Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 sie 2010, 16:05

aniaj84, faktycznie malutki brzuszek :) ale za to jaki ladny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


co do spodni to ja tez nosze ciagle te z przed ciazy , niby mam jakies ciazowe ale sa duzo za duze, ogolnie to nie chodze w ubraniach ciazowych, , mam dosc spory brzuszek ale teraz taka moda ze i swetry sa tunikowate i wogóle wiec nie ma sensu przeplacac - ubrania ciazowe sa 2 razy drozsze tylko dlatego ze sa ciazowe :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

28 sie 2010, 16:41

ejustysia, masz racje
nie opłąca sie kupować tych typowo ciążowych bo drogie jak cholera
ale mówiłam że jedną sobie kupię "na wyjście" do lekarza czy gdzieś :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ale sie obżarłam brzoskwiń
popiłąm to pepsi i chyba zaraz wybuchne :ico_olaboga:

ja dziś mam dyżur
pilnuje córeczke mojej siostry bo oni dziś dyniają na weselu

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 sie 2010, 17:34

czesc :-)
aniaj84, faktycznie jestes drobniutka, brzuszek cudny.

Zimno i u nas mnie cos gardlo pobolewa i glowa chyba sie cos zaczyna niedobrego dziac.
:ico_placzek:

Bylam dzis na targach dla dzieci i ciezarowek u nas na torwarze i wygralam wejsciowki do multi kina na poranki z maluchami, znajomi wygrali filtrujacy dzbanek i nam go sprezentowali bo juz taki maja :ico_brawa_01: Dostalam troche probek, dwa sliniaczki i butelke aventu :ico_brawa_01:
Bylismy tez na darmowym usg, akurat sie zalapalismy :-)
Co prawda jakis ten sprzet taki byle jaki i ta pani doktor tez, ale Maja nadal jest Maja pierwszy raz tak dokladnie cipuche widzialam :ico_brawa_01: no i wazy okolo 1168 g.

[ Dodano: 2010-08-28, 17:35 ]
aaaa no i zaczelam 29 tc :ico_brawa_01: a wiec czestowac sie :ico_tort: :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

28 sie 2010, 17:42

Aniaj84 ale fajnie ze ni tyjesz nie bedziesz miala pozniej problemu... :ico_brawa_01:
Monia super sie zalapalas na prezenty :ico_brawa_01:
a my dzis leniuchujemy wczesniej bylam u mamy a teraz grzecznie w domku:)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 sie 2010, 07:51

aniaj84, jaki fajny zgrabniusi brzusio :ico_brawa_01:

Monia M, gratuluję rozpoczetego 29tc :ico_brawa_01:

A mi sie nuuuuuuudziiiiiiiiii :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 sie 2010, 08:20

A mi sie nuuuuuuudziiiiiiiiii

o kurcze, ja od kiedy urodzilam Wika nie wiem co to znaczy :-D
mój synuś to taki lobuz ze hej - tylko mu oczka lataja co tu zbroic :)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 sie 2010, 08:33

o kurcze, ja od kiedy urodzilam Wika nie wiem co to znaczy
a widzisz - przy 2 też sie jeszcze można nudzić :-D A tak poważnie to moje MMki jeszcze spały jak to pisałam :ico_oczko: Teraz Maja wstała (Madzia dalej śpi), więc już i siusiu na nocniczek i śniadanko było... :ico_sorki:
Ciekawe czy przy 3 też mi się bedzie czasem nudzić...hmmm :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 sie 2010, 09:57

Ciekawe czy przy 3 też mi się bedzie czasem nudzić...hmmm :ico_noniewiem: :ico_oczko:
_________________
przyznam, że to by byl ciekawy przypadek - mamusia 3 malych dzieci sie nudzi :)

moje lobuzerstwo wlasnie próbuje wytarmosić psa z pod kanapy


a ja wogole wczoraj malo zawalu nie dostalam
poszlam zrobic sobie herbate do kuchni, drzwi mielismy w domu do pozna otwarte zeby pies mógl swobodnie sie krecic

ja wstawiam czajnik a tu coś z za mnie wyskoczylo prosto mi na stopy i ucieklo - maly kotek , mój Boże co on tam robil i ze sie nie bal wejsc no a stracha mi narobil ze hej

[ Dodano: 2010-08-29, 10:06 ]
a jak juz jestem to sie Wam pożale, kurcze kupiliśmy ( moja mam kupila znaczy sie) Wikowi nowe buty - dala za nie 150 zl prawie bo to Bartki mial je 2 tygodnie i mój zdolny mąż [przepiepszyl gdziej jedna sztuke - jestem wsciekla strasznie wczoraj caly ranek szukalam i nic , zabralam mu 150 zl i powiedzilaam jak mi go nie znajdzie to jutro jade kupic nowe takie same bo glupio mi przed matka ze ona mu ciagle takie drogie rzeczy kupuje a tu po 2 tyg nagle butów nie ma, nie wiem zreszta jak mozna buty zgubic one sa wysokie na kostce zapinane wiec sam by mu nie spadl poza tym jest ciezki wiec jak by spadl to byloby slychac, moim zdaniem on gdzies tu lezy albo na budowie bo tam mój zdolny mąż upycha wszystko a ja z Wikiem nawet na dwór wyjsc nie moge bo ma tenisówki ale jak jest mokro to nie wchodza w gre :ico_zly: a chcialam sobie na grzyby dzis isc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 sie 2010, 10:32

ejustysia, wyobrażam sobie jak Cię ten kot przestraszył :ico_olaboga: a co do butów to też bym była wkurzona :ico_zly: ale może jeszcze poszukaj gdzieś bo pewnie będzie tak że kupisz nowe i od razu tamte się znajdą... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

29 sie 2010, 11:24

ejustysia, bucik napewno sie znajdzie, to nie igła w stogu siana :ico_noniewiem:

Monia,ale na super prezenty sie załapałaś :ico_brawa_01:
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny juz 29 tc :ico_brawa_01:

my z mężem dostaliśmy ochote na coś słodkiego i K pojechał z młodym do cukierni po jakiś placuszek, zaraz bede sie opychać :ico_brawa_01:

a tak to dziś chyba w domku siedzimy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-08-29, 11:26 ]
aha
wziełam po raz kolejny-chyba z 5 raz- w ciąży APAP
od nocy mnie ząb boli
myślałam że samo mi przejdzie ale niestety :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość