79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

04 kwie 2008, 10:44

ja tez mialam obawy o tego siusiaka :ico_oczko: moja lekarka powiedziala ze absolutnie mam tam nie grzebac :ico_oczko: jesli dziecko jest kapane systematycznie i nie robi sie taki balonik jak siusia na koncu to nic nie naciagac... napletek aby ejsc ma czas do 2 latek wtedy tez mozna uzyc jakiejs masci...
co do jedzenia roznosci w kawaleczkach to ja daje Kacprowi np. banana w kawaleczkach takich malutkich i on gryzie i sobie radzi to samo jak mu dawalam biszkopta itd. nie wiem ale jeszcze mi sie nie krztusil a przecież musi sie nauczyc gryźć bo jak bedzie jadl malinki i truskawki :ico_oczko:
No ja tez sie zastanawiam co tam u Preudence bo sie nie odzywa...
Karolinach ja tez sie tak zastanawialam a teraz czekam... ja tez Graco- bede mogla cos napsac jak dojdzie...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 kwie 2008, 11:30

z napletkiem u chłopców nie ma co szaleć .... warto obserwować i jeżeli coś się nazbiera to wówczas to zrobić a widać to bo powstaje zgrubienie albo siusiak na końcóweczce robi się czerwony

a jeżeli już jesteśmy przy tym to mam pytanie do mam dziewczynek.. jak mocno pielęgnujecie siusię _ :ico_noniewiem: no nie wiem jak napisać :ico_wstydzioch: na wszelki wypadek jak się Julka mocno obrobi to myję ją pod wodą, ale czy wolno tak chusteczkami wewnątrz warg wycierać? ........ pielęgnowanie dziewczynki jest znacznie trudniejsze niż chłopca :ico_olaboga:

Juleńka specjalnych zabawek nie ma.... a jej ulubione to srebrna bransoletka babci (takie twarde kółeczko i błyszczące oczywiście :-D ) miecz Adrianka :ico_szoking: , gazety- jak dorwie na chwilę to jest w strzępach- niestety nie dajemy jej ze względu na farby drukarskie), zresztą najbardziej podobają jej się klocki i kółeczka które się nakłada na taki kij czy coś :-D uwielbia wszystkie kable- szczególnie rwie się do ładowarek, pilot z którego wyciąga baterie....chyba jakiegoś doładowania potrzebuje :-D :-D

skoro Wam już obiecałam to wkleję swoją prawie portretową fotkę- ale nie lubię tego robić....


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 kwie 2008, 11:58

Aga no prosze prosze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super fryzurka i wogole wygladasz superowo, moja Amelka doslownie to samo uwielbia piloty, kable, a gazetki to juz wogole zwlaszcza jak mam katalog avonu to ona go uwielbia

wiesz co Aga ja jak np. ona zrobi taka rzadka kupe i dostaje sie tam do cipeczki to delikatnie jej rozchylam i wycieram chusteczka, tlyko te co ja mam sa bardzo nawilzone wiec jej sie nic nie dzieje, potem osuszam i jak zawsze pudrem, a tak to jak ja kape to ona sie tam odmoczy i ja myje mydelkiem to znaczy zelem do mycia dla dzidziusiow :ico_haha_01: jak byla mlodsza to przy wielkiej kupie to ja mylam w zlewie ale teraz to ona jest troszke za duza wiec nie ma jak :-)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 kwie 2008, 12:07

karolina-ch, dzięki za komplement :ico_wstydzioch: i sposób na baby.... :-D

śliczne zdjęcie Amelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-04, 12:10 ]
a my stawiamy torcik w niedyiele na 4 latka Adrianka.....więc już zapraszamy
a tak naprawdę zamówiłam mu torcik z Bobem Budowniczym w naszej cukierni
tu link do tortów dziecięcych
http://www.krzeminski.com.pl/kategoria_ ... id_glowne=

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 kwie 2008, 12:15

super fotki aga ja tez sobie zrobilam jedno amelki :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 kwie 2008, 12:16

poprosze o głosy na moją Kalinkę
z góry dziękujemy :ico_prezent:
http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_ ... om=gallery

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 kwie 2008, 12:17

te torty to sliczne, moja siostra w sobote robilam roczek kornelka swojego synka, i zamowila mu kubusia torcik w ksztalcie autka z kubusiem, superowy, ja widzialam niestety tlyko na fotkach ale byl podobno pycha, a to dla adrianka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-04-04, 12:20 ]
ja oddalam glos!!!!!!!!!!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 kwie 2008, 14:14

Zdjęcia super. Naprawdę.
Co do pielęgnacji dziewcząt, to rzeczywiście trzeba o to dbać, bo bardzo łatwo o infekcje, zwlaszcza, że wszystko na wierzchu. Ja Amelcię kąpię codziennie i codziennie tam myję. Z tego co mi wiadomo, to między wargami większymi trzeba myć koniecznie, natomiast nie ruszać mniejszych. I czasem wietrzyć.
Amelka i jej raczkowanie doprowadza mnie do szału. czuję się jakby mnie czołg przejechał, a pies skapitulował i się ciągle chowa, a miał pomagać i niańczyć. Dzisiaj dorwała się do psiej miski. Na szczeście nie jadła, tylko rozrzucała jedzenie i ściągała rzeczy z półek. Najgorzej, że walczy z drzwiami, siada przy nich i je popycha,a one stuk i stuk. I już nie chce wcale spać w dzień, tylko wojuje.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 kwie 2008, 17:02

HEj!
Znów popisalyscie duuużo.

Ivone Ciesze sie, że chrzciny sie udały. Zdjęcia super, a Amelka przesłodka. Oczywiscie brawa za raczkowanie. Powiedziałabym, ze zazdroszcze ale póki sie Tosia nie przemieszcza to jeszcze mam jako taki spokój :-D

Aga
Kraków zawsze tak fajnie wygląda jak na tym filmie, jakbyscie byli to daj znać to wam to udowodnie :) ja tez sie smiałam, ze złapałam ospe przez neta ale tak na serio to nie wiem skąd ją mam. Jesli chodzi o miejsce nad morzem my mamy dość sprawdzone w Kopalinie, to jest niedaleko Dąbek, jakbys była zinteresowana to mogę ci przesłać troche zdjęć. A fryzurka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia Tosia tez najbardziej lubi sie bawic wszystkim co nie jest zabawką, a z zabawek ma duzo takich grających misiów , a najbardziej to lubi takiego w kształcie patyka co jak się nim wali to robi chałas. Ma tez coś w stylu tego co pokazywala wisienka i tez to lubi.

A ja wyglądam jak statysta z filmu Ebola, porobiły mi sie strupki bo krosty poprzysychały. Dziś już czuje się w miare dobrze ale miałam tego syfu kupe w gardle i na migdałkach i nie spałam trzy noce bo jak przełykałam sline to cholernie bolało a o jedzeniu nie było mowy. Tosia póki co zdrowa, ale jeszcze może ją wysypac bo to sie inkubuje do 3 tygodni. W przyszły weekend jedziemy na wesele i znajac moje szczeście te krosty mi nie zlezą aja mam sukienke na ramiączkach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

07 kwie 2008, 08:38

z tym napletkiem to widać każdy mówi inaczej mi lekarka przy każdej kąpieli kazala ściągać skórkę no ale widać to indywidualna sprawa

mąż w końcu poszedl do pracy (tydzień był na zwolnieniu) więc w końcu mam trochę czasu dla siebie :ico_oczko:

a główkę jak często myjecie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości