Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

24 kwie 2012, 23:14

witam wieczornie, wy juz pewnie spicie w lozeczkach

Aga pieknie Borysek przybiera w nie widac tej wagi po nim

tak samo Kaja na zywo Kubus jest mniejszy niz na zdjeciach i rzeczywiscie ma chlopak cierpliwosc, nic a nic sie nie denerwowal ze mama mu cos do buzi wciska :-D

dzwoneczek Patryk wysoki chlopczyk rosnie :ico_brawa_01:

ale sie usmialam dzis na "przepis na zycie" jak na koncu panowie sie bili i ten tekst z pila lekarska :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

25 kwie 2012, 07:09

Witam dziewczynki i jak zawsze stawiam :ico_kawa:

Kuba znowu mi w nocy marudził a teraz śpi jak aniołek z łapkami do góry :ico_oczko:

Dzwoneczek pięknie Ci Patryczka ciągnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie wysoki chłopak

Beatka78, wogóle ostatnio mam wrażenie że Kubuś mi "schudł" :-D ale fakt że na zdjęciach zawsze wychodzi na większego pulpecika :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 kwie 2012, 07:10

Witam z rana.

Nocka minęła nam ok. Borys zasnął po butli o 19 i spał ciągiem do północy potem pobudki były średnio co 1,5h. Ale na szczęście po szczepienie nie był marudny. Zastanawiam się czy mój pokarm mu wystarcza skoro Tak częste pobudki robi :ico_noniewiem:

Też się wczoraj smialam sama do siebie oglądając przepis na życie :-)
[ b]Beatka78[/b], Ja cały czas pamiętam o tych ćwiczeniach dla ciebie tylko że to jest troszkę pisania i z telefonu ciężko mi to opisać.

Dzisiaj muszę się zabrać za sprzątanie auta

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 kwie 2012, 10:56

Aga nic sie nie przejmuj, ja poczekam :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 kwie 2012, 11:09

Beatka78, wpisz sobie w Google asymetria ulozeniowa niemowląt ćwiczenia albo zespół napięcia nerwowego niemowląt ćwiczenia i poczytaj sobie. Widziałam że są tam też ćwiczenia te które Ja robię. A postaram się wieczorem siąść i opisać ci te które Ja robię Borysiowi bo mam wyrzuty sumienia.

Udało mi się umyć auto. Ledwie skończyłam Emilia wsiadła do auta nacisnela klakson i młody się obudził. No ale prawie 2h przespal. Teraz jeszcze drzemie przy cycu.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 kwie 2012, 11:11

Witajcie :-)

My dzisiaj po szczepieniu juz jestesmy. Martynka byla dzielna, bo zaplakala tylko w momencie uklucia :-) Kokietowala wszystkich w kolo usmiechami hehe.
Wazy 5700g i ma 61cm :-)
Lekarka chwycila ja za raczki az do pozycji siedzacej (bylam w mega szoku :ico_szoking:) i okazuje sie ze Martyna dzwignela glowke !
Do tego cisna nam sie dolne jedyneczki. Podobno kwestia miesiaca i beda.

Powiedzialam ze jestesmy na karmieniu mieszanym (czesciej na butli). Patrzac Martynie do gardla stwierdzila ze powinna pic wiecej. Mleko mamy ma podwojne dzialanie - jedzenia i picia. A MM tylko jedzenia. Poradzila bydawac jej wode z glukoza lub herbatke rumiankowa czy koperkowa ale o mniejszym stezeniu niz zalecane na opakowaniu. Zwlaszcza ze teraz coraz to cieplej sie robi i pragnienie wieksze.

Wasze maluchy pija cos ?

Jesli chodzi o stale pokarmy to zaczniemy je wprowadzac okolo 4,5 miesiaca takze mamy czas.

Teraz mala spi na balkonie w sloneczku, a ja mam czas dla siebie.
Aaaa i ten katarek po ostatnim szczepieniu to byla forma obronna organizmu i to podobno normalne ;-)

[ Dodano: 25-04-2012, 11:56 ]
Zaraz mnie szlag trafi !!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Martyna spi na balkonie w slonku ja przy otwartym balkonie siedze
no i czuje fajki... ide na balkon a tam baba z bloku obok -sa zlaczone- z petem i jeszcze patrzy na wozek !!!!
od razu pitla jak mnie zobaczyla
niech no jeszcze raz wyjdzie to powiem swoje ! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Co za tupet kuzwa !

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

25 kwie 2012, 12:26

Mad- moja pije herbatke uspokajającą, ale ona więcej niz 50 ml dziennie to nie wypije.
Ja jej robie 50 ml i sype pół łyżeczki herbatki

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 kwie 2012, 12:38

Mowila nasza pediatra, ze jak dziecko jest na przewadze mm i nie pije nic dodatkowo to moze miec twardsze kupki i przez to problem z oproznianiem sie.
agaa22, taka z HIPPa macie?

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

25 kwie 2012, 12:52

Tak z Hippa
Moja nie robi twardych, moze raz czy 2 jej sie zdarzyło zrobic twardszą a tak to zawsze jest ok :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 kwie 2012, 12:53

Musze sobie taka kupic :-) Tylko ktora lepsza rumianek czy koperek ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości