Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 gru 2011, 11:14

mam pytanko co do kupek ile razy dziennie wasze maludy robią? Bo Iza od paru dniu robi co 2 dzień :ico_sorki:
teraz 1 dziennie, ale zdarzyły sie 2
tyle ze na cycku robił jedną kupe na 3-4 dni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

02 gru 2011, 11:48

tyle ze na cycku robił jedną kupe na 3-4 dni
a tyle kwaczą ze na cycusiu dziecko lepiej robi kupki :ico_puknij:

Iza jeszcze śpi, dzisiaj pogoda w kratkę bo co chwilkę pada, ale mała ma okno otwarte to ładnie śpi, wczoraj była 4 godzinki na dworze :ico_sorki:

jutro pewnie też nie zajrzę bo mam jechać z A i dzieciakami na zakupy Jego motocyklowe :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-12-02, 11:05 ]
a co tu tak dzisiaj cicho :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

02 gru 2011, 12:29

mam pytanko co do kupek ile razy dziennie wasze maludy robią? Bo Iza od paru dniu robi co 2 dzień :ico_sorki:
teraz 1 dziennie, ale zdarzyły sie 2
tyle ze na cycku robił jedną kupe na 3-4 dni :ico_noniewiem:
U nas zazwyczaj jedna dziennie,czasami nie zrobi, ale wtedy gazuje i brzunio też nie boli.

Na prezent dla teścia dalej nie mamy pomysłu :-( elibelli pytała co robi w wolnym czasie: siedzi przed kompem,albo tv :ico_noniewiem: moim kupujemy gofrownicę (wiemy,że chcą),dziadkowi i babci toster (też chcą,bo mówili,że trzeba wreszcie kupić),drugiej babci obrus,mojej siostrze szal i perfumy,teściowa dostanie wyhaftowany obrazek.

[ Dodano: 02-12-2011, 11:35 ]
A właśnie,brzuch dalej boli jak na @,a jej brak. Wydawało mi się, nawet byłam pewna(jakoś wrzesień/pazdziernik),że to @, ale od tamtej pory nie miałam już :ico_noniewiem:...tak,tak wiem,że przy karmieniu @ może być w cały świat ;-) raczej to nie ciąża :-D zabezpieczamy się, no ale 100%pewności nigdy nie ma ;-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 gru 2011, 12:46

mam pytanko co do kupek ile razy dziennie wasze maludy robią?
Moja robi zazwyczaj do 3 max .
tyle ze na cycku robił jedną kupe na 3-4 dni
a tyle kwaczą ze na cycusiu dziecko lepiej robi kupki :ico_puknij:
Mnie położna i pediatra mówili już nie raz że na piersi dziecko może mi robić po każdym karmieniu i to będzie wszystko ok ale tak samo może raz na kilka dni i to też będzie wszystko w porządku .

U nas piękna słoneczna pogoda od rana , zupka jarzynowa już prawie gotowa i niedługo na spacerek pójdziemy. Mała leży właśnie na macie , macha rączkami i gaworzy.
Chyba nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak teraz gdy ją mam , znaczy nie matę hehe

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 gru 2011, 13:04

elibelli pytała co robi w wolnym czasie: siedzi przed kompem,albo tv
a co na tym kompie robi? gra w coś??? to może coś wymyślimy wspólnie:)


A my po zakupach, mała odprowadzona do pkolka, popłakała się dziś, bo ja nie słyszałam, ze mnie wołają a buzi chciała mi dać, no i jakiś problem z dniami w jakie ma chodzic, bo pierwszy raz była wpisana na czwartek ale mi zmienili i coś w kompie tej zmiany nie mają, no zobaczymy co zrobią ale mam nadzieję, że w piatki będzie chodzić bo to wygodniej dla mnie;)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

02 gru 2011, 13:10

ja właśnie dostałam telefon z play i wieczorem jedziemy do Jarocina odebrać smartphona do testowania na 2 tygodnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-12-02, 12:39 ]
ale Iza ma dziś spanie :ico_szoking: chciałam z Nią po Julkę iść a tak to będę musiała autem podjechać

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

02 gru 2011, 14:36

Mój Alanek robi dużo kup. Ale taką wielką to zazwyczaj z samego rana, że całe plecy uwalone :ico_olaboga:. A później to takie malutkie jeszcze jakieś 2 albo 3. Czasem mniej. Ale on jak się urodził to potrafił mi 3kupy zrobić w ciągu jednego karmienia. Śmieliśmy się, że przez niego przelatuje wszystko. No ale dzięki temu rzadko miał problem z brzuszkiem.

A my dziś pospaliśmy do 10. Mieliśmy jedną pobudkę po 4, a zasnął nam po 21. Także jest naprawdę super :ico_brawa_01:.

Dziś mam kiepski humor, chyba pogoda mnie dobija, ale jakoś ryczeć się chce :/. Też mnie ostatnio bolał brzuch jak na miesiączkę, ale na razie przeszło. Oby tak szybko się nie pojawiła :ico_sorki:

[ Dodano: 02-12-2011, 13:40 ]
A właśnie,brzuch dalej boli jak na @,a jej brak
mnie tak bolało jak zaszłam w ciąże. Ale tysiąc razy mocniej. Nie mogłam sobie z tym bóle poradzić. A jak zrobiłam test to był negatywny więc łykałam mnóstwo ibupromów max. Na szczęście Alanek zdrowy się urodził :ico_sorki:. Teraz jak mnie kilka dni temu zaczął brzuch boleć, to się zestresowałam, że w ciąży jestem
Bo wcześniej też tak mieliśmy, chcieliśmy dziecko, potem nie, potem znów tak, a jak stwierdziliśmy, że jeszcze nie, to zaszłam w ciąże. I teraz podobnie, jak zdecydowaliśmy, że nie chcemy od razu to pewnie zaraz zaciąże :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 gru 2011, 14:55

byłam z dzieciaczkami na zakupach, rossmana obeszłam, kupiłam pieluchy, syrop dla Majki na refluks, i znów kasy udałam dużo i wróciłam obładowana :ico_oczko: no ale w lodówce juz światło tylko było i słoiki ogórków i dżemu :ico_haha_01:

szukam pomysłu co na kolacje zrobić, mam smaka na jakąś sałatkę :ico_noniewiem:
i udka z rożna :ico_sorki:

musze sie wam pochwalić, wczoraj młodego przystawiałam do cycka jak na Przemka czekałam, a on najedzony był ale sobie ciumkał tego cyca długo i tak ciumkał że wyciumkał mi przypływ mleczka do jednej piersi, w nocy obudziłam sie z twardym cyckiem :-D szkoda ze tylko z jednym :/ no ale to zawsze coś :ico_sorki: no i tak pił i pił z tego cyca, potem dałam mu drugiego do ciumkania :ico_sorki:
i nie chciał mleka mod. był najedzony po cycusiach, niestety przed wyjsciem jeszcze szukał i musiał dostać butelkę no ale znów 16 godzin bez butelki wytrzymał :ico_oczko: czyli nie wszystko stracone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

02 gru 2011, 15:55

czyli nie wszystko stracone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no wodzisz jak super! Mi właśnie położna mówiła, że jak będę często przystawiać to w końcu będę miała tyle mleka ile Alankowi potrzeba - no i się sprawdziło. Tydzień męczarni ale się opłaciło, bo od tamtego czasu nie podałam małemu ani jednej butli sztucznego, a to było jak mały miał 2tygodnie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 gru 2011, 16:19

izus super może jeszcze się rozkręci i nie będziesz podawać butli.
U mnie dziś w nocy i cały dzień takie flaki jakich jeszcze nie miałam.Boję się że mi się skończy ale mała chyba się najada bo je mi w takich samych odstępach czasu czyli co 3 godz w dzień a nocy troszku dłużej.
Teraz wróciłyśmy za spacerku i śpi sobie w gondoli .Ja może też się na chwilkę położę bo o 6:30 moje dziecko zebrało na rozmowy i śmiechy i o spaniu nie było mowy .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość