Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 wrz 2009, 09:07

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:18 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 wrz 2009, 09:08

U nas słoneczko. Ja wczoraj piłam kawkę zbożową. Nawet nie wiedziałam, że można, a skubana ma błonnik:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 wrz 2009, 09:14

Kasia Ja też mam zbożową tylko z dodatkiem magnezu. :) A mi lekarz pozwolił zwykłą tylko nie w nadmiarze.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 wrz 2009, 09:44

+hej hej

I ja na kawke sie zalapie, choc ja zawsze rozpuszczalna pije, w kazdej ciazy pilam , nie myslalam zeby nie pic lub nie mialam przeciwwskazan :ico_oczko:
Pogoda taka sobie, niby ciemno
nie jest i nie pada , ale jakos niebo przychmurzone


matikasia, a pakuj sie w torbe jaka masz, bez sensu kupowac nowa, za ta kase lepiej cos dla dziecka czy do domu kupic

uleczka
kupuj kupuj pieluchy, teraz takie fajniusie kolorowe sa, sama kupilam przy 2 ciazy, i tetrowe i flanelowe, i flanelowe z ceratka, popatrz sobie, bo w sumie u mnie pieluchy tetrowe glownie ida do wycierania buzki jak mi dziecko ulewa, flanelowe, do wozka, czy na kanape, a flanewe z ceratka do przewijania maluszka

kikolek
, ja tez lubie miec wczesniej przygotowane, ale normalnie ostatnio jakos brak zapalu, choc z drugiej strony tlumacze sobie zeby poczekac do 28wrzesnia wtedy ide na usg i zobacze czy tamw brzuszku oby na pewno dziewczynka, wtedy przegotowania pojda pelna para

No i chyba zostane zmuszona do kupienie wozka blizniaka, bo jak prowadze Milana do przedszkola to Nathan nie chce sam isc tylko chce do wozka, wiec nie bede miala jak go wozic jak dzidzia sie urodzi, a watpie zeby zima w sniegu chcial mi Nathan nozkami isc
Dobra budze maza i jade obejrzec te wozki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 wrz 2009, 09:48

matikasia, ja poprzednim razem spakowałam się w taką wielką na kółkach i nikt slowem nie powiedział (u nas wszystko trzeba mieć własne) a teraz spakowałam sie w dwie torby mniejsze. Jedną zabiore do porodu i będę udawała, ze tylko tą mam :ico_oczko: a zaraz po porodzie mąż mi drugą przywiezie (najdalej na drugi dzień rano)

A co do kawy to ja od jakiegoś czasu (koło miesiaca) nie mogę bez niej funkcjonować. Musze codziennie mała kawkę wypić, bo inaczej nie mam siły dzieckiem się zająć. Ale fakt,z ę jest bardzo słabiutka - w filiżance pół łyżeczki do kawy (nawet nie do herbaty ttylko tej malutkiej) rozpuszczalki (z dodatkiem zbożowej)

Muszę siie kurcze ruszyć i iśc z dzieckiem na dwór. Kompletnie nie mam siły. Kubuś dzisiaj jakiś przylepny, ciągle chce by z nim siedzieć i się bawić, nic sam, jeść też nie chciał, a w nocy płakał i mnie wołał co pół godziny. Jak A. do niego poszedl to i tak płakał i nie dał się uspokoić. Raz sie nawet przesikał, wiec go przez sen przebierałam. Więc mega niewyspana jestem.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 wrz 2009, 10:47

Witajcie
ja tez sie kawki napije :ico_kawa: ale ja pije przez caly czas rozpuszczalna tylko bezkofeinowa
fakt czasem jak jestem u kogos to wypije taka normalna wkoncu niekazdy ma bezkofeiny :-D
ja sie dzis jakos tak zle czuje ,i przeskoczyla mi chyba kosc w kolanie :ico_olaboga:
jak sprzatalam dzis rano i musialam sie polozyc na ziemie jeszcze troszke boli ale mam nadzieje ze sie nic niezrobi :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
mialam juz tak wczesniej
ale teraz troszke upadlam na brzuszek z lewej strony i mam nadzieje ze nic niebedzie :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Wiki osttanio zaczal zabek bolec i nawet jje napuchlo we wtorek miala lewa strone napuchnieta biedulka :ico_olaboga: al;e bylismy wczoraj u dentysty i on jej przedziurawil tego zabka i wyszla ropa i dal antybiotykn i kazal plukac w szałwi
juz ja nieboli na szczescie ale idziemy w poniedzialek
bo ma drugiego zabka do zrobienia
biedulka wczoraj nieposzla do szkoly bo sie balam zeby sie dzieci niesmialy z niej ze ma taka dziwna buzke :ico_nienie:
no ale dzis jest juz lepiej i pan doktor pozwolil jej chodzic normalnie do szkoly takze Wiki cala happy :-D :-D

ja jeszcze niemam nic spakowane :ico_olaboga:
dopiero jak bede miec łozeczko w pokoju to bede sie pakowac zreszta musze dokupic kapcie,koszule,i jeszcze inne rzeczy
,mam, liste zrobiona ale kupie to w pazdierniku bo mam tyle wydatkow z szkola Wiki :ico_noniewiem: co chwila cos :ico_olaboga:

Acha mialam pochwalic was dziewczyny za przepiekne pokoiki dla dziaciatek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: poprostu boskie az zazdroszcze bo moja Zuzka bedzie spala w Wiki pokoju i mam takie naklejki na sciane to nakleje ale jak bedzie juz łozeczko

Ewka :ico_szoking: :ico_szoking: zo za mile zaskoczenie hehe z Agatki wyszly nici ale gratuluje ci synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
najwazniejsze ze dzidzia zdrowa

no i matikasia, Wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: spoznione ale szczere
widze ze my jeden rocznik :ico_oczko: 82
hehe

siunia, mysle ze ztym wozkiem to dobre wyjscie tymbardzije tak jak piszesz przyjdzie zima i niebedzie sie chcialo Nathankowi chodzic a tak to bedzie ci lepiej :-D
ajka tam Milan sobie ardzi w przedszkolu??
i jak zabki Natanka juz lepiej>???

ja w poniedzialek bylam u gina i waze juz 81kg :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
czyli 15kg na plusie
ale co zrobic
wszystkjo jest oki
dostalam Nystatyne na uplawy bo mam okropne i strasznie zaczelo swedziec :ico_placzek: :ico_placzek:
mam wizyte na nastepny miesiac
bo pan doktor uznal ze skoro sie nic niedzieje to niema potrzeby zeby chodzic co dwa tygodnioe
chyba ze bedzie sie cos dzialo ale poki co jest oki
]fakt czuje sie juz jak wieloryb i jestem taka powolna ze :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale bola mnie plecy i ta kosc ogonowa i jak za szybko chodze to mnie krocze boli :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
dlatego staram sie oszczedzac
tylko jak to robic jak w domu zawsze cos do roboty

kurka kazdego kogo spotykam to sie pyta czy bede miec synka :ico_szoking: :ico_szoking: bo mowia ze ładnie wygladam i ze inaczej niz z Wiki
mam nadzieje ze sie nieokaze tak jak u Ewki hehe
ale ja czuje ze to bedzie Zuzia :-D :-D
zreszta jakby mialby byc synek tez bedzie fajnie :-D
chociaz bede w lekkim szoku hehe

Kasia90, zycze ci abys jak najszybciej miala swoje mieszkanko i mogla urzadzic tak jak sobie wymarzysz :-D :ico_oczko:

dobra ja uciekam na miasto i potem obiadek i po Wiki do szkoly papa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 wrz 2009, 11:00

Troszkę słabej kawki rozpuszczalnej na pewno nie zaszkodzi dziecku.

Siunia to mnie uspokoiłaś z tą torbą. Faktycznie nowe małe są za jakieś 20-30. Nie majątek, ale dla mnie teraz każde 10 zł to już dużo. Za to to sobie kapcie do szpitala kupię.
Dziś będę na mieście więc się zaopatrzę w kapcie, 2 koszule i jedną piżamę. Wejdę też do apteko spytać o tą maść na brodawki. Potem a pocztę, odebrać firanki i do mieszkania. Dziś montujemy lapmy.
Gościu wszedł z kuchnią, także już chyba nas nie oszuka, ale kurde wziął te 3 tys zaliczki i tak 3 tygodnie ściemniał :ico_sorki:

A to ja i moje 20 kg więcej. Razem ważę 70 :ico_sorki:
Obrazek

Mikusia dziękuję za życzenia:)

Siunia taki wózek będzie dla Ciebie wygodą. Trudno na ile trzeba to trzeba zainwestować.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 wrz 2009, 11:06

siunia, no ja też właśnie z tego powodu kupilam podwójny wózek. A ty kupiłaś już pojedynczy?

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

17 wrz 2009, 12:29

Czesc kobitki :-)
U mnie pogoda okropna, szoro, buro i mokro. Cala noc lalo i rankiem tez. Mezu przed 6 pojechal do pracy, a poare minut pozniej psinek zrobil mi pobudke bo na spacerek chciala isc. Ona z regoly spi ze mna do 10 :-D ale widocznie ja przypylilo. Wiec zaliczylismy wczesny spacerek w deszczu, potem szybko do wyrka i wstalam o 11 :-D
A czuje sie jakbym nic nie spala,
Nasz synek bedzie mial na imie Pawelek- postanowione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A NA DODATEM WYCHODZI MI ZAB 8, BOLI JAK cholera i juz sama nie wiem czy inny zab razem z na czy dziaslo, makabra. Musze sie wybrac do dentysty.

Ja tez jeszcze prawie nic nie mam przygotowane dla malego. Pokoj wyremontowany i wczoraj mezus zlozyl lozeczko i to byloby na tyle. Musze sie wybrac po proszek i zaczac pranko no i zakupki dokonczyc bo jeszcze troszke mi tego zostalo.

We wtorek bylam u mojej poloznej na oddziale, takze wrazenia ok, wszystko super wyremontowane, sale 2 os i azda z lazienka. Wszystko mi opowiedziala co i ja, jak to bedzie wygladac na co sie mam przygotowac. Musze porobic badanka do zoo i ona juz nad wszystkim bedzie czuwac.
Powiedziala mi co mam do torby spoakowac a dla dzidzi tylko musze miec chusteczki nawilzone i pampersy :ico_szoking: i nic wicej, super

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 wrz 2009, 12:51

kilolek, wozek nie kupowalam mam po Nathanie, wiec moze go tu opcham za dobra cene, doloze troche i bede miala blizniaka, no ale najszybciej w nastepnym miesiacu, albo nawet jak dziecko sie urodzi,

matikasia, u ciebie tych 20 kg jakos nie widac

Ewka_82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wybor Pawelka

mikusia1, Nathan ma 16 zebow , wiec narazie spokoj, powychodzily i cisza
A Milan w przedszkolu roznie, zalezy jaki ma dzien, bo raz lepszy raz gorszy, ale ogolenie juz przyzwyczajony :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość