gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:13

Kasiala dużo urosła Kaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:19

3h nic nie je Kaja? Nie boisz się że na syrenie będziesz musiała wracać czy po drodze gdzieś karmisz?
Gosia zdarza się ze karmię gdzieś po drodze wywalam cycocha i tyle ale ostatnio śpi cały czas na spacerze i właśnie jak wracałam do domu to dosłownie 2 minuty przed doemem tak sie rozpłakała z głodu ale już się nie zatrzymywałam bo w domu lepiej poje a zawsze spaceruję z koleżanką któa ma dziecko o miesiąc młodsze :) zresztą pokaże Wam coś :-D
(od lewej) Kaja 4 i pół msc, Kornelia 3 i pół msc i Maja 2 i pół msc :-)
Obrazek
a tu w gondoli na spacerku :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:21

Robiłyście już drugie usg bioderek? My idziemy 6 grudnia :-D
ale to miałaś takie zalecenie bo mi lekarz powiedział ze wszystko jest super z bioderkami i nie mówił nic bo ze wszystko OK o kontroli a na druku napisane ze kontrola po 4 msc

powiem Ci ze taki pałąk super ewentualnie taka zawieszka do wózka tez fajna sprawa :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:28

Kasiala ale Ty ją super stroisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i na tym zdjęciu taka olbrzymia :ico_szoking: ale nic się nie zmienia poza rośnięciem :ico_brawa_01: Fajnie z tymi spacerami że masz z kim. Ja nie mam i tak nudno jest.
a na druku napisane ze kontrola po 4 msc
czyli idziesz tak? U nas też wszystko w porządku ale to standard u nas 2 usg. Miałam się zgłosić 3 miesiące po tamtej wizycie. Z Tomkiem tez miałam dwa razy przyjść.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:28

taki pałąk mi się podoba

Obrazek

karuzeli nie chcę kupować.
Chyba trochę za wcześnie na sadzanie
jak sam siada to nie jest za wcześnie. No i brawa dla niego :ico_brawa_01:

Robiłyście już drugie usg bioderek? My idziemy 6 grudnia :-D
Pałąk fajny...a to na łóżeczko czy na wózek?
My jesteśmy już po drugim USG...jakoś na 3 miesiące mały miał robione.

A przypomniało mi się...lekarka pytała mnie czy Tymek zawsze był taki blady bo wygląda jakby miał anemię. I kazała zrobić morfologię z paluszka. Ale wydaje mi się że taka jego uroda bo on taki od urodzenia a poza tym pamiętam że moja mama zawsze mówiła że jako noworodek byłam strasznie blada i pomarszczona :ico_haha_01: Musiałam być piękna :ico_haha_01:
gosia888 pisze:3h nic nie je Kaja? Nie boisz się że na syrenie będziesz musiała wracać czy po drodze gdzieś karmisz?

Gosia zdarza się ze karmię gdzieś po drodze wywalam cycocha i tyle ale ostatnio śpi cały czas na spacerze
U nas w domu mały często domaga się karmień ale jak jesteśmy poza domem to nawet do 4 godzin mi dociąga bez karmienia :ico_szoking:

Kasia super fotka ...a Kaja i ta najmniejsza to strasznie podobne do siebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:32

pójdę w poniedziałek się umówię to pewnie na srodę będę miała wzytę... no i znowu 100 pójdzie z konta...

a nie napisałam Wam ze mój śłubny miał rozmowe na AGH kiedyś pisałam ze składał tam papiery i w ogóle i po miesiącu sięodezwali i mówił ze nawet ok no ale do 2 tyg mają dać znac i teraz się stresujemy bo mu zależy ehhhh bo fajna praca aha AGH to Akademia górniczo hutnicza :) a on tam na kierowcę do wożenia pracowników na spotkania służbowe i delegacje :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:33

Pałąk fajny...a to na łóżeczko czy na wózek?
no właśnie na wszystko, i na wózek i łóżeczko i nawet fotelik samochodowy. Może rzeczywiście popatrze czy to czy jakaś zabawka do wózka.
a Kaja i ta najmniejsza to strasznie podobne do siebie :ico_haha_01:
rzeczywiście :-D a jaka długa ta najmniejsza.
U nas w domu mały często domaga się karmień
u nas w dzień już coraz rzadziej je. W nocy nadrabia haha. A co do spacerów ja zauważyłam że go drażni że ręce ma unieruchomione. Jak łaziłam po galerii i wtedy ręce miał wolne to taki zadowolony bo lubi czymś się bawić albo chociaż piąstkę do buzi a tak to nie może.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:34

Qanchita i ja i M mielismy jako noworodki długie włosy a Kaja prawie łysa jest ha ha ha więc to ządne odzwierciedlenie ale Tymuś fakt trochę blady jest ale ak wprowadzis zmu dodatkowe pokary to zaraz morfologia w górę pójdzie choć i tak pewnie wszystko jest ok

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:34

Kasiala trzymam kciuki za pracę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a co do usg my państwowo chodzimy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 00:35

u Nas w Krk już budżetu brakło na to i Kaja się jeszcze załapała na to pierwsze darmowe a koleżanka co iesiac później urodziłą juz musiała płacić bo z budżetu zabrakło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość