Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 wrz 2008, 08:42

My już też na nogach

Pogoda jak zwykle...ech dobrze bo przynajmniej nie pada póki co
urmajo dziękuję za :ico_kawa: , przyda się :ico_oczko:
becia to miałaś przygodę ze smoczkiem :-) Emilka też tak czasem ma że w nocy się przebudzi i urządza sobie pogaduchy.
sensibel faktycznie teraz pewnie Ci czasu brakuje.

No tak myślałam...już pada :ico_zly:

Nie mam pojęcia co dzisiaj robić. Wezme małą do mamy a popołudniu to nie wiem :ico_noniewiem:

[size=150]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KRZYSIA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 1,5 ROCZKU[/size] :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 wrz 2008, 09:17

a mnie przwitało dziś śliczne słoneczko przed 7 rano :ico_brawa_01: tak mi mocno na żółto świeciło ,że jzuuu :ico_olaboga: ,ale super ,w miare ciepło no i świeci jak głupie przez cały czas -widze ,że pogoda bynajmiej u nas na pomorzu sie klaruje czego życze tobie aguś też w tamtych waszych rejonach

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zapomiałam o krzysiu


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

młoda dalej śpi a,le zaraz bede ją budzić i lecimy na miasto :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

24 wrz 2008, 10:50

hej dziewczyny dziękuje za życzonka, tzn Krzys dziękuje :ico_oczko:
i stawiamy :ico_tort:

u nas cały czas leje dramat poprostu

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 wrz 2008, 10:53

Cześć marcóweczki. Ojj dawno mnie nie było ale mam nadzieje,że jeszcze mnie przyjmiecie. Taka pogoda teraz,że szkoda gadać i mam troszkę czasu więcej na komputerek więc pomyślała,że może znów popisze z wami :-)

Mam duuuużo zaległości i wątpię,że mi się uda wszystko nadrobić ale napewno przeczytam kilka ostatnich stron :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 wrz 2008, 16:18

ania :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o jaaaaaaaaaaaaa ,ciebie to ponad pół roku tu nie było ,jejuuuuuuu jaka karolinka duzia :ico_brawa_01:

u nas piekna pogoda ,normalnie polska złota jesień sie zrobiła :ico_brawa_01: ,a słonce świeci dziś do zwariowania nieustannie i mocno ,a mela śpi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 wrz 2008, 18:14

witam i dziś :-)
Aniaaa, hej, o jejku, jaka pannica z Karolinki :ico_szoking: pamietam jej zdjecie przy oknie jak stala, teraz bez porównania, dwa razy wieksza,sliczna dziewczynka :-)

__DOMI__, sto lat dla Krzysia na półtoraroczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas też pochmurno i mży,ale juz jakby troche cieplej. W południe udało mi sie pospacerowac z dzieciakami i bylo nawet przyjemnie, ale teraz znów pada.

Ale zjadlabym loda... mam zachcianki :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 wrz 2008, 19:08

U nas wkońcu przestało padać :-D

becia może to złota polska jesień i do nas dotrze wkońcu.
ania witaj. Faktycznie Cię troszkę u nas nie było :ico_oczko: A Karolinka faktycznie wyrosła :ico_szoking:
sensibel fajnie że spacerek się udał.

A nam nawet popołudniu udało się na działkę pojechać pozbierać jabłka. Ale ile ich jest :ico_olaboga: normalnie liści nie widać. Same jabłka :ico_szoking:
Męża mam w pracy dopiero wieczorkiem będzie więc dzisiaj cały dzień jestem z małą. Ale nie jest źle :ico_oczko:

Nic idę szykować kaszkę.
Pewnie zajrzę jeszcze wieczorkiem

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

24 wrz 2008, 21:18

witajcie z wieczorka.

STO LAT dla Krzysia !!!

Aniaaa witaj po długim czasie. Mam nadzieję, że będziesz częściej z nami pisała. Karolinka jest śliczna i jaka juz duża.

Aga i sensibel nie zazdroszczę brzydkiej pogody. U nas dzis rzeczywiście była piękna złota jesień. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby tak dalej.

A mnie bierze jakies choróbsko. Katar cieknie mi z nosa i drapie w gardle. Ratuję się rutinoskorbinem, wapienkiem i cholineksem, bo do pracy trzeba chodzić. Żebym tylko nie pozarażała dzieci :ico_olaboga:

Idę do wanny i spać. DOBRANOC.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

24 wrz 2008, 21:28

Hej babeczki :ico_haha_02:
Przaszam,tylko nie bijcie mocno!!!Wiem miałam w tedy napisać parę słów i tez tak zrobiłam napisałam taakkii długi post i byłam w trakcie kiedy to Michaś przez przypadek wyłączył mi kompa :ico_zly: Byłam tak zła,że juz nie miałam siły pisać następnego-sorki :ico_sorki:
Ale teraz napiszę,dzieciaki juz śpią,więc nic nie będzie sie działo.
Więc tak,u nas wszystko oki byle do przodu.Dzieciaki warują,ale są kochane,nie ma co!Z Michasiem byłam u alergologa z aktualnymi wynikami badań-okazało sie że wszystkie wyniki ma oki.Tylko rzeczywiście nie podobała jej sie ta skórka i ten spadek masy ciała-choć nie wielki,ale...Zresztą sama uznała,ze jest oszukany,hi,hi Przeprowadziła ze mną wywiad i powiedziałam jej,ze nawet jak zrobiłam mu dietę z ograniczeniem nabiału to i tak miał tą skórkę nie ciekawą(nie było źle,ale to nie to)!Więc może to mleko?Wiem,że nie którzy są uczuleni na laktozę!Więc stwierdziła,że może tak być i zaleciła zrobienie specjalistycznych badań typowo na mleko! Muszę czekać jeszcze tydzień i zobaczymy :-D

Dla wszystkich solenizantów---->WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ LEPSZEGO DUżO ZDRóWKA I UśMIECHU :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Urmajo-chcesz po d...,czemu nie dałaś cynka,że jedziesz do mnie do Poznania,spotkałybyśmy sie chociaż na kawusię!!! :ico_zly:
Beciu-jestem za tik-taktowe marcóweczki :ico_oczko:

A teraz muszę was doczytać dalej :ico_oczko: :ico_sorki:
Wielgachne całuski :ico_buziaczki_big: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 wrz 2008, 21:34

ajajajjjjjj ale tu dziś ruch :ico_haha_01: ,jeszcze gozdzikowej brakuje :ico_haha_01: i by była elita :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość