Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 gru 2008, 21:58

Dziewczyny jakiego ja miałam wczoraj stresa :ico_szoking: :ico_placzek: Mój Adaś w łazience stracił przytomność :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: Nie wiemy dlaczego.Szczegółowe badania po niedzieli...o chwilę budziłąm się w nocy bo taka byłam przerażona...Dziś wszystko ok, nic go nie boli i czuje się fantastycznie....Oh mówię Wam mam taki kosmos w głowie!!!!http://www.naobcasach.pl/forum/images/smiles/xx_brawa_01.gif

Ania super przepis na pieczeń!!!Kiedyś spróbuję...Mądra ta twoja Tosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Noi fajowy Sylwek Wam się szykuje!!!

Yvone Ami super duzo mówi!!!Dziś Nelinka jak poszłam ją kapać powiedziała do mnie ze zdziwioną miną że Tata tiapa tiapa czyli ze ja mam iść bo Tata ją kapie, faktycznie to Adam ja zawsze kąpie...

Janiołku w jagiellonce jeszcze nie mam,tylko w wydziałowej...

Anita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzielnego Kacperka!!!!

Kasia1983 faktycznie kasy pojdzie ze hohoh ale podwójne zdrowie będzie cieszyć :-D

Sylwia zapomniałam pogratulować samochodu :ico_brawa_01:

Kasia3 miłość leczy wszytskie rany więc z czasem Kelly zapomni o złych rzeczach!!!


Nelinka już śpi...Jutro zabieram się za pieczenie ciasteczek i postanowiłam że za późno na pierniki i robię świateczne ciasteczka wanililiowe i może z dzemikiem jeszcze...
Nelinka jeszcze troche ma ten katar ale jest juz lepiej...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 22:25

martuunia1, Marek za to znowu ma problem z kolanem. Dostal w nie iles razy ieczem, mial operowane, potem musial zrezygnowac z bractwa przez to kolano. Potem czasem go pobolewalo, ale przez ponad rok nic sie nie dzialo, a teraz znowu problem. Kazalam mu zalatwic skierowanie do ortopedy bo trzeba to sprawdzic.

Jak chcesz jednak upiec pierniczki to zrob tak jak ja pisalam - z kruchego ciasta, powinny byc do zjedzenia od razu

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 gru 2008, 22:39

Janiolku to proszę przypomnij mi przepis bo teraz to nie wiem na ktorej stronie to było...a leniem jestem i nie chce mi sie dziś szukać :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 22:44

martuunia1, skladniki te same co Ela podawala tyle ze trzeba dac troszke wiecej masla i wazna jest kolejnosc - na poczatku mieszasz "suche" skladniki - przyprawy, make, cukier i dodajesz maslo, siekasz z tym wszystkim i rozcierasz zeby wyszlo cos typu okruchy chleba. Pamietaj! nie wolno za dlugo tego robic bo ciasto nie bedzie kruche! Potem dodajesz rozmacone jajko pomieszane z miodem, mieszasz wszystko razem i ciasto gotowe.
Umeczylam sie okrutnie tymi stolami - w koncu nowy poszedl do konciku pracy nr 2. Chetnie bym sie tego stolu pozbyla bo juz mnie wkurza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 gru 2008, 23:23

Janiołku nie ma to jak kąciki pracy nr1 i nr2 :ico_oczko: :ico_oczko: Dzieki za przepis,chyba się skuszę :-D Ja już sie umyłam i czekam na mój serial a raczej Nasz bo zawarłam z moim a umowę że On ogląda ze mna serial a ja angazuję się w jedną gre na playa,tzn mam ''wpić" się w fabułę :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 23:29

ojej walne sobie kawe chyba bo trzeba jeszcze troszke sprzatnac.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 gru 2008, 23:34

kawka o tej porze???? :ico_szoking: ja bym nie spala pol nocy...tzn zalezy jaka kawka???siekierka czy nie... :-D

Mój Nasz serial sie zaczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 23:50

martuunia1 pisze:kawka o tej porze????
ja normalnie usypiam, przez chwile jestem bardziej pobudzona. Pije dosc mocna bo 2 spore lyzeczki rozpuszczalnej

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

19 gru 2008, 13:26

Martuuniu ja ci się wcale nie dziwię, ze się zdenerwowałaś. też bym tak zareagowala. ale badania niech zrobi koniecznie.
Rany z tymi chłopami to tak jest. Głupie to takie, a bez nas to nie wiem jakby żyli.
Mój wczoraj mówi, ze go kłuje w brzuchu i klatce piersiowej. ja oczywiście panika, bo zawał, a ten wziął ibuprom i w samochód :ico_zly: Wrócił z roboty na chwilę i na wigilię firmową. wrócił o 3 w nocy i siedział w łazience do 4. Oczywiście chory :ico_zly: :ico_zly: . A dzisiaj on idzie do pracy. W auto i do roboty, a ledwo chodzi, bo zdycha i taki wczorajszy. Powiedziałam, ze ma wziąć wolne, a jak nie to niech jeździ taksówkami, bo auta nie dostanie i tyle :ico_zly: Najgorsze, że nie wiem czy to kac czy Amelcia mu coś sprzedała :ico_zly: :ico_zly:
No tak, ale w domu bajzel, do gara nie ma co włożyć, Amelia jest nieznośna, bo ciągle wrzeszczy i nie potrafi się zając dzisiaj sobą nawet minuty. Chyba w nocy ja ktoś podmienił. Do tego jeszcze nie mam jak pójść na zakupy, bo ze zwłokami dziecka nie zostawię.
Ale mniejsza o to. Kasiu jak Łukaszek mial opryszczkę to czym smarowalaś. ja kupiłam w aptece vratizolin, ale nie wiem czy to pomoże, bo ona zlizuje maść. najgorzej, że pcha te paluchy do buzi, bo ciągle ta czworka nie chce wyjść i roznosi to po całej twarzy. dzisiaj zauważyłam, że ma już na policzku, a przeciez jej nie zwiążę,. napisz mi czym smarowalaś i jak dlugo łukaszek to miał na twarzy. Żłobek wychodzi nawet wtedy jak ona jest w domu. wyskoczyło jej w środę, a we wtorek była ostatni raz w żłobku. :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 gru 2008, 13:46

Yvone[/b należy Ci się Oskar za to ile musisz znosić!!!A fakt że faceci czasem zapominaja urzyć mózgu...ale przecież Oni są tacy ligiczni :-D

[b]Janiołku
a herbata jak na ciebie działą???

A My byliśmy za zakupach bo dziś wkoncu te ciastka trzeba \upiec :-D .Właśnie Nel mnie całuje po rękach żebym jej dala trochę na klawiaturze się pobawić :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość