Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 paź 2010, 09:55

Co do ciąży to przechodzę gorzej niż pierwszą
Podobnie jest u mnie, czy siedze czy leze, juz nie mowiac o chodzeniu ciagle mnie cos boli, tyle dobrego ze nie pracuje zawodowo, wiec nie ma stresu ze zwolnieniami i jak sie czuje gorzej to po prostu nie idziemy z corka na spacer albo idzie z mezem :ico_brawa_01:
Ty, z tego co kojarze to chyba ciezka prace masz, wiec dodatkowe obciazenie.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

29 paź 2010, 10:03

b@siu miałaś rację tu odpowiedzi idą piorunem dziękuję za nakierowanie mnie na to forum już mi się podoba !!

Rzeczywiście mam bardzo ciężką pracę i od listopada przeszłam na pół etatu bo tu niestety nie ma tak dobrze jak w Polsce z tymi zwolnieniami nie mamy 100% wypłaty na chorobowym :ico_placzek: z jednej strony nie ma oszustw ale z drugiej tacy jak ja ,którzy pracują fizycznie są traktowani identycznie jak ci co siedzą za biurkiem no im łatwiej dociągnąć pracę do porodu a ja pewnie przestanę wcześniej no i po kasie wtedy mi poleci ufff trudne życie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 paź 2010, 10:31

Byłam wczoraj na USG i widzę jak synki się różnią bo pierwszy na usg miał zadarty nos jak mama a ten ma haczyk w dół
hehee, jak Ty to tam zauważyłaś? Miałaś USD 3D?
juz nie mowiac o chodzeniu ciagle mnie cos boli,
ja staram się chodzić bardzo powoli, a i tak po chwili łapie mnie kolka w boku i ciężko mi się idzie :-(
ja pewnie przestanę wcześniej no i po kasie wtedy mi poleci ufff trudne życie
rajku, to rzeczywiście ciężko, a dlaczego do Bruxeli akurat wyjechaliście? No i przecież to miasto Unijne, więc powinni traktować kobiety ciężarne specjalnie...

Ja też pracuję w biurze, na szczęście, ale myślę, że po świętach Bożego Narodzenia pójdę już na zwolnienie, bo ciężko tak zimą kulać się codziennie, do tego podejrzewam, że ręce będę miała ścierpnięte.
@gniecha, śliczny Twój synuś i widzę, że jesteś w podobnym terminie do mnie.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 paź 2010, 10:35

Manenka jaka Ty chudzina jesteś, strasznie mi się podobają brzusie u takich szczuplutkich kobiietek :ico_brawa_01: .
b@siu miałaś rację tu odpowiedzi idą piorunem dziękuję za nakierowanie mnie na to forum już mi się podoba !!
To Wy się kobietki znacie w realu, czy z jakiegoś innego forum?
Rzeczywiście mam bardzo ciężką pracę
oj bidulko, ja to praktycznie od początku ciąży jestem na zwolnieniu, a mam półtorej etatu.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

29 paź 2010, 11:14

Ah tak ja byłam na innym forum tam b@sia rzadko ,ale zagląda zapytałam gdzie ma lepiej no i nakierowała mnie tutaj i nie żałuję .Bruxela wybrana niechcący bo moja mama już tutaj była gdy ja skończyłam szkołę a i język francuski sobie ukochałam więc mieszkam tu z rodzinką blisko mam do mamy i siostry super za granicą ale rodzinnie choć nie zawsze łatwo.

Ah na USG to mam fajne fotki dzieci z profilu temu tak dobrze widać różnicę.
Dziękuję w imieniu synka za komplement Twoja córcia pinko też jak gwiazda -piękna !!

Aha zapomniałam fajnie mieć podobne terminy zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie bo przy pierwszej ciąży miałam poślizg tygodniowy no i poród z tego opóżnienia był straszny ale moment trzymania syna w ramionach wywiał wszystkie bóle i złe wspomnienia!!

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 paź 2010, 11:22

pinko niestety kraje unijne nie traktuja kobiet w ciazy specjalnie, powiem Ci szczerze, ze nawet Anglia jest pod tym wzgledem gorsze niz Polska (w niektorych sytuacjach to nawet dobrze, ale czasem jak kobieta przechodzi ciaze ciezko to i tak musi odstac wszystko w kolejkach, jest dokladnie tak samo traktowana jak kazdy inny - juz nie mowie nawet o ustapieniu miejsca, co w Pl z Oliwka parokrotnie mi sie zdarzylo, tutaj nie ma czegos takiego - nie mowie o Polakach, ktorzy czasem inaczej do tego podchodza)
buzok ja zagladam jeszcze na inne forum lutowek i stad sie znamy z @gniecha.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 paź 2010, 12:43

no w końcu się forum ruszyło bo ostatnio straszny zastój był ;)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 paź 2010, 12:56

Twoja córcia pinko też jak gwiazda -piękna !!
dziękuję bardzo :ico_wstydzioch:
b@sia, ale ładne zdjęcie w awatarku :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 paź 2010, 12:59

b@sia, ale ładne zdjęcie w awatarku
hehe, dziekuje

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 paź 2010, 13:15

a jak Wam dziewczynki dzionek mija?:-D

dzisiaj mój M mówił że nasza panienka w nocy tak brykała że szok, i tylko widział i czuł jak kopy posuwa :-D ja nie czułam, wyjątkowo dobrze spałam :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-29, 13:16 ]
ja juz posprzątałam, w piecu się pali , bitki zrobione tylko ziemniaczki wstawię jak M z lasu przyjedzie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość