robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 wrz 2007, 11:00

witam brzuchatki:) bylam u mojego ginekologa i przy badaniu usg powiedzial mi ze nasza kruszynka jest ulozona posladkowo, jestesm w 27 tyg ciazy i chcialabym Was spytac kiedy niunia powinna zaczac sie przekrecac w dol, bo wydaje mi sie ze jakby bylo to normalne to by nie powiedzial tego takim tonem i wydaje mi sie ze by tego tak nie podkreslil, nie wiem sama juz co myslec ...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 wrz 2007, 11:01

iwona83, super ale uważaj na siebie naprawde, nie chcę cie straszyć , ale ja miałam takie same obiawy jak ty te pare tygodni wcześniej, co dostałam skórczy, też mnie tam bolało z prawej strony kuło ,że czasem nie mogłam chodzić, no i dostałam wtedy te tabletki na zmniejszenie skórczów pomogły szybko , ale na wszelki wypadek kazał mi brać je do teraz. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-20, 11:25 ]
robak, sama nie wiem jak moja kruszynka jest ułożona wiem że jeszcze strasznie sie wierci i tak ma być ponoć do 28 tyg jest strasznie ruchliwe. piszą że właśnie do tego okresu czyli 28tyg, dziciatko się jeszcze przekręca, wiec chyba sie jeszcze obruci , nie denerwuj sie za wczasu masz jeszcze troche czasu!!! :ico_nienie: Ja dowiem sie w piatek jutro ide do lekarza.!! Dam znac co i jak!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 wrz 2007, 11:40

Czesc Dziewczynki...Ja dzis tez mam dobry humorek poki co,zaraz sobie oskrobie juz za wczasu ziemniczki--dzis mnie wzielo na placki ziemniaczane :ico_haha_01: ....Jeszcze choruje,ale dzis jest duzo lepiej,tyle ten katar moglby wkoncu ustapić :ico_zly: ....Dzis w nocy wreszcie sie wspalam,a po wczorajszych rewolucjach w domku dzis mnie tak barki bola,ze az nic sie nie chce....

robak poki co sie nie martw na zapas,bo moj maluszek jest ułożony poprzecznie,ale lekarka sama mi powiedziala,ze jeszcze sie moze przekrecic
iwona83
z tymi bolami to uwazaj :ico_nienie: a jak sie beda powtarzac radze zadzwonic do lekarza
Asikk to widze,ze nie ja sama choruje :ico_haha_01: :ico_olaboga: ,a co do lekow to ja tez musze cigle brac te rozkurczowe :ico_noniewiem:
Do tego dostałam leki z dużą dawką żelaza bo mam okropną anemie :ico_olaboga:
Dobra uciekam bo Julia mi tu marudzi i nie daje nic napisac :ico_noniewiem: ....Pozdrawiam buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 wrz 2007, 12:08

Jola_85, na katarek ja sobie nasmarowałam zatoki tu na nosku i skronie amolem , i od czsu do czsu biorę wielki wdech w zwilzoną husteczke amolem i pomaga, już nie leci i nie jest zatkany a i lepiej sie oddycha. Kurujmy się bo nie wolno nam chorować :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: !!!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 wrz 2007, 16:49

No tak trzeba sie jakos ratowac,bo przeca zadnycj lekarstw nam brac nie wolno :ico_nienie: .....Mnie jakos od wczoraj energia rozpiera niewiem co ze mną jest :ico_haha_01: ...Wczoraj porobilam porzadki w szafkach,pozamiatałam,przeniosłam dwie szafki(małe przemeblowanko :ico_haha_01: ),posprzatalam bawialnie Julci,do tego zajmowaniem sie Julcią i obiadek+zmywanko :-D .A dzis tez pozamiatalam,pozniej pomylam podlogi na kolankach,zrobilam pranie-zaraz musze je powiesic,obiadek,zmywanko i jeszcze biore pedzel w lapke i maluje gdzie niegdzie sciany bo mamy odbicia łapek Julci albo po komarach....Heh niewiem co mi jest bo z reguły to normalny leń jestem,a od wczoraj haruje :ico_haha_01: :ico_haha_01: .....No,ale trzeba tez odpoczac bo jeszcze coś zlego z tego wyjdzie :ico_nienie: ...Uciekam bużka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 wrz 2007, 17:29

Jola_85, no no bez takich charówek , ja też tak zasówałam , pranie , sprzatanie , prasowanie , obiadek , a w którąś sobotę umyłam okna, poprałam firanki i powiesiłam je , wieczorkiem jeszcze poszalałam z mężem przy przesuwaniu mebli i przemeblowaniu, a w niedziele nie mogłam sie z łózka ruszyc takie miałam skurcze macicy i w poniedziałek u lekarza wylondowałam i mało co mnie do szpitala nie połozył. Więc z ta energią to takie zdradliwe , uważaj na siebie naprawde!! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 wrz 2007, 08:14

Witajcie.

Ja choćbym chciała to dużo nie zrobię, bo od razu jakaś zadyszka mnie bierze i bolą plecy. Czuję sie jak stara baba, ale może to i lepiej bo nie mam wyrzutów sumienia, że czegoś tam nie zrobię :-D

Jola Asikk ma rację nie przesadzaj z tymi pracami bo to może być zdradliwe :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 wrz 2007, 09:13

no ja juz tez skonczylam z pracami jeden dzien mialam przyplyw energii ale juz mi przeszlo i teraz najchetniej caly czas bym spala
oj dzisiaj cos u mnie kiepsko z pogoda jest chlodniej wiec dla mnie fajnie ale pada wiec tak smutno jest widac ze sie lato konczy

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 wrz 2007, 09:15

Ja tam sie wyjatkowo ciesze że lato się kończy. A grudnia to się wprost doczekac nie mogę :ico_oczko: Ciekawe dlaczego :ico_oczko: ....?

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 wrz 2007, 10:22

Ja też grudnia nie mogę się doczekac !!! Dziś idę do lekarz dam znać co i jak !! W sobotę jade kupic sobie ogrodniczki ciążowe bo już nie mam co na siebie włożyć hi ih ih ih :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość