Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

19 cze 2007, 21:30

Magdzinka my jedziemy do czd na 11 dni bo my na oddział :ico_placzek: :ico_placzek: a przebywamy na 7 piętrze :ico_placzek: a o której bedziesz w czd??

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 cze 2007, 21:34

Widziałyście, że jest założony na forum wątek LUTY 2008 !!!

Sentymentalnie za bardzo do tego podchodzę chyba ... ale aż mi dech zaparło!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 cze 2007, 21:52

madzia22, My mamy wizytę w poradni neurologicznej na 10.30 ale nie wiem o której będziemy wolne, myślę, że z godzinkę tam będziemy. Może po prostu się zdzwonimy jakbyś chciała na chwilkę się zobaczyć ? Mój nr to 505445317 a twój?

Karolas fotki do postów zmniejszasz tak samo jak te które masz w profilu na http://imageshack.us/ i zamieszczasz w poście pierwszy link pod obrazkiem i już. Hekkate pisała, że jeszcze robi coś i IMG ale ja tylko wklejam ten skopiowany link i też się fotki w poście pokazują

Mirell, Myszka, Małgosia cudne wasze dzieciaczki :ico_brawa_01: jakie maleńkie były aż się nie chce wierzyć, a Mirelka ze swoimi długimi włosami jest piękna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

19 cze 2007, 21:57

Magdzinka 608483479 tylko ze tak wczesnie to nie dam rady bo lena bedzie podłaczona ale jakbys wychodziła koło 12 albo póżniej to daj znac papa

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

19 cze 2007, 22:15

To ja jeszcze wklej ie swoje teraźniejsze tydzień temu robione rano wiedz trochę rozczochrana :-D
Obrazek
Obrazek

To 9 miesiąc ciąży u mojej mamy z siostry Zuzią

Obrazek




Obrazek
A to ulubione zdjęcie Oskara 11 t c
Obrazek

Pomyśleć tak sie zmieniłam
Obrazek To jest miesiąc po porodzie

[ Dodano: 2007-06-19, 22:23 ]
Małgosia tój Wojtuś jest cudowny jak ładnie główkę trzyma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I jak ty chudziutka wróciłaś do swojej wagi?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 cze 2007, 07:21

Pozdrowienia ze Skoczowa !

Ale nasze dzieci pięknie się prezentują! :ico_brawa:

Iza@ Mirelcia jest prześliczna a i mama niczego sobie, taka laska, że hohohoh !

Tak, ja wróciłam do swojej wagi z przed ciąży, ważę równo tyle samo 48 kg!

O 9 jedziemy do szpitala do Doroty. Mały ma się dobrze ale mama coś nie za dobrze się czuje, straszna podobno rzeźnia była, porozrywana na maxa, bardzo dużo szwów i wstać nie ma siły....

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

20 cze 2007, 07:30

KarolasNiestety u mnie nie będzie takie możliwości, żeby p. z recepcji popilnowała synka z prostej przyczyny - to gabinet prywatny i takowej rejestracji nie ma ( zapisy na telefon od 12 - 13 codziennie). W gabinecie sam lekarz :-)
Lutówki Wczoraj byl najgorszy dzień w moim życiu najadłam się strachu co niemiara - nie mam siły o tym pisać najważniejsze że Łukaszkowi dzięki Bogu nic nie jest. Fajnego ma Łukasz patrona bo super nad nim czuwa.
Wiecie co wczoraj zdałam sobie sprawę ile mam szczęścia, że dziecko mam zdrowe i nienajgorzej jest, na głowę mi nie kapie, jeść jest co rachunki też się placi więc ok. Obiecałam sobie że już nigdy nie będę narzekać. i dziś jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi synek i mąż zdrowi rodzinka też więc jest naprawdę cudownie. Chwilka zadumy czasem potrzebna jest chyba każdemu.......
IzaCórcia jest naprawdę laseczka malutka, ale to chyba po mamusi bo Ty śliczna dziewczyna jesteś (i wyglądasz bardzo kobieco i cieszy mnie to że nie każdy jest chudelcem :-D )

[ Dodano: 2007-06-20, 07:36 ]
HekkateA czym Ty się dziewczyno przejmujesz, ja tam z parasolką chodzę i do tego wózek mam czerwony ( bo taki zawsze chcialam i wcale mi nie przeszkadza, że to dla chłopca). Mnie wogóle nie obchodzi co ludzie pomyślą grunt żeby Łukaszowi dobrze bylo, a jest pod parasolką i ze zlożoną budą.

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

20 cze 2007, 07:44

Obrazek zaraz po urodzeniu

Obrazek
1,5 misiąca

Obrazek
3 miesiące

Obrazek
wczoraj robione

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 cze 2007, 08:54

hej dziewczyny!

wczoraj stala sie okropna rzecz!!!! Julcia strasznie sie przekreca ciagle i ciagle, i ja przebieralam ale na lozku dwumetrowym, polozylam ja na srodku i odeszlam na jeden metr bo o tyle oddalone jest jej lozeczko, zeby je przygotowac do spania, nieminela sekundka i slysze BUM patrze na podloge a tam JULCIA LEZY!!!! :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: z nogami w kierunku lozka, niewiem jak ona sie tak przekrecila ze spadla na 30 cm od lozka z nogami do lozka, od razu ja podnioslam i zaczelam tulic, miala leciutko nacieta warge, ale tak strasznie plakala! :ico_placzek: na szczescie tylko przez kilka minutek i zaraz potem sie smiala, za to ja sie wtedy poplakalam, ale przynajmniej teraz bede o wiele ostrozniejsza, a Julcia doswiadczyla tez czegos nowego mimo ze nieprzyjemnego...

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

20 cze 2007, 10:17

Boze mamacia :ico_szoking: słyszałam o takich przypadkach ze dzieci spadają z łóżka :ico_olaboga: Bogu dzięki ze tylko warga rozdzięta.

Ml twój Tobiaszek tez cudny :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość