Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 sty 2012, 10:22

Dzień Dobry :ico_kawa:
ja nawet na cukier w sklepie nie spojrzę, chyba , że mi do ciasta będzie potrzebny :ico_haha_01:
cukier też bardzo rzadko kupujemy, ja pijam głównie kawę, a kawy nie słodzę, herbatę bardzo sporadycznie i do niej daję łyżeczkę cukru, a mój mąż nie słodzi niczego. Także nieraz chcę upiec ciasto i się okazuje że mam tyle co w cukierniczce ;-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

17 sty 2012, 13:50

u Nas cukier idzie masowo :ico_puknij: M slodzi 3 lyzeczki, czy to kawa czy herbata..

u Nas znowu odwrot M poklucil / posprzeczal sie ze swoja mama .. juz nic nie kazal brac nawet polowy kasy na stoliczek i krzeselka, powiedzial ze najwyzej pozniej ale kupimy sami :ico_haha_01: i wkurzyl sie bo dla Julki nic nie przywiozla a dla szwagierki synka tak .. smialam sie z niego wczoraj, ze dla mnie nic Ona jej nie musi przywozic chociaz nie powiem bo nie ladnie z jej strony, albo sie wiezie obojgu albo wcale :ico_puknij: ale takie moje skromne zdanie ktore trzymam dla siebie.. powiedzial ze jak przyjdzie i jej cos przyniesie to wyrzuci to za drzwi :ico_haha_01: nie wyrobie z jego pomyslami :ico_haha_01: I jak napisala do mnie ze wieczorem przyjdzie tylko cos jej kupi (bo wstyd bez niczego) to jej odpisalam ze ja niczego nie wyczekuje zeby ktos cos jej przynosil :ico_puknij:

[ Dodano: 17-01-2012, 12:52 ]
chociaz nie powiem troche mnie to zabolalo, ze Julka znowu jest na boku.. w sumie kiedys powiedziala ze chyba bardziej kocha Bartka (pierwszy wnuk).. wie moze wciela plan w zycie :ico_haha_01: ale ja mam to gdzies, dla mnie to moze nikt jej nie kochac/lubic oprocz mnie i M :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

17 sty 2012, 14:56

hej

sondę przeprowadzam
co lepiej kupić na roczek łańcuszek z zawieszką czy bransoletkę?
czekam na odpowiedzi :-D

Tynusz1, wcale ci się nie dziwię, każdemu by było przykro, bo albo jak coś wiezie to dla 2 , albo dla nikogo, a jak już chciała dać coś tamtemu to mogła po kryjomu dać by nikt nie wiedział i się tym nie chwalił by wam nie było przykro , no ale niestety niektórzy nie liczą się z innymi :ico_noniewiem:

u mnie mąż też dużo słodzi 2-3 , też nie patrzy czy herbata czy kawa, ale on robi zakupy i on kupuje cukier, ja nie lubię robić zakupów spożywczych

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

17 sty 2012, 16:10

co lepiej kupić na roczek łańcuszek z zawieszką czy bransoletkę?
hmmm ciezko doradzic .. u Nas Julia to i to dostała na chrzest, ale na razie tylko bransoletke nosi
wcale ci się nie dziwię, każdemu by było przykro, bo albo jak coś wiezie to dla 2 , albo dla nikogo, a jak już chciała dać coś tamtemu to mogła po kryjomu dać by nikt nie wiedział i się tym nie chwalił by wam nie było przykro , no ale niestety niektórzy nie liczą się z innymi :ico_noniewiem:
no niestety ..;/ no ale coz, w koncu przyjdzie moment kiedy jej wygarne, a przynajmniej M to zrobi, zapewne dzisiaj . o ile przyjdzie.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

17 sty 2012, 19:58

Tynusz1, ile cm ma ta Julki bransoletka?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

17 sty 2012, 20:59

ile cm ma ta Julki bransoletka?
kochana nie wiem ponieważ Ona się rozszerza wraz ze wzrostem raczki .. nałożyłam jej jak miała cos 4 miesiące (bo wtedy przyszla z Anglii ta bransoletka) i pewnie cos do 6stego roku bedzie ja nosila, a potem zaniose do Jubilera moze da sie przedluzyc :ico_sorki:

[ Dodano: 17-01-2012, 20:00 ]
poszukam na necie i ci wysle linka albo wkleje zdj jaka ona ma

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 sty 2012, 22:40

Tynusz, przykre to jak Bogu ducha winne dzieci nie są równo traktowane przez dziadków, oni są od tego, żeby wnuki kochać jednakowo i bezwarunkowo.
co lepiej kupić na roczek łańcuszek z zawieszką czy bransoletkę?
łańcuszek z zawieszką, jak dla mnie, najlepiej z literką imienia :-)

Uciekam zaraz spac...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

17 sty 2012, 23:51

ja już zamówiłam bransoletkę :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 sty 2012, 08:41

ja już zamówiłam bransoletkę :-)
pokaz zdj jaka

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 sty 2012, 13:58

Manenka, pokazuj bransoletkę!!!!! :-)
Hello :ico_kawa:
Ja już mam wszystko na tort i na sałatki, dzisiaj rano zrobiłam ostatnie zakupy, teraz tylko brać się do roboty. Byłam z dzieciakami u lekarza dzisiaj, bo Ula bardzo chrypi i kaszlała w nocy, więc ma zapalenie krtani :ico_zly: do przedszkola pochodziła sobie raptem 4 dni :ico_olaboga: więc znów zwolnienie...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości