misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

18 cze 2008, 20:01

geheimnis, kochana spokojnie mozecie sie przytulac nie potrzebna jest prezerwatywa...oczywiscie jezeli ty masz na to ochote....tylko nie wolno kochac sie gwaltownie.Chyba ze gin bedzie widzial jakies przeciwskazania.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

18 cze 2008, 20:04

misk@ pisze:geheimnis, kochana spokojnie mozecie sie przytulac nie potrzebna jest prezerwatywa...oczywiscie jezeli ty masz na to ochote....tylko nie wolno kochac sie gwaltownie.Chyba ze gin bedzie widzial jakies przeciwskazania.
Ja się chyba jednak faktycznie wstrzymam ze dwa tygodnie do mojej pierwszej wizyty u ginekologa.wtedy dowiem się jak ta moja ciąża wygląda i będę spokojniejsza.Mnie co prawda do przytulanek nie ciągnie więc na pewno wytrzymam.gorzej będzie miał mój mąż.biedactwo.

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

18 cze 2008, 20:10

geheimnis, nic mu sie nie stanie,przezyje niech sie przyzwyczaja ,bo po porodzie jest 6 tyg przerwy conajmniej.po wwizycie bedziesz wiedziec co i jak.Jak masz jeszcze jakies pytania pytaj....

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

18 cze 2008, 20:20

geheimnis, nic mu sie nie stanie,przezyje niech sie przyzwyczaja ,bo po porodzie jest 6 tyg przerwy conajmniej.po wwizycie bedziesz wiedziec co i jak.Jak masz jeszcze jakies pytania pytaj....
dzięki wielkie za odpowiedź,już mi się chyba na dizsiaj limit głupich pytań wyczerpał :-D w ogóle to zmęczona jestem,najchętniej to bym sobie przeleżała cały dzień,tylko niestety muszę biegać do wc bo mój pęcherz ciągle wrzeszczy albo do kuchni by coś zjeść taki mam ciągle apetyt.do tego wszystkiego ciągle mi zimno.mam podwyższoną temperaturę od momentu owulacji.dzisiaj tak mnie trzepało z zimna że aż temp zmierzyłam - 37,5 pod pachą wyszło.a przeziębiona nie jestem.te hormony mnie wykończą,a to dopiero samiuteńki początek :ico_ciezarowka: co to będzie pózniej?

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

18 cze 2008, 20:52

geheimnis, ty jestes w 4 tygodniu ciazy? tak widze z suwaczka, czyli dopiero wlasciwie powinnas byla dostac miesiaczke? w ktorym dniu cyklu robilas test ciazowy, ze tak wczesnie juz wyszedl???

[ Dodano: 2008-06-18, 20:52 ]
a mnie bola niesamowicie piersi... :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

18 cze 2008, 20:57

geheimnis, ty jestes w 4 tygodniu ciazy? tak widze z suwaczka, czyli dopiero wlasciwie powinnas byla dostac miesiaczke? w ktorym dniu cyklu robilas test ciazowy, ze tak wczesnie juz wyszedl???
Test wykonałam 2 dni temu (28 dzień cyklu) i wyszedł pozytywny mimo że kreseczka była dość słaba, ale widoczna. Mój normalny cykl zawsze trwał 23-24 dni.

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

18 cze 2008, 21:12

geheimnis, aaaaaaaaa, to faktycznie, mialas krotkie cykle

[ Dodano: 2008-06-18, 21:17 ]
geheimnis pisze:do tego wszystkiego ciągle mi zimno.mam podwyższoną temperaturę od momentu owulacji.dzisiaj tak mnie trzepało z zimna że aż temp zmierzyłam - 37,5 pod pachą wyszło.a przeziębiona nie jestem


ja mialam podobnie w ciazy rowno rok temu, na dworze byl upal, a ja cale lato przelezalam z mdlosciami i przespalam w kilku warstwach ubrania i ciagle mnie telepalo z zimna :-D tez mierzylam tempke i mialam wyzsza, moze dlatego te ciary z zimna?

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

18 cze 2008, 21:24

coffe pisze:tez mierzylam tempke i mialam wyzsza, moze dlatego te ciary z zimna?
wydaje mi się że to jest spowodowane podwyższoną temperaturą. ja przed owulacją miałam 36,3-36,5 wiec te 37,5 i to jest szok dla mojego organizmu.ostatio śpię w skarpetkach i grubej piżamie z froty.na dwór nie wychodzę bez mojego polara.ludzie patrzą się na mnie jak na psychiczną, bo wszyscy cienko są poubierani.

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

18 cze 2008, 21:42

geheimnis pisze:na dwór nie wychodzę bez mojego polara

ja mialam identycznie :-D telepalo mna :-D a temperature ciala normalnie tez mam nizsza niz 36,6, moze masz racje, ze to szok dla organizmu

a jak z mdlosciami? masz? mi sie zaczely na dobre tydzien po terminie miesiaczki i trwaly do 4 miecha :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

19 cze 2008, 09:48

no właśnie geheimnis, jak tam u ciebie z mdłościami? masz juz ?

bo ja jak narazie nie mam i nie wiem czy to dobrze świadczy czy źle

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość