Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

07 kwie 2008, 09:25

Amelcia ma bardzo długie włosy i już obcinane dwa razy, a teraz szykuję się do kolejnego ścinania. Tak więc u nas od początku szmapon byl w użyciu i włoski myte codziennie. Teraz staram się myć co dwa dni, ale z tym bywa różnie, bo poci się i czasem we włosy zaplącze się jedzenie. Ona odkąd siedzi w wannie, to nie znosi mycia głowy. Kupimy jej teraz rondo do mycia. Tak więc ja generalnie myję codzinnie, kiedy jestem zmuszona,a tak co dwa dni.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

07 kwie 2008, 10:18

Cześć!
moje dziecko skończyło już 4 lata :ico_szoking: czas bardzo szybko leci z tej okazji stawiamy torcika:

Obrazek

i kawkę :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: oczywiście :-D

Nasz pierwszy 4-letni już buntownik :-D
.....Obrazek

Urodzinki się udały , dostał mega dużo prezentów (mamusia musi teraz do ikea po nowe pudełka :ico_olaboga: )
Wczoraj rano wstaliśmy i zmobilizowaliśmy się szybciutko do kościółka, a później zabraliśmy dzieciaki do Pasażu Grunwaldzkiego- synuś wybierał prezent a tatuś zaprosił mamusię na kawkę :ico_brawa_01:
to my :-D
Obrazek
znudzona Julia- wkońcu to nie jej urodziny.... :-D
Obrazek

ledwo zjedliśmy obiad a już goście przyszli i tak do póżnego wieczora..... w efekcie dzisiaj sajgon w domu a mnie tak ciężko się ruszyć :ico_placzek: :ico_olaboga: póki co czas na kawkę....
Obrazek atrakcje wybuchowe :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-07, 11:14 ]
dziewczyny proszę pomóżcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
otóż przestaję już karmić piersią :ico_brawa_01: :ico_placzek: (mam mieszane uczucia :-D ) i chciałabym zadbać wreszcie o swój biust- regeneracja bardzo wskazana :-D
co robiłyście i czego używałyście ?????

ja boję się tych amerykańskich specyfików- co to niby powiększają na sex bombę- nie o to mi chodzi, chcę żeby wróciła mu jędrność :ico_placzek: bo teraz mam wrażenie jak patrzę na tą część ciała że mam z 60 lat :ico_placzek: :ico_placzek:

znalazłam coś takiego:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=341038990
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=339068393

seria Nivelazione na odchudzanie mnie nie zawiodła, była ok
proszę co o tym myślicie, może macie jakieś lepsze sposoby :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

07 kwie 2008, 13:26

Aga78 widzę że twoja mala jeździ już przodem do jazdy jasię jeszcze na to nie zdecydowałam ale wlaśnie myślałam kiedy to powinnam zrobić
,
a co do karmienia to ja też noszę się z tą myslą w sumie to jestem zmuszona bo w czerwcu szykują sięnam dwa wesela i mały bedzie musiał zostać z babcia a jeść coś trzeba wiec trzeba mleczko modyfikowane kupic bo z piersi juz nie ściągnę swoją drogą poprosili mnie i męża o świadkowanie :ico_noniewiem: muszę jakąś super kreację kupic :-D
ja na swój biust nie narzekam i nic z nim nie będę robić

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

07 kwie 2008, 14:03

Aga super zdjęcia.
Co do karmienie piersią to nie miej wątpliwości, pamiętaj, że problem z odstawieniem mamy bardzo często my, mamy, a nie nasze dzieci. Mnie pozostało już tylko jedno karmienie i to z rana. Wczoraj np. W ogóle nie chciała piersi i wypiła zaledwie 40 ml na śniadanie z butelki, a dzisiaj wręcz się dopominała. Ja będę karmić do końca 8 miesiąca, a potem odstawiam całkowicie. Mleko to i tak już po 6 miesiacu nie ma żadnej super wartości, a modne teraz karmienie do 2 roku życia, to mam wrażenie, że się odnosi do krajów trzeciego świata. Tak więc, pamiętaj, że dobrze robisz i się nie przejmuj.
Ja na temat kosmetyków się nie wypowiadam, bo jestem zadowolona, ze swoich piersi. I po ciąży i mimo karmienia są dużo lepsze niż były. Tak więc nie doradzę.
Tylko mam inny problem, bo po świętach i chrzcinach trochę mi się przytyło (3kg), a tu w przyszłym tygodniu ślub i jak zrzucic przez tydzień. ale już nawet przestałam się tym przejmować.
A i najbardziej się denrwuję, bo mój M nie chce zostawiać z nikim Amelki (babcie też odpadają) i nie mogę go przekonać. PRzecież też chcę z nim gdzieś wieczorem razem wyjść,a tu prosze. Wiecznie tylko dziecko i siedzenie przy nim, albo wiecznie ona z nami. Ale jak mu to wytłumaczyć, jak argumenty nie trafiają.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

07 kwie 2008, 15:20

u nas cały czas leje nie wychylamy nosa z domu :ico_placzek:

no to z tymi piersiami to Wam zazdroszczę, ale mnie irytuje, że jak Julka poje i wyciągnie wszystko to pierś staje się taka niejędrna- "pusta"..... później wraca do normy , narazie cały czas mam pokarm i póki co są ok ale martwi mnie to, że jak zaprzestanę całkowice karmić i mleka już nie będzie to czy one nie zrobią się takie wiotkie jak po karmieniu :ico_noniewiem: a ja nie chcę takich "pustych" cycuszków :ico_placzek: :ico_haha_01:
....a może ja jestem za bardzo wymagająca :ico_puknij: :ico_wstydzioch:

Yvone, ja też nie jestem zwolennikiem takiego długiego karmienia.... w sumie mnie to brzydzi (sorry, jeżeli kogoś obrażam- ale to moje subiektywne odczucie)

a u nas się ogólnie cisza zrobiła.... wisienki nie ma, Kasia3 pewnie ma urwanie głowy, Kacper wyzdrowiał- zatem Anita w domu pewnie nie przesiaduje, Karolina pracuje A Pruedence coś do nas nie zagląda... dziewczyny mobilizacja :569: POGADUCHY NA TT :-D :-D :-D

.................... kurcze....ja to chyba mam za dużo wolnego czasu :ico_wstydzioch:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

07 kwie 2008, 18:40

ja sie melduje:)
my wczoraj bylismy u rodzicow a potem maz oblegal kompa a w sobote bylismy pierwszy raz na spacerku od chyba 3 tyg :ico_szoking: Kacper byl zachwycony stesknil sie za innym towarzystwem i powietrzem ... a dzisiaj pierwszy raz sam wstal :ico_brawa_01: a i grzebalismy w zabawkach aby znalezc cos zapomnianego i trafilismy na swiestaka ... ale sie go boi :ico_szoking: nie wiem co sie stalo :ico_szoking:
co do tej cholernej pogody to u mnie dzisiaj deszcz z SNIEGIEM :ico_szoking: przeciez to oszalec mozna od tej pogody a mial nam sie klimat ocieplac ... wiec znowu w domu :ico_placzek: ale bym juz grila zrobila...
co do wloskow : Aga super fryzurka :ico_brawa_01: ,a co do mycia to ja jak padnie Kacper nie ma ich zbyt wiele wiec nie stanowi to jakiegos wiekszego problemu ale z lenistwa to tak co 2 nieraz co3 dni...
Aga fajny tort a z syna to juz kawal chlopa... a jak u dzieci z zazdroscia?
Co do piersi sie nie wypowiem bo karmilam tylko miesiac ale i tak nie sa rewelacyjne i chyba juz nie beda takie jak dawniej :ico_oczko: a co do karmienia to ja ciagle powtarzam ze podziwiam bo ja bym napewno nie wytrzymala tak dlugo wspominam to jako traumatyczne przezycie...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 kwie 2008, 20:03

Aga Zdjęcia fajowe, twój synek już jest taaki duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do piersi to wiesz ponoć jak się masuje tak nad piersiami po pare minut dziennie to troche ujedrnia skóre i podnosi do góry. Poza tym ćwiczenia z hantelkami takimi małymi i ściskanie złączonych rączek przed piersiami. Ale to wszystko bardziej jest na podniesienie. Na wypelnienie to pewnie nastepna ciąża albo pare kg przytyc wtedy cycki zawsze sie powiekszaja i "napełniają" co do kremów to nie wiem nie wypowiadam się. Moje piersi tez sa nie takie jak kiedyś, zwłaszcza że ja przed ciążą duzo schudłam potem mi znów urosły a teraz znów schudlam. Az czasami miałam sobie ochote coś chirurgicznie poprawić, ale chce miec jeszcze jedno dziecko więc to raczej odpada :-D

KasiaCo do mycia głowy, Tosia nie ma za duzo włosków ale ja jej myje codziennie. Ona sie czesto poci na karczku i nie wyobrazam sobie inaczej,żeby była taka nieświeża.

Anita Cieszę się, że Kacper już zdrowy i że mogliście wyjść na spacer.

Ja byłam dzisiaj na kontroli, ponoc jestem na etapie zdrowienia, powoli schodza mi strupki, a czuje sie już całkiem dobrze. Ale zwolnienie dostalam do piątku i zamierzam je wykorzystać, posiedze sobie z Tosieńką. Mam nadzieje, że ja nie wysypie bo w sobote jedziemy na wesele pod Kielce a Tosia miala zostac z mamą chrzestną na noc. :-D
Przez tą chorobe to mi sie udało schudnąc troszke, tak, ze został mi jeszcze kg do wagi sprzed ciaży. W koncu mieszcze się w stare spodnie. No ale nie mogłam przelykac nawet śliny więc bez bólu sie nie obyło. Ale dobrze bo skurczył mi sie żołądek i teraz prościej mi mniej jeść.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

07 kwie 2008, 21:25

Hejo,
ja tez sie melduje!!! :ico_haha_01:

Wasze dzieciaczki juz wyzdrowiały, to teraz na nas kolej :ico_noniewiem: Szymek ma znowu zapalenie przewodu moczowego. Nie mogl biedny sikac, az dostał goraczki. W szpitalu wlozyli mu cewnik i sciagneli cały mocz bezposrednio z pecherza. Plakal strasznie, ale mu ulzylo. Goraczka spadła i powoli wraca wszystko do normy. Jest na atybiotyku wiec znowu ma biegunke i jest troche markotny. Dzis maja przyjsc dokladniejsze wyniki badan. Mam nadzieje, ze juz bedzie lepiej i zmniejszymy dawke antybiotyku. :ico_noniewiem:

Az jestem zaskoczona, ze tak malo popisalyscie. :ico_nienie: Myslalam, ze bede miala 5 stron do nadrobienia :ico_noniewiem:

Aga, fryzurka super!!!! Adrianek juz jest taki duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Twojego małego buntownika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do piersi... To ja nie mialam wogole pokarmu. a w czasie ciazy tez nie za duzo mi sie zmienily, wiec w sumie wygladaja tak samo, ale... moja kolezanka miala problem i stosowala krem czy zel, nie pamietam, ale firmy mustela
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=335160431
Ja stosowalam tej samej firmy krem na rozstepy i bylam super zadowolona. Tani nie jest, to fakt, ale innego nie znam. :ico_wstydzioch:

Kasia, Szymek ma tak malo wlosow, ze ja mu myje przy kazdej kapieli. :ico_haha_02:

Anita, super, że Kacper juz zdrowy!!! Mam nadzieje, ze wozek niedlugo dojdzie i bedziecie mogli smigac na super dlugie spacerki. :-D A co sie stalo, ze u Ciebie pada snieg z deszczem? tak zimno jest w Polsce? :ico_olaboga:

Pruedence, wesele na pewno sie uda. Dobrze, ze juz sie czujesz lepiej. Ta ospa musiała Cie wykonczyc. Chorobska wogole sa bleeeee :ico_nienie:

Yvone, u nas sytuacja jest zupelnie odwrotna. To R chce zostawic z kims Szymka, a ja sie boje. :ico_puknij: Ogolnie on jest bardzo grzeczny, umie sie sam bawic i pewnie nie byloby problemu, ale jednak jakos tak nie potrafie sie przemoc... :ico_wstydzioch: Pewnie przyjdzie to z czasem. Poki co zostawilismy go tylko raz samego z jego matka chrzestna. Sytuacja byla podbramkowa. Ja mialam egzamin semestralny, a R musial odebrac z lotniska swojego brata. w sumie nie mielismy wyjscia, ale i tak przezylam to strasznie.... :ico_placzek:

kasia3 napisała mi maila. Cala rodzinka leca do Polski. Nie wiem na jak dlugo, ale ma do spakowania 4 osoby i jest lekko poddenerwowana cala sytuacja... Moze zajrzy do nas przed wylotem.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

08 kwie 2008, 10:33

Yvon u mnie jest to samo maż ciągle by z małym siedzial a ja czasem mam ochotę się rozerwać
ja mam około 7 cm zbędnych w pasie i mam 3 miesiące na pozbycie sie tego :-D jako świadkowamuszę sie prezentować :-D

Aga78 nie martw się na zapas zobaczysz że będzie lepiej niż myślisz zawsze piersi są jędrniejsze po karmieniu dziecka

a z główka to chyba tylko ja tajk rzadko myję :ico_noniewiem: bo my myjemy 2 razy w tygodniu zresztą sobie tez tak myję bo im częściej się myje tym bardziej sie przetłuszczają

wisienka bidulko to było nie przyjemne ale najważniejsze ze juz jest dobrze ucaluj Szymusia :ico_haha_02:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

08 kwie 2008, 10:57

Anitko gratulacje to już niebawem pójdzie pewni.
Pruedence dobrze, że już lepiej.
Wisieńko trzymaj się, będzi na pewno dobrze.
A mój brzdąc regularnie konsumuje mojego biednego psa. Wczoraj ugryzła ją w nogę i w ... szynkę. Biedny pies jak ja widzi, to tak ucieka, a najgorzej,. ze ona go juz goni. zresztą ami ostatnio ma jakiś taki zwyczaj gryzienia. siedzisz przy kompie, albo jestes w kuchni, a ona podchodz na czworakach i ciach w noge albo stope. co za zbój sie trafilł i ciagle dopomina sie uwagi, a teraz jeszcze podchodzi i zaczepia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości