza 3 razy w tyg po 3 godz.Gdy szlysmy ich odebrac mialam jeszcze wiekszego stresika czy nie zastane go w lzach bo to taki maly wrazliwiec.A tu duze zaskoczenie!Olus stal sobie kolo pani i tanczyl :-D Wszystko poszlo bardzo dobrze panie go pochwalily a maly nie moze sie doczekac poniedzialku! :ico_brawa_01: Ma tylko dosyc naszych pytan co i jak robil w przedszkolu wogole to zachowuje sie jakby to byla dla niego codziennosc co mnie dziwi bo to zawsze byl synek mamusi i nigdzie nigdy nie chcial beze mnie zostac a o moim wyjsciu i zostawieniu go w domu to juz moglam pomarzyc!A tu prosze jaka niespodzianka chyba po prostu wyrosl moj chlopczyk :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

08 wrz 2007, 18:22

Magda Sz., super ze maluszek tak swietnie zaakceptowal przedszkole ,to juz jest naprawde sukces :-)
chyba po prostu wyrosl moj chlopczyk
na pewno , i to tak szybko ze mamusie nie nadarzaja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 wrz 2007, 09:58

witam,u nas dzisiaj obyło sie bez płaczu chociaz w pewnym momencie zaczoł płakac kolega piotrusia i mały zaczoł sie czuc nie pewnie,zaczoł pytac "gdzie ja pójde jak on bedzie w przedszkolu",na szcześe przyszedł jego kolega i jakos sie udało,a pozaty piotrsu miał urodzinki w sobote wiec dzis bedzie czestował kolegów i koleżanki cukierkami,wiec berdzo sie cieszył że bedzie taki honorowy dzisiaj.Przedszkole bedzie u nas kosztowało -115 zł stawka podstawowa plus 4 zł 3 posiałki,bo piotruś je tam śniadanie obiad i podwieczorek(jest od godz 8 do 15), do tego 39 zl ubezpieczenie,55 zł komitet,20 drobne wydatki pani przedszkolanki,36 zł książeczki,10 zł rytmika i 12 zł j.angielski.jak to ssłyszałam to mysłałam że padne ....a u was jak dziewczyny...

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

10 wrz 2007, 11:39

aga216, najlepsze zyczenia dla synusia , spuznione ale szczere :ico_tort: :ico_prezent:
a my chorujemy , Ola naszczescie zdrowa daje jej codziennie rutinaca, a Piotrus ma zapalenie wzrostowe , dzieje sie tak kiedy dziecko zaczyba bardzo szybko rosnac i organizm nie daje rady , bardzo mi go szkoda bo cierpi strasznie , nawet lekarz powiedzial ze te bole sa bardzo bolesne i intensywne , ale dostal leki i jak mu teraz dalam nurofen to mu troche ulrzylo .

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 wrz 2007, 11:41

lady dziekujemy bardzo za zyczonka,wspólczuje to napewno piotrusia boli,moja siostra jak byłam mała to tez za szbko rosła,i w nocy nawet nie mogła spac bo tak ją bolały kolana i stawy,ale nie wiem co mama jeje wtedy podawała...

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

10 wrz 2007, 11:53

aga216, nam kazali zeby smarowac mascia rozgrzewajaca i podawac leki przecw bolowe , a po badaniach ma dostac antybiotyk , bo te badania pokarza na ile to zapalenie jest rozwiniete , jezeli malo to chyba nie beda go zbytnio faszerowac lekami , :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

10 wrz 2007, 16:10

Lady, zycze aby lepiej było dobrze i szybko ten bol minal synkowi

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość