Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 sty 2009, 18:09

adia26, oj paskudna historia....trzymaj się Kochana, mam nadzieje ze szybko pozbedziecie sie problemu :ico_sorki:
mam pytanko-czy Ty byłaś w Polsce na Swieta, czy dopiero lecisz? bo jestem ciekawa polityki Aerlingusa jesli chodzi o lot z Bejbikiem....ile bagażu, co z fotelikiem samochodowym....

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 sty 2009, 18:13

hej dziewczynki ale jestem zdołowana :ico_placzek:
oja opiero teraz przeczytalam :/mam nadzieje ze bedzie dobrze!! Musi byc :)

[ Dodano: 2009-01-20, 18:25 ]
Swoja droga wlasnie zmierzylam malej temp w pupie i wyszlo 34.3 o co chodzi? :O termometr popsuty?? :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 sty 2009, 18:29

miszka dzieki :ico_sorki: dobrze ze cos o tym wiesz bo ja zero :ico_olaboga: , naprawde jego siurak normalnie wyglada wiec sama nie wiem mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie ze to tylko jeden zabieg :ico_sorki: kurde naprawde sie boje dziewczyny :ico_szoking:
mam pytanko-czy Ty byłaś w Polsce na Swieta,
nie nie bylam mielismy leciec w marcu ale teraz juz sama nie wiem jak to bedzie , mam nadzieje ze to pomylka sama sobie wmawiam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 sty 2009, 20:34

Adia kochana trzymaj sie wszystko bedzie dobrze :ico_sorki:
caluski dla Kacperka :ico_sorki:
dziewczyny ile razy kladziecie dzieciaki do spania w lozeczku w ciagu dnia :) :ico_sorki: ??????

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 sty 2009, 20:48

Ja w lozeczku ani raz :) spi na moim lozku, czasem usnie na macie, w wozku, a w nocy tylko do lozeczka.. a do spania chodzi raz, gora dwa razy dzienni i czasem usnie tylko na 10 minut a czasem pospi 3h - reguly nie ma ale czesciej sie zdarza 10 minut :P

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sty 2009, 21:12

dziewczyny ile razy kladziecie dzieciaki do spania w lozeczku w ciagu dnia :) :ico_sorki: ??????
moj Eris spi tylko w lozeczku, no chyba, ze jestem zajeta i lezy w wozku to wtedy zasypia w wozku, spi tak 3 razy ale to sa krotkie drzemki choc czasami spi po 3 godziny

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 sty 2009, 21:40

:ico_sorki: dzieki dziewczynki
wiec bede ja kladla kolo 10 potem spacer kolko 12 i jak pospi 3 h to juz jej klas nie bede a jak tylko1,5 to jeszcze kolo 5 ja poloze
zobaczymy...

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 sty 2009, 22:26

miszka dzieki dobrze ze cos o tym wiesz bo ja zero , naprawde jego siurak normalnie wyglada wiec sama nie wiem mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie ze to tylko jeden zabieg kurde naprawde sie boje dziewczyny
Mowie powaznie,nie martw sie za bardzo kochana,to ze nie ma widocznych zmian tylko dobrze wrozy :ico_sorki: Zwroc uwage jak siusia,strumien nie jest prosty ale albo bardziej w dol,w gore lub na boki.Jezeli tylko tyle to naprawde raz i po krzyku,jest w dobrych rekach,oni tutaj maja naprawde doswiadczenie.Najwazniejsze ze juz beda dzialac,bo nie daj Boze to zaniedbac :ico_olaboga: A teraz to jeszcze nie jest problem :ico_sorki: Kiedys Kacperek Ci za to podziekuje :-) Ja jezdze z nimi do szpitala tlumaczyc,wiec jestem od 2 lat na biezaco :ico_sorki: Nic sie nie martw i naprawde spij spokojnie :-) A jezeli chcesz sie uspokoic to wpisz w wyszukiwarke spodziectwo i zobacz JAK to MOZE wygladac,wtedy zobaczysz ze jestescie w super sytuacji :ico_sorki:
dziewczyny ile razy kladziecie dzieciaki do spania w lozeczku w ciagu dnia :) ??????
Ja mam Martus ten sam klopot co Ty z tym spaniem.Ona tylko na rekach a jak probuje odlozyc,to mam koniec spania.Ale od dzis zaczelam konsekwentnie,tak jak pisze zirca,bo nie widze innego sposobu :ico_noniewiem: Jest coraz gorzej z tym spaniem,wiec sie za nia biore :ico_olaboga:
czesciej sie zdarza 10 minut :P
No to moje tak samo
moj Eris spi tylko w lozeczku, no chyba, ze jestem zajeta i lezy w wozku to wtedy zasypia w wozku, spi tak 3 razy ale to sa krotkie drzemki choc czasami spi po 3 godziny
Szczesciara z Ciebie Patuniu,ze Ci zasypia w lozeczku :ico_sorki:
wiec bede ja kladla kolo 10 potem spacer kolko 12 i jak pospi 3 h to juz jej klas nie bede a jak tylko1,5 to jeszcze kolo 5 ja poloze
Kurde,ja wiem ze taka systematycznosc buduje u dziecka poczucie bezpieczenstwa,ale ja jestem taka roztrzepana,ze za cholere nie potrafie sie trzymac planu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 sty 2009, 22:47

kurcze....ten mój Syn to totalny nałogowiec....bez smoka nie zasnie....chocby miał go tylko raz cmoknąć, smok byc musi.... :ico_olaboga: to taki sygnał dla niego, ze trzeba spac.....tylko na nocne spanie dajemy rade bez smoka :ico_olaboga:
i kurcze nie wiem....Hogg pisze żeby max do 4 miecha używać, bo potem dziecko jest jeszcze bardziej przyzwyczajone....i mam dylemat, bo bez smoczka nie oduczę go oststniego nocnego karmienia, wiec nie wiem-najpierw zlikwidować karmienie, potem wziać się za smoka? i najgorsze jest to ze on tak piszczy, jak nie ma smoczka....i za cholere nie zaśnie.... :ico_olaboga: i martwie sie że im dłużej to trwa, tym bardziej On będzie cierpiał.... :ico_olaboga:
a jak u Was, babeczki ze smokami? uzywacie? jakie plany odwykowe?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 sty 2009, 22:56

Mowie powaznie,nie martw sie za bardzo kochana,to ze nie ma widocznych zmian tylko dobrze wrozy Zwroc uwage jak
on siusia roznie raz na boczek raz prosto nieraz nasiusial mi w cycki :ico_haha_01: czytałam juz w internecie ale to mi tylko w glowie pokreciilo :ico_noniewiem: martwie sie bo jak sie tu nie martwic :ico_olaboga: mam nadzieje ze to lagodna wersja , jak ogladalam zdjecia w internecie to nic mi za bardzo jego siurka nie przypominalo,Wiem Miszka ze u was w UK. lekarze sa super mam nadzieje ze i tu w irlandi tez tacy sa ale jak to wykryli u niego tak szybko to i sie zajma mam nadzieje :ico_sorki: . Jutro jedziemy do szpitala bo dodzwonic sie tam nie moglam wiec dowiem sie blizej moze od razu go zbadaja i nie bede musiala czekac na nastepna wizyte :ico_noniewiem: . Kurde jak sobie wyobrarzam malego ze mam miec jakis zabieg to mi sie ryczec chce masakra :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość