Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 maja 2010, 10:48

ja wizyte mam w srode, ale chyba taka bez usg, pewnie tylko serduszka poslucham(wazne i to), zobacze jak moje wyniki i pewnie dostane skierowanie na glukoze, bo wejde w 24 tydzien ale zrobie krotko przed wizyta, glukoze juz mam ,bo dostalam od kolezanki
wiecie jestem troche zla , ze nie znam plci bo chcialabym kupowac ubranka z nastawieniem na plec, aczkolwiek wczoraj spotkalam kilku znajomych i wszyscy mi mowili ze to chlopak

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

17 maja 2010, 11:46

ja wizyte mam w srode, ale chyba taka bez usg, pewnie tylko serduszka poslucham
a nie mozesz powiedziec lekarzowi ze chcesz usg??? bo chciala bys poznac plec bo chcesz zaczac kupowac rozne rzeczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-17, 11:47 ]
ja wizyte mam 26

moja zuza od wczoraj chodzi i ciage mowi "nie bo nie" :-D

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 maja 2010, 12:03

zobacze , pogadam z lekarzem
wlasnie wypilam barszczyk czerwony, uwielbiam go , taki goracy az mnie poparzyl w jezyk, dzisiaj nie gotuje czekam na malza , jedziemy po cos do samochodu a potem na pizze, juz za mna chodzi od jakiegos czasu, przydaloby sie tez jakies zakupy zrobic bo u nas w lodowce pigwin siedzi tylko

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

17 maja 2010, 12:11

ja wizyte mam 26
o Basiu ja ma dzień wcześniej :-) Ale też nie będe robić usg tylko serduszko sie posłucha :-)
jedziemy po cos do samochodu a potem na pizze, juz za mna chodzi od jakiegos
Też ostatnio miałam chęć :-) To więc zrobiłam pizze taką jaką lubie, była pycha mniam.... az ślinka mi cieknie :-D

[ Dodano: 2010-05-17, 12:14 ]
spotkalam kilku znajomych i wszyscy mi mowili ze to chlopak
Mi też mówili, że chłopak bo niby za ładnie na buzi wyglądam-chociaż Ja tak nie twierdzę :-D A może kupuj takie uniwersalne ubranka :-) Ja dostałam od kumpleli ubranka po jej córeczce i powiem ze dużo wybrałam a jedynie odrzucałam w kolorze różu no bo jasne, że wiadomo chłopca nie ubiorę w różowe śpioszki :-D

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

17 maja 2010, 13:58

Ha ja w każdej ciąży wyglądałam i raczej wyglądał ładnie i co-pierwsza córka,drugi syn,teraz znów córka.Ja miałam na wizycie usg.Teraz idę dopiero 15czerwca do lekarza,niby bez badań.Mnie chyba coś ciśnie na pęcherz,niby wyniki dobre więc nie wiem co to,profilaktycznie biorę Urosept.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 maja 2010, 14:25

mnie tez pobolewa pecherz ale u mnie maluch cwiczy bo ulozony posladkowo ale niech sobie wali przynajmniej wiem ze sie rusza

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 maja 2010, 14:41

Czołem. :ico_haha_02:

Ja odprowadziłam Tolka do przedszkola i przyjechałam do domu,
no własnie tak mnie i dzisiaj ciągnie, tym razem z prawej strony, ale własnie koleżanka mnie pocieszyła, że tez tak miała w drugiej ciazy,
i że to norma a to jeszcze przecież ja miałam CC :ico_oczko:
Także jestem spokojniejsza, tylko gdyby ten mój synuś dał mi jeszcze kilka mocnych kopniaków, to wogóle byłoby git! :ico_oczko:

Matko kochana to u Was takie deszcze :ico_szoking:
U nas jak na Wyspę to pada ostatnimy czasy bardzo mało tfu tfu odpukać :-D
Dzisiaj ciepło 17 stopni, ale słoneczko troszkę za chmurki ucieka.
ale mam calkiem inny brzuch niz z zuza bo wczoraj chcialam zalozyc spodnie ktora nosilam do ostatnich dni z zuza
Basiu, ja tez mam całkiem inny brzuch, taki jakiś większy no i te boczki, ech przytyłam :ico_noniewiem:
Magdalena_82, swietne zdiecie małego :ico_brawa_01:
dzieki Basiu...


No ja nie mam po Antosiu, Antos miał używany, niestety :ico_noniewiem:
nie stac nas za bardzo wtedy było, :ico_noniewiem:
My się skłaniamy ku kupnie tego Maxi cossi, podoba mi się ten wózeczek, bardzo.
ja wizyte mam w srode, ale chyba taka bez usg
kurcze to WY często maciew te wizyty :ico_szoking:
ja mam teraz dopiero 22 czerwca :ico_oczko:
moja zuza od wczoraj chodzi i ciage mowi "nie bo nie" :-D
no i to jest najlepsze wytłumaczenie :-D
Moje dziecko wczoraj nie mogło zasnąć a to dlatego że tatuś go szykował do snu, zawsze się przy tatusiu rozbryka i potem sa kłopoty, ale łaził i łaził aż w końcu przyszedł i mówie "mamusiu, bardzo Cię do snu potrzebuję" :-D :-D :-D
i zasnał potem w ciągu chwilki :ico_sorki:
ale potrafii też powiedzieć do taty "chodz stary na górę się pobawić" :ico_haha_01:
ja niewiem skąd mu się to wzięło , przecież ja tak do B nie mówię, on do mnie też... :-D
fakt że chciało nam się smiać, ale staramy się nie pokazywać żeby go to nie rozśmieszało :ico_oczko:

Mi w pierwszej ciazy mówili że będzie chłopak, a teraz że dziewczynka...i co Leoś ich wycyganił :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-05-17, 14:43 ]
ja mam na obiadek rosołek, zaraz sobie chlipnę i zmykam po dziecko spowrotem, może jeszcze jakiś zakupy zrobie, może się nie rozpada deszcz. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 maja 2010, 15:07

Madzi nas powodzie w Polsce, juz na poludniu polski sa ludzie ewakuowani,tragedia dla ludzi, u mnie swieci sloneczko i mam nadzieje ze nie bedzie padac

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 maja 2010, 15:13

Trzymam kciuki żeby te deszcze i u Was się skończyły.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 maja 2010, 15:37

dziewczyny powiedzcie mi jak to wyglada z termometrami? bo ja jak powiedzilam kolezance ze chce taki zwykly(elektryczny)to mnie prawie wzrokiem zabila, ze nie sa dokladne i takie tam i ze mam kupic taki na podczerwien czy cos , ale jak zobaczylam ceny i poczytalam opinie to wcale nie sa takie super i rewelacyjne
wy macie troszeczke wiekszy staz wiec moze mi podpowiecie?

[ Dodano: 2010-05-17, 15:52 ]
Wskoczylam w 6 okienko ,stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: , od jutra zaczynam odliczac 120 dni :ico_szoking: :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość