Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

10 paź 2012, 20:33

http://www.amazon.de/Duden-Das-Kinderga ... 3411730218

Ja uzywam tej jest super tlumacze wszystkie slowka/... polecam

Joanna dzieki woielkie no nic zmuszac go nie bede bo jeszcze sie to zwroci przeciwko nam :ico_nienie:

A teraz inne pytanie sory ze Was wykorzystuje ale chodzi mi o wizyte u ginekologa czy sie tu cos placi i jak jest ze zrobieniem USG piersi?? Czy od gina dostane skierowanie czy mi gin zrobi sam/a?? Bylabym wdzieczna za odpowiedz bo ja ostatnio mam schizy odnosnie prawej piersi i jak sie nie przebadam to zwariuje :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

14 paź 2012, 19:03

Hej dziewczyny

U nas bez zmian... a z gorszej to to ze jednak okres sie pojawil wiec staranka zaczniemy po miesiaczce.. zobaczymy co wyjdzie :-D

Co u Was??

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

Niemcy

16 paź 2012, 10:21

hej babeczki. ja jak zawsze zagladam sporadycznie,ale najwazniejsze ze zagladam.
kamilka- no szkoda ze dostalas miesiaczke. w nastepnym cyklu napewno sie uda. :)
A mnie dopada chandra jesienna zimno, deszczowo. nic nie chce kiedy za oknem siompi i 8 stopni.

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

Re: Niemcy

17 paź 2012, 15:19

Halo dziewczyny
ja tez zagladam na forum jak mam czas a teraz troche go mam bo moj synek jest chory i siedzimy w domu.
Kolezanka poprosila mnie na chrzestna i nie mam pojecia co w De sie kupuje na prezent i za ile prosze o pomoc.

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

Re: Niemcy

17 paź 2012, 17:15

i ja sie dzis melduje :)
kAmilka- chcrzest tak samo tu wyglada jak w PL. kup tak jak bys kupowala w PL i po problemie.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: Niemcy

17 paź 2012, 18:27

Ale fajnie. Ja strasznie chcialabym byc chrzestna, ale nie szykuje mi sie to wogole . :ico_placzek: bo i u kogo. :ico_noniewiem:

Ale jakbym była proszona i dla dziewczynki to teraz modne i ładne sa złote bransoletki blaszką z imieniem. Bardzo ładne sa. Maja ma taka. dostała jak sie urodzila i nosi ja do dzis. :-)


agucha44444 duzo zdrowka i dla innych tez. teraz taka pora ze kazdemu zdrowka mozna zyczyc :-) odpukac moje dziewczyny zdrowe. Pija codziennie mleko z czosnkiem. :-)

A Majka ma jutro dzien wolny od szkoly.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

18 paź 2012, 14:25

Witajcie dziewczyny

No mój mały na szczęście tez zdrowy ale chyba zasługa przedszkola bo codziennie te dzieci są na dworze jaka by pogoda nie była :-) i chyba w ten sposób ich hartują... Adam dzisiaj poznal wiecej slówek i nas znow dzisiaj zaskoczyl... dobrze ze sie przyjal juz w miare. Czasem ma jeszcze problemy z dogadaniem sie z dzieciakami ale pomalu pomalu...

Ja chrzestna tez nie jestem ale jest moj maz i my dawalismy chrzesnicy zloty naszyjjnik z medalikiem.. i ladna ksiazeczke taka na chrzciny.. a druga strona kupili krzeselko do karmienia i Biblie taka dla dzieci.. Takze tez warto sie dogadac z drugim chrzestnym zeby nie kupic tego samego..

A my mamy taki tydzien do duszy ze szok ani sie nie chce wychodzic ani nic .. wczoraj dostalismy wiadomosc ze zmarl dziadek meza a dopiero co umarl jego tata w maju i tak jak pomyslimy o swietacvh to odrazu chce sie plakac :ico_placzek:
w dodatku z ta robota meza pierdzieli sie tyn ma swoje miejsce itd ale kasy malo i szuka dzwoni ale teraz martwy okres i ciezko zeby cos znalazl.. normalnie lipa :-/

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: Niemcy

18 paź 2012, 14:47

Bardzo mi przykro z powodu taty i dziadka [*][*][*].

Dziewczyny zloylam papiery do urzedu o wohngeld. Jak dlugo sie czeka na odpwiedz? Wiecie moze cos w tym temacie ?

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

18 paź 2012, 15:19

JoannS my o Wohngeld skladalismy we wrzesniu ale nie mialismy papieru wypelnionego odnosnie umowy wynajmu i dopiero donieslismy to i teraz okolo 2 tyg i bedziemy chyba juz wszystko wiedziec... ale tak jakos 30 dni wychodzi jesli masz komlet papierow...

Kolejny u nas piekny dzien a moje dziecko znow utknelo w domu a ja z nim... nie chce pieronek teraz nigdzie chodzic ja nie wiem czy przesilenie jesienne dziala na niego czy tak zleniwial calkiem :ico_sorki: a wyszlabym polazic bo ja juz dostaje moemntami Kota :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: Niemcy

18 paź 2012, 19:35

Mysmy zlozyli pod koniec wrzesnia a teraz we wtorek zanieslismy z pracy meza dokument o zarobkach dopiero. czyli 30dni... no to trzeba bedzie czekac.

U mnie dzis bylo tak pieknie ze szok. zero wiatru, slonce, chyba ze 20stopni bylo. :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość