robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 gru 2007, 21:13

hej dziewuszki :-)
madzica sliczny synus i ma takie dluie wloski,tez bym chciala by nasza Sara miala czuprynke :-D
a co do lozka to chyba takie ok bo niewiem czego mam sie spodziewac u nas w szpitalu ale pewnie szlu nie bedzie :ico_oczko:
ja oczywiscie w dwupaku :ico_ciezarowka:
wiecie co juz naprawde zaczynam lapac dola botak bardzo chcialabym juz urodzic :ico_placzek: boje sie strasznie a jednoczesnie nie moge sie doczekac...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 gru 2007, 22:17

robak teraz to juz kwestia dni a moze nawet godzin wiec nie lam sie pewnei juz nowy rok bedziesz z Sarunia w domu

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 gru 2007, 22:25

iwonko tak wiem ze juz naprawde zostalo nieduzo czasu ,ale szlag mnie trafia bo terminy mialam 2 na 21 grudzien i na 28 grudzien i jak pomysle sobie ze moze jeszcze beda musieli mi wywolywac porod bo przenosze oba terminy to mnie strzela,juz naprawde jestem zmeczona tym wszystkim ,mysle tylko by sie juz zaczelo w koncu,maz tez mnie uspokaja ,ze powinnam wyluzowac ale jak tu wyluzowac jak czuje sie jak slon,opuchniete rece i nogi,noce nie przespane i ciezko mi doslownie wszystko robic!!!!chyba mam jakis kryzysowy dzien dzis :ico_placzek: ide wziac kapiel moze jak poleze w waniie mi troche przejdzie... :ico_noniewiem:
buzka :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 gru 2007, 22:49

robak ja urodzilam 6 dni po terminie wedlug @ a 2 wedlug mojego lekarza i nie wywolywali mi porodu po prostu moze przejdz sie na jakis dluzszy spacer lub cieplejza kapiel wez

dziewczyny od wczoraj ucze moja majeczke zasypiac nie na rekach tylko klade sie obok jej i trzymam ja za raczke na razie skutkuje ciekawe jak dlugo

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 gru 2007, 23:43

no iwonko to szybciutko uczysz malutka spac w lozeczku ja niwiem czy bede potrafila ale najlepiej by malenswo spalo samo jak najwczesniej dla naszej wygody :-D no nie mowiac juz o cierpliwosci do tej nauki spania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 gru 2007, 14:27

Witajcie.

Ja tez melduje się jeszcze w dwupaku :ico_ciezarowka: Mam jakies małe skurcze ale to chyba nic konkretnego.

Madzica sliczny ten Twój syneczek :ico_brawa_01: . Musisz byc cierpliwa. Niestety nauczenie sie swojego dziecka wymaga troszke czasu. Zarówno dla nas jak i naszych dzieciatek to trudne na poczatku.

Iwonko brawa dla Mai. Super postepy :ico_brawa_01: .

Pozdrowionka dla wszystkich :ico_ciezarowka: i juz mamusiek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 gru 2007, 16:41

madzica, twój synuś też sliczny , dzieki. Na obolałei popękane sutki polecam nakładki sylikonowe Anev są super ja na poczatku też płakłam i karmiłam juz prawie z krwią takie miłam ju krwiaki po szpitalu, a znakładkami super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Mój teżto straszny głodomor karmie go zawsze ok 1h-1,5h raz z jednej potem z drugiej piersi, a czsem to mam takie urwanie głowy że szok :ico_szoking: obudzi się to go przwine i do cyca on sie zkupka podczas jedzenia wiec zaraz po jedzeniu zaś przewijanie wtedy znowu sie rozbudzi i chce jeść i apijać od poczatku i tak potrafi ze 3 raz powturzyc :ico_olaboga: . Co do spania w nocy to jak na razie ok karmie go koło 23 potem o 2 i potem budzi sie dopiero ok 7rano , a po wigili to spała aż do 9 musiałam go obudzić na jedzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no ale zobaczymy jak to bedzie dalej. Dziewczyny czy wam też na początku chciałao się cały czas płakać , bo ja jak na niego spojrze np. po jedzeni on wtedy sie tak ślicznie uśmiecha to odrazu rycze. :ico_noniewiem: a wczoraj to nie mogłam się uspokoić tak mi się chciałao ryczeć :ico_placzek: wkleje wam fotke taka właśnie po jedzonku.
Obrazek

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 gru 2007, 17:09

Asikk sliczny Skarbek, a zdjecie ''po jedzeniu'' rozbraja :ico_brawa_01:
a dziewuszki dajecie smoka swoim pociechom??

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 gru 2007, 17:32

Ja daje sporadycznie np. jak go przwijam a on zaczyna sie już denerwować bo jest głodny to na chwile ale i tak zachętnie go nie ciagnie raczej hwilke i wypluwa. Dzięki kochana.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 gru 2007, 17:35

robak bez smoka to nie wiem jakby bylo kazalam juz mezowi do szpitala przywiez bo mala tak plakala w nocy w szpitalu ze az mi glupio bylo ze nie umiem wlasnego dziecka uspokoic :ico_olaboga: teraz smok jezdzi wszedzie z nami

dziewczyny bylam dzisiaj z maja na pobraniu krwi i tak mi jej szkoda bylo bo pobierali z zyly ta pielegniarka nie umiala znalezc rece sie jej trzesly i kuli majke dwa razy ale powiem ze moj bobas dzielniejszy od nas bo mi sie az plakac chcialo ze taka mala i juz z zyly a ona tylko troszke poplakala

a gdzie Jolus sie podziewa czyzby rusyzlo ja po wigilii czy tylko mi sie wydaje ze nie zagladala w swieta

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość