Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 14:53

witajcie dziweczynki, poczytalam bo troche popisalyscie :-D
ja owszem pracuje i troche jestem zmeczona, nie mam zamiau rezygnowac bo nie jest tak zle ale poprostu nie mam na wszystko czasu :ico_noniewiem: wczoraj maz wywozil meble z salonu i przywiezli nam fotele, takie na styl ikei, z bialym drewnem i jasnym materialem wiec wczoraj na wieczor je skaldalismy to znaczy ja bylam tylko towrzystwem dla meza, mala szaleje teraz na dywanie bo jeszczde nie mamy kanapy, ma przyjsc niedlugo, wiec mamy troche miejsca wiecej :-)

u nas roznie, byla sniezyca, byl grad kilka razy pogoda nieobliczalna :ico_olaboga:

a wiecie odnosnie cycuchow to ja karmilam tylko 2 tygodnie,nie jestem zwolenniczka a dlugie karmienie tez mnie troche obrzydza, cyce moje sa takie ok, sa wieksze, ciezsze po ciazy no ale nie sa zle :-) ja mam kilka kilo na plusie ale moze w pracy zrzuce :-)

u nas amelka tak jakby sie przymierzala do raczkowania ale poki co to tylko sie kreci po salonie :ico_noniewiem:

dzis jestem tak zmeczona i mi sie chce spac ale mala szaleje, wiec siedze i ledwie na oczy patrze :ico_placzek: , mam nadzieje ze jutro beda juz moje okulary wiec napewno cos wkleje w nowych okularkach, aha i pochwale sie ale puk puk w niemalowane oby nie zapeszyc, tak pokombinowalkismy z mezem i taka para przyjaciol ze wszysc y mamy niedziele wolna wiec w sobote wieczor idziemy na jakies dicho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczdekac i mam nadzieje ze sie wybawimy, mamy kolezanke co zostanie u nas z mala, ona w nocy zreszta spi, tylko trzeba byc gdyby czasem smokus wypadl i zaczela plakac, a tak to nie powinno byc problemu, no wiec gdyby cos to jutro jakies zakupki i mozna isc w sobote sie rozserwac :)

a wogole to praca jest ok, troche zmienic otoczenie a jak moj maz po mnie przyjezdza to nie ma nic piekniejszego niz usmiech amelusi na moj widok,

tyle od nas, musze ta mala sie zajac bo juz wariuje w lozeczku, milego dzionka i wybaczcie ale moge nie bywac juz tak czesto ale sie bede starac :ico_haha_01:

aha ja myje amelusia co 2,3 dni zalezy jak nam sie chce i od zmian mojego meza, i myjemy ja cala razem z glowka :)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

08 kwie 2008, 16:49

dziewczyny ręce mi opadają mój brzdąc nie chce jeść zupek dziś mu znowu ugotowałam ale nawet lyzki nie wziął za to naszą zupę i obiady jadł by chetnie a przecież wiem ze to dla niego niezdrowe tak naprawde to nie wiem co robić kupnych też nie za bardzo chce :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 kwie 2008, 16:53

karolina-ch, wreszcie się odezwałaś :ico_oczko:
pochwal się nowymi mebelkami - ja bardzo lubię styl ikea :-D

fajnie jest gdzieś wyjść, to bardzo uzdrawia atmosferę..... a nam to wręcz wskazane- choć przez chwilę nie zastanawiać się nad kolorem kupki :-D

Anita mój Adrian zachowuje się jak wzorowy brat, sama jestem zaszokowana jego postawą :ico_szoking: :ico_szoking: pozytywnie oczywiście, nie okazuje zazdrości wręcz bawi Julię, zdecydowanie w tym duecie to ona dokazuje i żądzi wśród jego zabawek...... on ma jej czasem dość ale i tak przychodzi za chwile i ja cauje :-D

wisienka :ico_szoking: biedny Szymonek, choroby sa paskudne...bleeee

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 16:53

u nas z jedzeniem tez dziwnie, ona moje zupki lubi i deserki a sloiczkow tez mi raczej nie je, wogole ma humorki jedzeniowe :ico_noniewiem:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 kwie 2008, 16:55

kasia1983, Julka dzis tez nie jadla + ale to moze wreszcie zeby..
w sumie kaszy rano tez nie chciala a paczka wcinala :ico_szoking:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 16:56

aga78 chyba u ciebie na fotach widzialam takie fotele jak ja mam,, drewniane, takie bujaki, na starszych fotkach chyba u ciebie mi gdzies miglo :-) zrobie sobie jutro fote w nowych okularkach na nowym fotelu :-D :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 kwie 2008, 16:56

klawiatura mi sie poprzestawiala :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-08, 16:57 ]
karolina-ch, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cyekam :-D

[ Dodano: 2008-04-08, 16:59 ]
a mam ją (klawiaturę) :wpale: :-D

[ Dodano: 2008-04-08, 17:00 ]
a te fotole to już chyba wiem, moi rodzice takie mają, na zdjęciach ze świat były

[ Dodano: 2008-04-08, 17:05 ]
Yvone, super że Amelka tak raczkuje już :ico_brawa_01: , ja nie mogę Julii zmusić do tego w żaden sposób :ico_olaboga:
ona się uparła i zasuwała na tyłeczku :ico_szoking:
nawet specjalnie, żeby raczkowała i nie omineła tego etapu jak Adrian, kładę ją cały czas na podłogę, do chodzika tylko na chwilę- kiedy np idę do toalety- żeby na gwałt nie lecieć jak orła wyrżnie :-D , a ona uparcie nie chce raczkować, chodzi na dupci i dzwiga do stania :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 17:06

tez takie jasne, a sofa to w miare klasyczna polska wersalka a o taka tu w uk bardzo ciezko, a ja chce zeby byla praktyczna, dla gosci lub dla nas jak sie oglada film w salonie, mozna sie wygodnie ulozyc, jutro jade na zakupy moze uda mi sie kupic jakis ladne narzutki i podusie :)

[ Dodano: 2008-04-08, 17:07 ]
polezalam sobie z Amelka na dywanie, wyciapala mi okulalry, a jak je zdjelam to mnie wytargala za rzesy :ico_szoking: :ico_szoking: mam pomalowane tylko tuszem wiec jej sie rzucily chyba w oczy i juz musiala sobie podotykac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-08, 17:10 ]
a moja Amelka nie chce stac, chodzic, lezy na brzuchu i szaleje nogami, rzuca sie ale raczkowac tez jeszcze nie :ico_placzek: :ico_placzek: ale nie bede jej zmuszac do niczego

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 kwie 2008, 17:13

niestety nawet jakby się chciało zmusić to się nie da :-D , ale przyjdzie na wszystko czas... Julka jeszcze ani jednego zęba nie ma :ico_szoking: i nie widać żeby coś się już kroiło

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 17:15

oczy mi sie same zamykaja, ta pogoda chyba taka ze ja marze o drzemce ale nie mam tutaj na czym a na gore do sypilani jak pojde to nie uslysze malej, poza tym ona o drzemce nie mysli :ico_placzek: juz chce zeby moj mezus wrocil :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości