Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

16 maja 2013, 22:00

Ania faktycznie szybko widać płeć! My jak braliśmy Ryśka ze schroniska, to mówili, że to kotka, miał wtedy ok 2 miesięcy i dopiero wet nas uświadomił, że to kocur :ico_noniewiem:
ja też zdziwiona :ico_oczko:
tu ewidentnie widać jak to mówi A "jaja jak dzwony" :-P
a u 2 pozostałych ich nie widać więc wiadomo,że kocice

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

17 maja 2013, 10:44

wczoraj nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac.....kupilam fajne pojemniki na karme ja wczoraj wyciagam karme z zakamarka aby ja wsypac i odkrylam ze tam przychodzi stado chyba myszy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja glupiego pająka sie balam :ico_puknij: :ico_puknij: no wiec wszystko co tam bylo poszlo won, karme przesylam reszte owinelam w worki i odstawilam i maz trutki naniosl................ pierwsza moja reakcja..... cholera 2 koty w domu a myszy szaleja, ale teraz wszystko jasne czemu Denis przy tych drzwiach czesto lezy, skacze, mialczy :ico_olaboga: :ico_olaboga: dobrze pilnuje aby nie wyszly na dom :-P :-P on widac ze z tych lownych bo muchy szybko lapie i zjada i myszy wyczul, bo kotka to raczej pieszczoch do noszenia i glaskania i nie w glowie jej polowy ;-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

20 maja 2013, 13:36

no patrz,koty masz i myszy są :-P to tak jak u mnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:


moje kiciusie mają już 11 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: od 3 dni już widzą i zaczynają przemieszczać się po szafie :-D
aktualne foteczki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

20 maja 2013, 13:51

o tyle dobrze z myszami ze na dom nie wychodza, trutke ladnie jedzą w zakamarku a Denis obok drzwi pilnuje namiętnie hehe

Ania super kociaki, tez jasny klocus fajny, ale ta jasna kotka tez fajna

juz mialam kotke chwalic ze 2 tyg nie wymiotowala to dzisiaj zjadla i oddala od razu :ico_zly: :ico_zly: ale mysle ze moze to byc wina bo paste Denisa odklaczajaca wczoraj zjadla, moze po niej, albo pazernosc, jeszcze R mnie zdenerwowal bo siedzial i patrzyl jak zwraca zamiast ja wziasc zaniesc na taras albo wystraszyc (to wtedy przestaje kaszlec) i jak skonczyla to przyszedl i mowi ze nie bedzie sprzatal :ico_zly: :ico_zly: no to sie zdenerwowalam i pow ze ja tez nie, a ze szlam do pracy to mialam to gdzies on by przy tym chodzil :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wiec pierwszy raz on cos dzisiaj przy kotach zrobil :ico_haha_01: :ico_haha_01: ;-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

20 maja 2013, 14:04

juz mialam kotke chwalic ze 2 tyg nie wymiotowala to dzisiaj zjadla i oddala od razu :ico_zly: :ico_zly: ale mysle ze moze to byc wina bo paste Denisa odklaczajaca wczoraj zjadla, moze po niej, albo pazernosc, jeszcze R mnie zdenerwowal bo siedzial i patrzyl jak zwraca zamiast ja wziasc zaniesc na taras albo wystraszyc (to wtedy przestaje kaszlec) i jak skonczyla to przyszedl i mowi ze nie bedzie sprzatal :ico_zly: :ico_zly: no to sie zdenerwowalam i pow ze ja tez nie, a ze szlam do pracy to mialam to gdzies on by przy tym chodzil :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wiec pierwszy raz on cos dzisiaj przy kotach zrobil :ico_haha_01: :ico_haha_01: ;-)
i dobrze zrobiłaś,niech posprząta jak pozwala jej wymiotować :-P

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: koteczek w domu

20 maja 2013, 14:06

..ale koty muszą kłaki wyczucic bo skrętu kiszek dostają inaczej, to normalnie, szczególnie po środkach odkłaczających.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

20 maja 2013, 14:07

Małgorzatko ale ta kotka nie ma kłakow

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

20 maja 2013, 14:08

ona zwraca 2-5 min po jedzeniu caly pokarm, weterynarz nam mowil ze to z pazernosci i tego sie nie leczy

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: koteczek w domu

20 maja 2013, 14:12

Małgorzatko ale ta kotka nie ma kłakow
..to po co jej ta paska odkłaczająca?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

20 maja 2013, 14:22

Małgorzatko ale ta kotka nie ma kłakow
..to po co jej ta paska odkłaczająca?
Anetka napisała,że zjadła przeznaczoną dla drugiego kota Denisa :ico_oczko:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość