Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 paź 2007, 18:40

monia26 pisze:ale zobaczysz,że wszystko się ułoży :-) Głowa do góry i pamiętaj ,że masz NAS


dzięki!

monia26 pisze:a na poprawe humoru przesyłam wszystkim lody z bitą śmietanką i brzoskwiniami mniammmm... :ico_oczko:


dobry pomysł - mniam dzieki

Ja ostatnio ciagle jem Michałki, dzis znów kupiłam 20dkg - podsyłam kilka he he, czestujcie sie!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

21 paź 2007, 18:52

marcia_pod pisze:a ostatnio ciagle jem Michałki, dzis znów kupiłam 20dkg - podsyłam kilka he he, czestujcie sie!

A ja ostatnio wcinam czekoladę z orzechami i jak tak dalej pójdzie to będę sie kulała :-D

Dziewczyny wiecie co normalnie mi siara leci :ico_szoking: :ico_wstydzioch: ,a juz sie tak cieszyłam,ze mnie to nie dopadnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 paź 2007, 19:07

monia26 pisze:Dziewczyny wiecie co normalnie mi siara leci :ico_szoking: :ico_wstydzioch:


MI SIE RAZ TEZ COS POJAWIłO ALE KILKA KROPEL JEDNEGO DNIA I KONIEC TERAZ JUZ NIE! DZIWNE NIE?

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

21 paź 2007, 19:27

marcia_pod pisze:MI SIE RAZ TEZ COS POJAWIłO ALE KILKA KROPEL JEDNEGO DNIA I KONIEC TERAZ JUZ NIE! DZIWNE NIE?

Ja ma nadzieję,ze u mnie tez tak bedzie :ico_sorki:

Tak poskakłam po innych watkach i normalnie listopadówki juz się sypią :ico_szoking:
Ciekawe czy ja będe styczniówka ,czy może grudniówką hehe,ale tak szczerze to bym chciała na swieta miec juz swojego brzdaca :-)

Dobra ja na razie uciekam wpadnę jeszcze wieczorkiem :-)
buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 paź 2007, 20:05

monia26 pisze:Tak poskakłam po innych watkach i normalnie listopadówki juz się sypią :ico_szoking:
Ciekawe czy ja będe styczniówka ,czy może grudniówką hehe


no ja sie martwie ze bede jednak grudniówka, bo lekarz ostatnio mi powiedział ze dziwnie duzy dzidzius, ze dziwnie wysoko juz mam macice, a poxniej pokojarzyłam poczatek ciazy to wiecej jest takich za ze moge urodzic wczesniej jednak. Ostatni @ miałam bardzo krótki tylko dwa dni - a zawsze po 7-8, no i w miare wczesnie poczułam ruchy dzidzi wiec wszystko jest za tym ze moge urodzic w grudniu!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 paź 2007, 20:21

Hej Kochane!!!!
Ja też głosowałam :-D No proszę, nie spodziewałam się, że jesteśmy "zaangażowane politycznie"....hehe. Marcia śliczny brzuszek!!! A zwłaszcza to zdjęcie w szlafroczku!!! bombowe :ico_brawa_01: Marcia trzymam kciuki żebys wytrzymała bez męża i żeby Ci się dobrze mieszkało w nowym domu :-D Mnie też było dziwnie, jak się wyprowadzałam z domu, chociaż od początku mieszkamy sami. Jeśli masz fajnych teściów, to na pewno wszystko bedzie dobrze :ico_brawa_01:
marcia_pod pisze:no ja sie martwie ze bede jednak grudniówka,
nie ma się co martwić, będziesz miała Maleństwo wcześniej :-D
Gosia we wtrorek podpisujemy umowę i działamy. Mieszkanko jest w takim stanie, że myślę, że w ciągu tygodnia załatwimy przeprowadzkę:) Tak w ogóle to przenoszę się na ul. Stanisława Kostki. Wiesz gdzie to jest? To na górnym KSM-ie, jest tam bardzo zielono i spokojnie, chociaż to praktycznie samo centrum miasta :-)
Dziewczyny odnośnie kopniaczków, to ja tez tak mam że czuję w kilku miejscach jednocześnie, śmieję się, że mam małą ośmiorniczkę w brzuchu :ico_brawa_01:
a w ogóle to najfajniejsze jest to, że nasz Synek dzień spędza i bawi sie po lewej stronie, a śpi zawsze po prawej...hehe...to już trwa chyba 3 tydzień. Śmiejemy się z Marcinem, że ma pokoik dzienny i nocny :-D
Trzymajcie za mnie i Fintifluszkę kciuki jutro :-) A ja będę trzymała za Was w kolejnych dniach :-)
Acha! Nie piszcie o takich smacznych rzeczach, bo ja mam teraz wręcz wilczy apetyt :-D
Buziaki dla całej paki!!!!

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

21 paź 2007, 20:31

cześć dziewczynki!

miałam tu nie zaglądać (z racji przykrych przeżyć) ale od dwóch tygodni znowu jestem pełna nadziei i trochę was podczytuję.
miałam być "styczniówką"(to ja założyłam ten wątek) ale niestety nie było mi dane długo się cieszyć.teraz będę "czerwcówką" :ico_haha_02: i mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze :ico_haha_02:

macie piękne brzuszki,już takie duże.cieszę się że wszystko u was z dzidziulkami dobrze :ico_haha_02:

:ico_buziaczki_big: dla was wszystkich.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 paź 2007, 20:34

Cześć dziewczynki.

Ale popisałyście duzo. fajnie, było co czytac. :-)

Marcia fajny masz brzuszek i naprawde nie widac tych 11 kg które Ci przybyło :-) I bardzo podoba mi się Twoje zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: Fajnie ze dogadujesz się z tesciami, zawsze przyjemniej jest mieszkac pod wspólnym dachem. :-) I główka do góry,zawsze mozesz sie nam wyżalić.

Monia wysłałam Ci wiadomość. Daj znac czy doszła :-) I nie musisz w razie depresji unikać tt bo ZAWSZE mozesz sie nam wygadac. To samo co napisałas Marcii dotyczy Ciebie :-)

A co do siary to mi jeszcze nic nie leci, mam tylko obolałe piersi i powiększone brodawki. A na sutkach zrobiły mi się takie białe krostki, myśle ze to ma związek z laktacją ale nie pamiętam czy miałam tak z Patrykiem :ico_noniewiem:
A co do pęcherza to te latanie co chwilkę do ubikacji jest bardzo uciążliwe, szczególnie w nocy. Ale pamiętam ze jak urodziłam Patryka to pierwsze co skojarzyło mi sie to to ze pierwsza noc po porodzie w całości przespana bez wstawania do ubikacji. Tak więc dziewczyny jeszcze tylko troche i to minie :ico_oczko:

kaska28, to wesoło macie ze swoim psem :-D Chyba gorzej niz dziecko ale fajnie miec takiego rozbrykanego szczeniaka :-)

Maciek teraz siedzi i ogląda Skazanego na smierć a ja czekam na wstępne wyniki wyborów.Jestem bardzo ciekawa jakie będą :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-21, 20:38 ]
kasiulinka, ogromne gratulacje dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!

A jak się czujesz?????

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

21 paź 2007, 20:42

madziarka81 pisze:kasiulinka, ogromne gratulacje dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!

A jak się czujesz?????


fizycznie dobrze ale mam obsesję latania ciągle do kibelka i sprawdzania czy wszystko gra :ico_olaboga: już mi chyba tak do końca zostanie.
no ale jestem spokojniejsza bo byłam tydzień temu u lekarza a wcześniej zrobiłam prywatnie badania i to co wyszło źle już leczę antybiotykiem więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.dzięki. :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 paź 2007, 20:45

kasiulinka, na pewno będzie teraz wszystko w porządku. Trzymam za was bardzo mocno kciuki i zyczę spokojnych kolejnych juz ośmiu miesięcy ciąży i szczęśliwego rozwiązania :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość