Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 paź 2007, 17:45

Witajcie kochane
jestem, jestem...tylko trochę podziębiona :ico_chory:
dzis od rana jakos tak sie czuje bleee...temperatury nie mam, ale troche mnie głowa pobolewa no i coś mi zimno...jeść mi sie nie chce...jeju, żebym sie tylko nie rozchorowała... :ico_olaboga:

Sosim sliczna twoja Zosieńka... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Joasiu Julii spi jak aniołek... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Uleńko jaki piekny mi zięć rosnie... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no ja Milenie juz robię zapasy... kupuję deserki owocowe od 4 miesiąca...ale jeszcze jej nie daje... :ico_nienie: narazie tylko mleczko mamusi... :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 paź 2007, 18:17

Witamy wszystkich troche pozno bo dzisiaj troche spraw do zalatwienia mialam.
Dzieci sliczniutkie.
A nasza Veronika ma dzis 3 miesiace to stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: troche pozno ale to co :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-23, 18:18 ]
Kinga daj znac jak mala przetrwala lot :-)

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

23 paź 2007, 20:18

i kolejny dzień za nami..... Bioderka OK. Kontrola za 2 miechy... Nie wiem po co ale skoro każą to się skontrolujemy......
Dziś Natala coś nie bardzo. Najpierw rano w ciągu 2 h musiałam ją 4 razy przebierać z pampersa, a potem hlustała jedzonkiem :ico_placzek: :ico_szoking:
Ale po południu się wszystko uspokoiło :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieję że jutro będzie lepiej........ A teray spadam bo wzko}cyona jestem.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 paź 2007, 20:45

Ojojoj Violu zdrowka,duzo zdrowka zycze.Ciepla herbatke i pod kolderke.
Caluski dla Veronisi
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 paź 2007, 20:50

mąż mi zrobił ciepłe mleko z miodem....
no i musiałam wziąść paracetamol....na ten ból głowy....
i teraz zamiast dreszczy jest mi bardzo gorąco... :ico_olaboga:

pochwalę się co kupiłam Milence...
http://www.allegro.pl/item256939219_zaw ... _nowa.html
z tej samej firmy co mata, którą jej kupiłam...

buziaki dla Veronisi... :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 paź 2007, 20:52

Justyna 30 dla Veroniki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Viola duzo zdrówka dla Ciebie :ico_buziaczki_big:
a mój synek mi dzis " jazde " urządził przed spaniem, chyba zębole idą albo co bo mi marudził cały dzień :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 paź 2007, 22:13

witajcie
martuchafrost to ja ci nie zazdroszczę tych przygód z lekarzami, co jak co, ale u nas lekarze jednak choć "trochę" się znają na rzeczy
aagaa teściów olewać i się nie przejmować, moi też byli niefajni na chrzcinach, ale trudno, ja się już pogodziłam, że jestem nieodpowiednią, niedającą się manipulować synową
niech im idzie na zdrowie
a ja nigdy nie gotowałam zabawek :ico_nienie: , nawet mi to do głowy nie przyszło, zazwyczaj myłam ciepłą wodą i lekko wrzątkiem przelewałam, ale nie wszystkie
martuchafrost twoja przynajmniej chce oglądać wnuki, moja tylko tak mówi, a w ogóle się nimi nie interesuje i nie odwiedza, chciałaby tylko zdjecia dostać (ale figę dostanie)
uleńko z Pawełkiem to teraz tak będzie, za chwilę wszystkie podzielimy twój los, ale na szczęście wszystko minie
sosim śliczne zdjątko Zosi
joasiu wie dziewczyna co jej i nie zamierza się dzielić z nikim
mój Tadzio też królika tłamsi nawet przez sen, a jakbym mu zabrała to zaraz się obudzi i zrobi awanture
justynko :ico_brawa_01: dla Veroniczki
violu trzymaj się kochana i nie dawaj żadnym choróbskom, zastosuj sprawdzone domowe metody i jak najczęściej wskakuj pod kołderkę
a zabaweczka fajna, na pewno spodoba się Milence

a teraz po nadrobieniu lektury napiszę wam co u mnie
po dzisiejszym szczepieniu (czekaliśmy bagatelka 1,5h i Tadzio był śpiący więc płakał ze zmęczenia) zasnął mi na :ico_szoking: 5 godzin
wszystko OK (poza oczywiście tą alergią), dostaliśmy dodatkową kropelkę witaminki D, czyli już mamy 3, Tademek waży już 7330g i pani doktor zabroniła mi czymkolwiek dokarmiać do 6 miesięcy (a jak mi pokarmu zabraknie to będziemy musieli przejść na Bebilon Pepti, który jest ohydny, więc jutro lecę do sklepu po herbatki na wzmożenie laktacji, bo ja nie chcę żadnych butelek widzieć, ani patrzeć jak Tadzio pluje tym świństwem), na razie biszkopciki nie są wskazane, ani nawet jabłuszko
na szczęście okazało się też, że Tadzikowi jednak ząbek nie wyszedł, a zmyliło mnie bardzo ostre dziąsełko (czego jakoś nie mogę pojąć, bo na początku nie miał czegoś takiego)
w każdym razie następne szczepienie za 6 tygodni
a propos, dowiedziałam się dzisiaj, że szczepionka na świnkę, odrę i różyczkę może powodować u dzieci autyzm i za granicą bardzo się jej boją i szczepią dzieci 7 letnie, czy coś o tym wiecie? bo mnie to trochę przeraziło :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-23, 22:21 ]
wklejam wam jedyny artykuł jaki na ten temat znalazłam
http://sonia.low.pl/sonia/art2/szczep_a_autyzm.htm
dobrej nocki

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

24 paź 2007, 09:38

dzien doberek dziewczynki

widze ze sie rozkrecacie z dnia na dzien coraz wiecej do czytania... :ico_brawa_01: a zatem musze sie czesciej pojawiac :-D Jak obiecalam wklejam foteczki z chrzcin pare tylko na razie
Apropos chrzcin w kosciolku to byla masakra- dla 25 dzieciaczkow i gosci - zadyma byla straszna - nie powinno tak byc bo taka uroczystosc zatraca swoja specjalnosci atmosfere , no ale coz...
A z tymi tesciami to myslala ze tylko mnie mecza ... ale widze ze Wy podobnie :ico_puknij: odbilo tym tesciom na stare lata... dziwi mnie tylko fakt ze moj maz wychowany przez nich a z nim dogaduje sie w 100 procentach - jak to mozliwe???

Caluskuje wasze wszystkie pociechy, zmieniaja sie z dnia na dzien - super zdjomtka wklejacie ;o) slicznosci ;o)

A tutaj wklejam linczek do fotosika - chrzciny i 3 zdjomtak nie zwiazane tematycznie: http://aagaa29.fotosik.pl/albumy/296945.html

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 paź 2007, 10:26

Barbappupa moja teściowa ma wnuka na pokaz tylko, codziennie dzwoni na skype i kaze mi go sąsiadkom pokazywać :ico_puknij: :ico_puknij: wiec nie odbieram od niej telefonów bo jej powiedziałam ze Franio to nie obiekt muzealny zeby go pokazywac :ico_brawa_01:
mój mały znowu pokaszluje i nie wiem co zrobic bo jutro szczepienie :ico_olaboga: a tu lekarze mówią ze jak ma katar i kaszel to mozna szczepic :ico_puknij:
wkleje Wam pare Fotek cobyści mnie nie wyzywały :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cała rodzinka :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 paź 2007, 12:04

martuchafrost wreszcie jakieś foteczki - ślicznie razem wyglądacie :ico_sorki:
aagaa rzeczywiście mnóstwo tych dzieciaków było, ale najważniejsze że już z głowy, zdjątka bardzo ładne, mnie się najbardziej podoba ta fotka Kubusia w tej ślicznej błękitnej czapeczce

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość