Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

27 kwie 2010, 13:00

witam mamusie :-)

Ja tylko na chwilę i nie doczytam Was niestety bo sterta prasowania czeka...a w między czasie staram się wypić kawę i zjeść śniadanie :ico_olaboga:

Wpadłam wrzucić fotki :-)
chrzest się udał i przyjęcie też :-)

Maly w kościele był bardzo zasłuchany tylko na przyjęciu się strasznie rozzłościł jak zobaczył tyle nowych twarzy. Krzyczał i krzyczał aż się uspokoił ciągle noszony i przytulany przeze mnie. Zdrzemnął się w końcu a potem jak cygan z rąk do rąk :-)

Ja tylko przez ten weekend nic nie zrobiłam w domu i muszę nadrobić.

Mam nadzieję że u Was wszystko ok :ico_sorki:

a to fotki, jeszcze nie mam wszystkich więc wstawiam co mam :-)

Obrazek

Obrazek

ps mija dziś 4 miesiące od porodu :ico_brawa_01:

wszystkim życzę udanego dnia :-D jeśli maluch tylko pozwoli to poczytam co się dzieje :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 kwie 2010, 14:30

anusiek- fotki super, bardzo ładnie wyglądałaś, a Piotruś przystojniak pierwsza klasa :ico_brawa_01:

Ja to dzisiaj zakrętu nie mogłam złapać, bo w weekend byliśmy na wsi, wczoraj u lekarza i u rodziców na ogródku, a dom się zapuścił, dzisiaj wstaliśmy o 6.30 i dopiero teraz siadłam, bo najpierw sprzątanie, potem gotowanie, prasowanie, spacerek, zakupy, i pranie po powrocie, na szczęście powietrze takie wiosenne dobrze działa na moje dzieci bo teraz sobie śpią, nawet Tosia :-D co prawda pewnie pójdzie późno spać, ale ja i tak wychodzę bo o 20 jestem umówiona na kawe z koleżankami.

Czy wy też macie tyle prania i prasowania, ja mam wrażenie że to jakaś niekończąca się opowieść :ico_olaboga: a kosz na brudy ciągle pełny.

[ Dodano: 2010-04-27, 14:35 ]
A tu pare fotek z weekendu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 kwie 2010, 14:55


Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 kwie 2010, 23:31

ale skromniutka frekwencja dzisiaj...
anusiek, jaka elegancka rodzinka :ico_brawa_01:
ja i tak wychodzę bo o 20 jestem umówiona na kawe z koleżankami.
ze jeszcze masz sile :ico_oczko:
Czy wy też macie tyle prania i prasowania
pranie szybko sie zbiera, a co do prasowania, to ja teraz prasuje tylko to, co musze... mam uraz, od kiedy mialam codziennie kosze rzeczy do prasowania, jeszcze jako au-pair :ico_oczko:
a zdjecia ladniutkie :ico_brawa_01: Adas juz w spacerowce, duzy chlopczyk :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 kwie 2010, 06:49

A u mnie dzisiaj pobudka o 6 :ico_szoking: ależ mi się spać chce, do tego pogoda nijaka bo całe niebo w chmurach, nie mam pomysłu na dzisiaj.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 kwie 2010, 08:52

Witajcie.

Wczoraj miałam dzień pełen biegania i nie miałam już siły pisać. Z samego rana poszłam na tą krzywą cukrową. Wyniki miały być w ciągu 2 godzin, ale gdy mąż zaszedł po ok 3 nadal ich nie było :-/ Po raz trzeci jakoś wytrzymałam to świństwo, oby po raz ostatni (no chyba ze w kolejnej ciąży :ico_oczko: ). Strasznie się martwię o wynik, bo po powrocie do domu znowu zrobiło mi się słabo i miałam objawy niedocukrzenia :ico_noniewiem: Poza tym po obiadku poszliśmy z córką na zakupy - ubranko do chrztu :-D Wybór trudny, a jeszcze dodatkowo mąż stwierdził, że do kościoła to Mała ma być w spodniach bo zimno :ico_olaboga: Poszłam na kompromis i kurteczkę polarową wzięłam ze spodniami, gdyby było bardzo zimno to i tak pod sukienką widać spodni nie będzie :ico_oczko: ).

Pruedence, śliczne zdjęcia. A jaki Adaś poważny w tym wózeczku Tak słodko spi:-D

anusiek, cudna z Was rodzinka, no i rzeczywiście Piotruś to bardzo pogodne dziecko :ico_brawa_01: Super że chrzciny były udane.

anetka607, widzę że Klara stosuje ta sama metodę. "Chwyt za włosy i ciągnąć do oporu!". Z tym, ze ona śpi w swoim łóżeczku i mnie z zaskoczenia przez sen nie dopadnie ;-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

28 kwie 2010, 09:37

Pruedence, piorę prawie co drugi dzień a prasuje raz w tygodniu :-)
hehe Tosia jak zasuwa z taczką :ico_haha_01:
Rzeczywiście Adaś duży chłopczyk, ile waży?

Shiva, mój synek miał spadnie ale szczerze to chyba ciepłe grube rajstopki bardziej grzeją...

U nas pogoda dziś taka średnio na jeża :ico_oczko: niby nie pada ale pełno chmur...

dziś mamy gości od męża z pracy więc też od rana latam na miotle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

28 kwie 2010, 09:37

Dzień dobry :-D

Ja na szczęście już w niedzielę byłam zdrowa, a Wikusia się nie zaraziła :ico_oczko: Za to cała rodzina, łącznie z teściową :ico_oczko: , ode mnie to świństwo złapała. Za to byłam trochę zalatana i chyba w końcu znaleźliśmy rozsądne mieszkanie. Tylko problemem jest obecny lokator. Właścicielka chce mu wypowiedzieć, bo zalega z czynszem, ale on jej unika... Miejmy nadzieję, że go złapie i będziemy mogli się wyprowadzić :ico_sorki: Wikusia ostatnio zasypia baaaardzo późno jak na Nią, bo koło 24 :ico_noniewiem: Wika miała wczoraj szczepienie, była dzielna :-) Waży 7150g i jest wg ich pomiarów długaśna, bo aż 78 cm :ico_szoking: Wikusielka miała wczoraj gorączkę po tych szczepieniach :ico_chory: Ale dziś już jest dobrze :-) Pogoda u nas ładna :-D

Shiva, oby wyniki były w porządku :ico_sorki:

Pruedence, biedny Adaś :ico_noniewiem: a atopowe zapal. skóry chyba samo mija z wiekiem, tak? Ładnie Adaś waży :ico_brawa_01: Ale fajniutkie focie :-D

anetka607, ale apetyt ma Klara :ico_szoking: brawa za bioderka :ico_brawa_01:

anusiek, super, że wszystko się udało :ico_brawa_01: Piękna z Was rodzinka :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 kwie 2010, 10:50

anusiek, to miłej wizyty znajomych :ico_brawa_01:

inia1985, Ale Wikusia duża już :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Trzymam kciuki by mieszkanko szybko się zwolniło.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

28 kwie 2010, 10:57

Waży 7150g i jest wg ich pomiarów długaśna, bo aż 78 cm :ico_szoking:
ale duża :ico_szoking: moja dzisiaj byla na kontroli wagi i 6 kg to i tak ok bo przez 2 tyg przybrala 400 gr, no i pielegniarka powiedziala ze do tatusia podobna :ico_placzek:

przy okazji ja bylam u lekarza i mam skierowanie na wyniki, ciekawe czy cos wykaza bo cos za szybko wlosy trace i widzac juz przeswity :ico_placzek:
Pogoda u nas ładna :-D
u mnie paskudnie i juz 2 dzien bez spaceru bo pada

anusiek, super zdjecia :ico_brawa_01: ale przystojniak ci rosnie

Pruedence, a tobie syn zaraz córkę przerośnie
Z tym, ze ona śpi w swoim łóżeczku i mnie z zaskoczenia przez sen nie dopadnie ;-)
moja jak nad ranem wstaje do cyca (ok 5-6) to juz zostaje do 7 bo sie wierci

jutro mam egzamin z prawka juz mam mega stresa :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość