Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

20 cze 2008, 20:29

milutka204 pisze:jem wszystko owoce kanapki duperelki...slodycze blleeeee;/ ale nie jem burakow itd brak zelaza ...wiec czuje ze lekarz przepisze mi zelazo i zęby beda leciec;/
z tego co wiem dużo żelaza jest w brokułach, jajkach, mięsie, fasoli itd. Mam nadzieję że szybko sobie poradzisz z jego niedoborem.
dzięki za trzymanie kciuków.oby wszystko się dobrze potoczyło u nas obu.już nie mogę sie odczekać aż brzuszek zacznie mi rosnąć :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-22, 15:43 ]
Witam serdecznie.wczoraj robiłam drugi teścik kontrolny,kreska wyszła już bardzo wyraźna :) miałam z testem zaczekać do dzisiaj ale mój mąż nie wytrzymał. teraz wiemy już na pewno że fasolka jest.wczoraj również powiadomiłam moich rodziców.był szampan...oczywiście nie dla mnie.wszyscy się cieszą,choć na razie nikt w to jakoś nie może uwierzyć.nawet ja.

[ Dodano: 2008-06-22, 15:55 ]
Jeszcze Wam pokaże foteczkę moich 2 kreseczek.Mam nadzieję że będzie je widać.
[img][img]http://img398.imageshack.us/img398/7950/testiils9.th.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 cze 2008, 09:26

jeszcze raz gratuluje serdecznie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale u\ i tak sadze ze zrobisz jeszcze jeden test ...aby miec satysfalcje z mocnych 2 czerwonych kresek :D wiem cos o tym:P

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 09:31 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 cze 2008, 17:39

milutka204 pisze:ale... juz sama zauwazylam ze mam anemie... podobno w ciazy to normalne ale coz....

jem wszystko owoce kanapki duperelki...slodycze blleeeee;/ ale nie jem burakow itd brak zelaza ...wiec czuje ze lekarz przepisze mi zelazo i zęby beda leciec;/
heheh nie koniecznie musisz miec brak zelaza-ja tez nie jem burakow a co gorsze nie jam miesa i mimo wszystko zelaza nie mam jeszcze najgorszego chociaz to juz 7 miesiac-na Twoim miejscu nie zapominalabym o codziennym braniu zastawu witamin dla kobiet w ciazy-jakiegos b.dobrego i powinno wystarc`zyc-no chyba ze lekarz zadecyduje inaczej :ico_noniewiem:
geheimnis pisze:Jeszcze Wam pokaże foteczkę moich 2 kreseczek.Mam nadzieję że będzie je widać

widac widac jak na dloni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 cze 2008, 17:56

mmarta81, biore prenatal łykam kwas i magnez hmm no sama nie wiem zobaczymy co powie w poniedzialek lekarz:D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 cze 2008, 21:14

milutka204 pisze:mmarta81, biore prenatal łykam kwas i magnez hmm no sama nie wiem zobaczymy co powie w poniedzialek lekarz:D
:ico_sorki: :ico_sorki:
no oby nie bylo zle -trzymam kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

24 cze 2008, 18:33

ale u\ i tak sadze ze zrobisz jeszcze jeden test ...aby miec satysfalcje z mocnych 2 czerwonych kresek :D wiem cos o tym:P
już testu robić nie będę.teraz czekam już tylko na wizytę u lekarza.kolejny test nie jest mi już potrzebny.
Wczoraj normalnie przeżyłam szok.Ostatnio wydawało mi się że podbrzusze mi się lekko zaokrągliło.ale wmawiałam sobie że to tylko mój wymysł,że to za wcześnie.A wczoraj mój mąż,gdy weszłam do pokoju w bieliźnie powiedział że mam stać spokojnie,bo on patrzy na mój brzuch.powiedział że mi się leciuteńko powiększyło podbrzusze.pewnie nikt inny nie zauważyłby tego( z resztą nikt inny nie ogląda mnie w bieliźnie) ale i tak jestem przeszcześliwa.
mmarta81 pisze:mmarta81, biore prenatal łykam kwas i magnez hmm no sama nie wiem zobaczymy co powie w poniedzialek lekarz:D
ja nie biorę póki co nic oprócz kwasu foliowego.na wizycie u ginekologa skonsultuje czy potrzebuję łykac witaminy.wolałabym ewentualny niedobór zwalczyć przy pomocy warzyw i owoców,a nie prochów.nie ma to jak natura.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2008, 18:41

geheimnis pisze:Wczoraj normalnie przeżyłam szok.Ostatnio wydawało mi się że podbrzusze mi się lekko zaokrągliło.
:-D no i pieknie :ico_brawa_01: juz sie zaczyna cos dziec :ico_oczko:
Na poczatku mi tez wyskoczyl lekki brzuszek-potem sie schowal a potem juz taki wlasciwy zaczol rosnac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 cze 2008, 21:38

mmarta81 pisze::-D no i pieknie :ico_brawa_01: juz sie zaczyna cos dziec :ico_oczko:
:ico_szoking: normalnie byłam w takim szoku,niby ledwo go widać,ale jednak zaczyna rosnąć.myślałam że to najwcześniej pod koniec 2 ,początek trzeciego miesiąca zaczyna się coś dziać a tu proszę. :ico_brawa_01: niech rośnie,może wreszcie uwierzę tak na 100% że w moim brzuszku ktoś mieszka.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

17 paź 2008, 08:21

mój mąż jeszcze jak byliśmy parą powtażał, że dziecko będzie "kiedyś" albo wogóle że nie chce jego mieć, i nie mówił tego tylko do mnie.. to było przykre.. ale teraz powiem wam, że sam zaczął ten temat.. bardzo chce dzieciaczka <jupi>

Sądzę, że i u CIebie odwidzi mu się, może nie czuje się na tyle dojrzały;> pogadajcie..

Powodzenia ;*

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 paź 2008, 10:47

Tynusz1, jesteś na forum od niedawna i nie znasz mojej historii jak widzę. Mogłaś troszkę poczytać co było wcześniej napisane.
Udało mi się przekonać mojego męża do ciąży. Zaszłam,ale po kliku tygodniach straciłam moją fasolkę.
Za 2-3 tygodnie zaczynamy kolejną walkę o dzidziusia.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość