Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 21:08

wiem ile trzeba było przejść złego i w ogóle
dziękuje perełko ;* rozumiesz mnie doskonale a znkinełam bo sprzatałam łazienke ;) i myłam naczynka :ico_ciezarowka:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

17 sty 2011, 21:11

Agateczka, masz zagrozoną ciaze i lezec powinnas :-)
musisz sie oszczedzac :ico_nienie:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 sty 2011, 21:12

Widzę, że mamy Agateczka ma adwokata :ico_oczko:
dzicko będzie z bardzo dumne, że ma mądrą matkę
A co jak sie skonczy studia przed urodzeniem dziecka, to dziecko mniej jest dumne potem z matki?
chcecie dzieci wychowac na takie co nie będą mieć własnego zdania i prawa zrobić czegoś według swoich zasad
A jakież to zasady moralne, społeczne uznają za słuszne zachodzenie w ciaze w wieku 17 lat? Jesli takie są, to rzeczywiscie nie chce w ich imię wychowywać swojego dziecka.
a gdzie jest napisane ze 17 latka nie może rodzić nasze matki tak rodziły i babki i co i życie sobie układały.


przyjoł ją
zwiąskach
Nie wiemy nic o Tobie, w sumie czemu sie tak unosisz, dotyczy Cie to osobiscie? Tez mialas na bakier ze szkołą, bo po ortografii mozna tak sądzić.

świetnie dwa słowa wielu napisanych brawo a ty co polonistka, dla twojej wiadomości nie miałam na bakier ze szkoła a nie myli się ten co nic nie robi!!!!Nie unoszę się tylko wyrażam własną opinię na temat bo chyba po to jest forum i chyba mam do tego prawo.

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 21:15

Agateczka, masz zagrozoną ciaze i lezec powinnas
chyba nie odczytałas miałam zagrozona na poczatku! a nie zamierzam w brudnym domu siedziec trzeba sie odzywiac jesc nawet na lekarza sie wydarłam ze niech sam sie polozy to na pewno przyjmie pacjentki!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 sty 2011, 21:17

troszkę za dużo zacytowałam ale chyba widac co i jak bo za chwilę zostanę oskarżona że na informatyce się nie znam , cóż nom przyznam nie znam się
Gabi a adwokatem nie jestem tylko staram się postawić w sytuacji dziewczyny a nie od razu negować bo ma 17 lat.

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 21:58

Po za tym takie dojrzałe jesteście to dla was co wszystkie 17 latki ktore zajda w ciaze maja ja usuwać bo są nie dojrzałe?? to jest nie dojrzałosc porzucac lub usuwac dzieci zeby pozniej w waszym wieku płakały bo dzieci nie mogą miec. Znam wiele dziewczyn w wieku 16 lat np urodziła dziewczyna dziecko wzieli slub i mieszkaja u rodzicow jej i jeszcze tam w tym domu mieszka jej rodzenstwo i zyja.. nie mogę was pojac. I ona tez rzuciala szkole i teraz ja dokancza...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 sty 2011, 22:30


mojego syna kolega został ojcem ( jego wybranka jest młodsza) i nawet nie widzi starania tego chłopca ,że chce istnieć w życiu tego dziecka ,nawet jej rodzice nie mogą przemówić jej do rozumu,oczywiście przy tak dojrzałej postawie jaką reprezentujesz 17 jest bardzo odpowiedzialna tylko dlatego ,że urodzi dziecko :ico_olaboga: ale cały kłopot mają właśnie rodzice bo to na nich spadnie obowiązek utrzymania ich

więc proszę nie ujednolicać tak wszystkiego :ico_oczko:
po jednym przykładzie znajomych uważasz że uż wszyscy 17 latkowie sa nieodpowiedzialni???? i według tego co piszesz to chcesz decydować za swoje dziecko w każdej dziedzinie, wiesz skoro już zajdzie w ciaże trzeba pozwolić żyć swoim życiem można pomagać ale dlaczego dziewczyna ma nie zamieszkać z chłopakiem skoro tego chcą????Jeżeli coś nie pójdzie i sie nie powiedzie wtedy można przyjąć z nów pod dach - tak ja uważam - zapomniałas jak miałas 17 lat???Nie uważałas wtedy że jesteś dorosła i wystarczająco odpowiedzialna za siebie?????
To tylko pytania nie czepiam się, ale tez nie podoba mi się jak się sprowadza wiek do głupoty, uwierz że w twoim wieku tez jest wiele idiotów postępujących cholernie głupio. Ja znam 40 latkę która mając jednego faceta zrobiła sobie dziecko z innym nie mówiąc że już 4 miała z innymi - to powiedz czy wiek świadczy o odpowiedzialności??????
proszę cie przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi ,potem postaraj się je zrozumieć a nie rozdrabniać włos na czworo
człowiek co ma 17 lat nie jest jeszcze pełnoletni więc nie może ani rzucić szkoły a co dopiero zamieszkać samemu z chłopakiem nawet nie może glosować w wyborach :ico_haha_02: ,nikt o zdrowych zmysłach nie porzuci własnego dziecko tylko dlatego ,że jest córa w ciąży a Agateczka jakoś nijak mówi o tym tak jakby to było codziennością ,bo nie jest normalne ,że ktoś rodzi dziecko jako małoletni mieszka jeszcze jako małolat z dorosłym facetem i na dodatek rzuca szkołę a rodzicom nic do tego .... to nie jest normalne
no i ,żebym była dobrze zrozumiana nie mam nic przeciw ciąży małoletnich

O Kamcia wybacz co innego jest wtrącanie się do życia dorosłego dziecka a co innego zwyczajna troska dla jeszcze małoletniej osoby :ico_oczko:

zauważ że Agateczka już pousuwała posty swoje ,więc wyraźnie coś nie tak jest :ico_oczko:

Nie chce odpowiadac za Mal, ale:
Kamcia napisał/a:
Nie uważałas wtedy że jesteś dorosła i wystarczająco odpowiedzialna za siebie?????

Co innego czuc sie odpowiedzialna w wieku 17 lat za siebie, a co innego wziac jeszcze odpowiedzialnosc za dziecko i partnera.
Gabi dziękuje :-)

[ Dodano: 2011-01-17, 21:34 ]

22 lata to z wamu mieszkanie z wojska dostał
a na jakich zasadach dostał mieszkanie z WAMu?

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 22:34

Ja was nie rozumiem nie bede wam wszystkiego pisac bo widze nie warto i nie mam zamaru sie tłumaczyc i rozwijac tego tematu bo uwazacie sie za nie wiadomo kogo ! :ico_zly:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 sty 2011, 22:45

małoletni Małoletni – w rozumieniu polskiego prawa cywilnego to osoba, która nie ukończyła lat 18 i nie zawarła małżeństwa, przez co małoletni uzyskuje pełnoletność, więc jeżeli wezmą ślub będzie pełnoletnia!!!! A skoro pełnoletnia to według tego co piszecie dorosła i dojrzała
i wiele by tu pisać o prawach małoletniego kiedy uzyskuje pełnoletność według prawa - nie będę wymieniac od tego jest kodeks cywilny:)
nie chcę się kłócić z wami bo chyba nie o to tutaj chodzi i nie to jest tematem. Wyraziłyscie opinie, ja swoją i tyle. Ja uważam że 17 latka może być bardziej dorosła od niejednej nawet 30 czy 40 latki i wziać swoje życie we własne rece i pokierować nim nalezycie, a niejedna z nas może popełnić, mimo większej liczby lat (albo określę to pełnoletnością) więcej błedów w wychowaniu dzieci jak własnie 17 latka! A szkoła nie zając, dziś każdy może mieć mature i mgr przed nazwiskiem a w głowie totalną pustkę i nie znac sie nawet na tym co ukończyło.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 sty 2011, 23:06

Kamcia, rzeczywiście 17-latka jest bardzo dojrzała w stosunku do osób 30-40 letnich :ico_haha_01: a nawet i 50 latków :ico_haha_01:

szkoda slow :ico_olaboga:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość