Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 cze 2008, 23:17

Zborra no jasne ze w biegu :ico_haha_01: z tym ze kanapki to zjada tylko sama z talerzyka bo ode mnie nie wezmie..hmmm...a robie jej taie 2 kromeczki malutkie z maslem+ser zolty i np. 2 plasterki ogorka zielonego i ostatnio zwleka z jedzeniem az ogorek zwiednie i dopiero go je :ico_puknij: ...dzis ugryzla u cioci pomidora z szafki...lezal a ta go ugryzla jak jablko-nieumyty i ze skorką.....i smakowal :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 cze 2008, 07:30

ja się tylko witam i idę meczyć laptopa to może uda mi się wkońcu zdjęcia wkleić. Wczoraj inie miałam neta dlatego nie mogłam nawet spróbować wkleić.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 cze 2008, 07:34

Hej.

Wiktor przebudził się o 1.30 - próbowałam oszukać go herbatką ale się nie dał - pociumkał cyca i usnął - wstaliśmy o 7.

Chyba wam nie pisałam, że wczoraj posadziłam go pierwszy raz na nocnik i zrobił siusiu :ico_brawa_01: Ale nie wszystko na raz - najpierw zabiorę się za to odstawianie.

zborra ale masz fajną groszkę w podpisie :ico_brawa_01: To ja ci oddam małego na oduczanie cyca a ty mi podrzucisz kilka swoich kg, pasuje :ico_oczko:

No i dojrzałam fotki Mayi - jakie ma cudne korale :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

09 cze 2008, 09:30

Hello!
Ja się witam i lecę nadrabiać czytanie :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2008, 09:40

sama juz nie wiem z tym wzdrygiwaniem ale pojde chyba do lekarza i sie dowiem

zdjecia cudo moja tez ma pare nowch

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 cze 2008, 09:57

jagodka24, ja bym poszła do lekarza, na pewno nie zaszkodzi. Moja czasami też się "wzdryga", ale tylko wtedy jak jej się zimno zrobi, albo wiatr zawieje, albo coś zimnego dostanie do buzi lub rączki

[ Dodano: 2008-06-09, 10:05 ]
a dziś nasza kate_k82 ma urodzinki
Obrazek
[center]Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, Komety Halleja z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół. Tego wszystkiego Ci dzisiaj życzę![/center]

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2008, 10:30

ewcik dzieki chyba tak zrobie

kate niech słoneczko swieci ci na codzien i rozgrania burzowe chmury
:ico_tort:


inauguracja piachu


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 cze 2008, 11:13

hej
a ja od rana w biegu..rano tesc mnie zawiozł do społdzielni i okazało sie wielka kicha, nie potrzebnie sie tyle w korkach meczylismy, taka nonono społdzielnia a zadnego mieszkania wolnego, a jak jakies bedzie to pierwszenstwo maja juz ci zapisani kiedys tam, no i oczywiscie jakies przetargi beda ale to trzeb chodzic i ogladac ona mi nic nie moze powiedziec wiecej..jasne znajomi pewnie powiadomieni a my szaraki nonono :(
teraz Mała spi toja szybko aerobik i musze leciec pranie wywiesic i jeszcze jedno nastawic i jeszcze prace pisac, kurna i to mam wszystko w przeciagu tej połtora godziny jak Mila spi :ico_noniewiem: wiec lece, wpadne pozniej..

a Jagodka widac z piaskownicy zadowolona, siedzi w niej jak krolowa na tronie :-D
Majeczka tez jakas modelka kiedys bedzie, oczywiscie jak nie bedzie podpijac tatusiowi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 cze 2008, 11:33

hej....
Jagodka,do lekarza podpytac sie isc mozesz choc mi sie wydaje ze to nie bedzie nic powaznego,moze brak jakiejs witaminki albo cos w tym stylu... znalazlas cos na necie o tym?moze ktos ma podobny przypadek,ja zaraz postaram sie cos znalezc...ej no albo z zimna jak u Ewcika :ico_noniewiem:

a my juz pranko robimy,obiadki Mayci gotujemy,w sklepie bylysmy a teraz Maya poszla spac.....i zasnela dopiero jak ja wyszlam z sypialni...wstydzi sie czy co?! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-09, 11:39 ]
Jagodka,slicznotka z naszej Jagodki....oj a juz sobie wyobrazam jak by Maya tam z nia do tej piaskownicy wlazla....tornado! :ico_oczko:

Lady
,no szkoda ze z ta spoldzielna nie wyszlo....a cwiczen zazdroszcze i podziwiam...a to le jednak jestem...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

09 cze 2008, 11:54

kate_k82 Obrazek
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Poczytałam i więkzość zapomniałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: za dużo tego było.
GLIZDUNIA, zborra, ladybird23, jagodka24, zdjęcia śliczne i aż się napatrzeć nie mogę jak te maluszki nasze wyrastają i zmieniają się.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości