Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 lip 2010, 21:11

hej!!!
Qanchita, oj kochana....jeszce się napłaczesz przez nią nie raz....
szkoda, że nocka do bani była...oby dziś lepsza...
u nas....niby ok, młody na noc wypił 210ml! i padł...obudził się o 2!!! fajnie...gdyby nie Hania, bo zaraz też chciała mleko, a jak nie dałam, to awantura i po ciemku do babci mi uciekła....a za godzinę wróciła,...masakra! no i o 6też jakieś schizy, budzenie, łażenie i mI Toma obudziła, więc dziś mam nerwa...
dodatkowo Tomcio dziś od południa dziwny....maruda i w ogóle....niby powinien fajnie spać, bo od 15nie spał, a on już 3razy się budził... :ico_placzek:
karmelka, ale słodkie zdjęcia! fajne FIlipcio ma włosy!!!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

25 lip 2010, 11:19

u nas od paru dni spanie do d... Budzi mi się w nocy co 2 góra co 3 godziny :ico_placzek: a ja mam nerwa :ico_zly: a w dzień to by się nosić chciała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 lip 2010, 13:13

u nas tez nocka fatalna :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dopiero jak dałam jej butle to zasnela
a ja w cyckach susza

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 lip 2010, 13:38

Kurde laski co jest grane???
Wszystkie piszecie że nocki do bani :ico_szoking: jagodka24, ty też nagle mleka nie masz??
Ja już wysiadam psychicznie i fizycznie :ico_olaboga:
Kolejna nieprzespana nocka, mleka coraz mniej. Nawet w ciągu dnia częściej idzie w ruch butla nić cycek :ico_placzek:
Staram się jak mogę, bo wiem że czym więcej mała będzie przy piersi tym więcej naprodukuję ale co mam robić jak widzę że ona głodna , ssie, gryzie i płacze... no butlę daje :ico_puknij: A potem sama produkuje mniej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 lip 2010, 13:43

Qanchita, no wlasnie u mnie w dzien jest mleczko ale mała nie chce tzn nie lubi teraz np pozycji na leżąco tylko na podusi
i też nie zawsze
baaaaaaardzo dziwnie je
po wakacjach daje sobie spokój bo juz wysiadam fizycznie

i moja tez sie wydziera bo sie przyzwycziła że w nocy tylko bach i cycek a tu nic nie leci
i ciagnie i wyrzuca i znowu jej wkladam i wyrzuca :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam serdecznie dosyć

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 lip 2010, 14:13

jagodka24, może przez tą zmianę pogody? Podobno dzieci są jak barometr!
Kurcze, bo dziwny zbieg okoliczności, że nagle wszystkie dzieciaczki które ładnie spały mają z tym problemy :ico_szoking:
No i to mleko... było i nie ma? Tak nagle? A już kilka dni temu chwaliłam małą że ślicznie pije z cyca, nawet w towarzystwie (bo z tym zawsze był problem).

[ Dodano: 2010-07-25, 14:14 ]
ok, lecę się położyć na chwilkę póki mała śpi

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

25 lip 2010, 17:08

u nas z mlekiem ok,ale to spanie jest masakryczne :(

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 lip 2010, 21:11

hej!

no to macie doła grupowo widzę!
może faktycznie pogoda? plus jakiś skok znów???? nie wiem już o co kaman......
Qanchita, a odciągasz? może po takiej próbie karmienia, pomęcz piersi laktatorem?
ja nie wiem, może ja jestem dziwna, ale jak miałam niby pusto i on nie jadł..to wystarczyło, że raz pomęczyłam piersi laktatorem, to za 2godziny miałam jak balony!
dobrze, że już to za mną..........
Tom na noc wypił 210znów i śpi... :ico_sorki:

kobiety, chcę kupić chustę...lepiej wiązaną czy mei tai??? kto mi podpowie i pomoże?
no i czy ja się nauczę wiązać?
bo mój syn uwielbia być noszony! skąd się nauczył, gdzie i jak? nie wiem...ale żal mi go....chętnie bym go ponosiła...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 lip 2010, 21:43

Qanchita, a odciągasz? może po takiej próbie karmienia, pomęcz piersi laktatorem?
No przyznaję że teraz z laktatorem dałam spokój, a muszę pomęczyć bo sachara!
Mam uraz po poprzednim skoku jak odciągałam to sutki mnie potem strasznie bolały i aż krwawiły :ico_zly:
kobiety, chcę kupić chustę...lepiej wiązaną czy mei tai??? kto mi podpowie i pomoże?
no i czy ja się nauczę wiązać?
No już kiedyś poruszyłaś ten temat.
A kto nosi? Hormiga i Karmelka o ile pamiętam? To może one będą najbardziej pomocne, bo ja po własnych doświadczeniach odradzam :ico_noniewiem:

Moja mała terrorystka śpi. Mam nadzieję, że te nocki się coś poprawią bo masakra ostatnio. Przed kąpielą zaliczyliśmy dłuuugi 2-godzinny spacerek... ja z bratową i cała nasza 5 dzieci :ico_szoking: Przedszkole normalnie. Cała wiocha się na nas patrzy jak robimy takie wyprawy :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 lip 2010, 22:25

zborra, na czerwcowych dzieciach jest dziewczyna - Martalka, która chusty zna chyba wszystkie :ico_haha_01: jak dla mnie to ona jest specjalistka.

A te wasze dzieciaczki cudne! Współczuję wszystkim ciężkich nocek :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość