robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 gru 2007, 20:01

no ja tez wlasnie sie zastanawiam co z nasza jolcia jest...moze faktycznie ja ruszylo :-D

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 gru 2007, 21:27

Jola chyba w wigilię sie pokazała i nie ma jej. Może rzeczywiście juz rozpakowana :-D

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

26 gru 2007, 21:35

no, jola często zaglądała,żeby sie chociaz zameldować, któż wie...
u mnie ze smokeim tak samo, jak u asikk
a maciek sam zasypia gdziekolwiek sie go położy i tak samo ajk asikkowy synek jak nie przeiwjanie to karmienie i tak w kółko, dzis w nocy wogóle nie spałam, w dzien zdrzemnełam sie 3 godz ponoć
i tez płaczę, szczegolnie, że święta sami spędzami, ale płaczę, bo jestem wzruszona, że pierwsze rodzinne święta naszej małej prawdziwej rodziny,a zdrugiej strony wszytsko mnie wzrusza, że całej mojej rodziny nie zobaczę, mój tata znowu w szpitalu, dopiero co wyszedł ze szpitala w norwegii, a tu spadł z drabiny wieszając świąteczne ozdoby, złamał powaznie rękę miał operację ze znieczuleniem cąłkowitym, bo bierze lekarstwa na rozrzedzenie krwi, a tu na drugi dzien okazało się, że następna operacje musi miec, bo krwiaka podejrzewali
i tak wszytsko jakoś na raz plus to ztraszne zmęczenie. a jednoczesnie ejstem taka szczęśliwa, że mamy takiego slicznego syniusia i takiego mam fajnego męża
A czy wasze chłopaki przebieraja pieluszki?mój tak, bał sie na początku, ale pierwszy raz poszedł mu lepiej ode mnie
Robak, wiem co czujesz z ta przedłużającą sie ciążą. Cóż zrobisz, musisz czekac, wszytsko będzie okey. /tylko nie bój sie porodu, miliardy kobiet na całym swiecie przez wieki rodziły w strasznych warunkach, a my jestesmy pod dobrą opieka, wytrzymalsze na ból iw ogóle...:)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 gru 2007, 22:21

u mnie moj maz nie przewija wogole jakos boi sie na razie mu wybaczam ale jak pojedzie moja mama to bedzie musial bo ja od stycznia wybieram sie na silownie wiec bedzie musial z majka zostac sam

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 gru 2007, 22:59

dziewczyny napisze do jolci jutro bo dzis chyba juz za pozno i zobaczymy czy sie dobrze domyslamy czy po prostu zabiegana dziewczyna z racji swiat :-D

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

27 gru 2007, 09:40

cześć dziewczyny! właśnie szykuje się do szpitala.już za kilka godzin OLEŃKA będzie z nami.pozdrawiam i życzę miłego dzionka!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 gru 2007, 10:39

edziu w takim razie szybkiego porodu zyczymy :ico_brawa_01:
ja maelduje sie w dwupaku , dzis nocka dosc ciezka bole podbrzusza takie jak na @ ale po jakims czasie przeszly, kurcze podziebiona jestem i siedze zasmarkana taka :ico_noniewiem:
napisalam do jolci jak odpisze to dam znac babeczki :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

27 gru 2007, 11:27

[size=200]kochana Asikk GRATULUJĘ Ci raz jeszcze z całego serduszka. Wasz synunio jest przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/size]

buziaczki dla Ciebie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

27 gru 2007, 13:01

Czesc Kochane melduje sie jeszcze w dwupaku :ico_ciezarowka: ,nie zagladam bo ledwo co chodze nogi mam jak balony kostek wogole nie mam od wczoraj mnie czysci :ico_wstydzioch: i do kibelka na siusiu latam co chwilke,ale tak to nic sie nie dzieje,wiec poki co zapowiada sie na przenoszenie ech a ja juz nie moge :ico_placzek:
Asiu twoj synek jest tak sliczny ze az mi dech zaparło,ta fotka jest najlepsza poprostu
Madzica sala do porodu fajna taka domowa i twoj synek tez takie ciasteczko do schrupania poprostu :-)
edzia gratulacje i 3maj sie cieplutko
robaczku dziekuje za sms-ka i przepraszam,ze nie odpisalam,ale bylam na kawce u tesciow a tel w domku zostawilam.

Uciekam kochane cos porobic,zbiore sily moze cos sie ruszy...wiecie w pierwszy dzien swiat zrobilam tak jak Asia mega ciepla kapiel i duza lampka wina ale nic nie ruszyło...wiec czekam...Buzka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 gru 2007, 13:10

no jolcia bo juz sie martwilysmy o Ciebie :ico_noniewiem: :-D
powiem szczerze ze myslalam ze juz naprawde masz synka przy sobie ,ale z objawow ktore opisujesz to chyba na dniach co?? :ico_oczko: mam jakies przeczucie ze cie wezmie i to szybciutko :-D
ja jutro do lekarza ide i zobaczymy co mi powie :ico_noniewiem: jak nic ciekawego to niech wypisuje skierowanie na wywolanie i juz bo na co tu czekac... :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość