robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

28 gru 2007, 18:22

wlasnie tak samo mysle,ze jak nawet pojde 1 stycznia to znim wezma sie i zaczna cos dzialac to ze 2 dni poleze,tak robili jak znajoma byla na wywolaniu i widzialam jakie tam cyrki sa :ico_szoking:

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

28 gru 2007, 20:14

Jola i Robak: na pewno ruszy was szybciej niż myslicie:)
Co do łóżka, na którym rodziłam, tot ez sie dziwiłam, szczególnie, że musiało to byc dosyć niewygodne dla połoznych odbierac poród na takim łóżku, ale w sumie nie wyglądało na to, żeby im było niewygodnie.Poza tym mówili, że takie gionekologiczne łozko robi złe wrażenie.no to dobra.
Maciek dalej nie daje mi spac w nocy,a wdzien czasem zasypia na 3 godz, ale jak juz sie obudzi to chce cyca co 20, a nawet i co 10 min, taki pieszczoszek jest.Ale poczekam, az sie ustatkuje.poza tym jest bardzo grzeczny, rzadko płacze, apępuszek tez juz mu odpadł dwa dni temu. Wczoraj przyjechała do mnie siostra z chłopakiem. Tak poza tym, to mam zmiany nastrojów, chce mi sie płakac byle nonono, wszytsko mnie tak wzrusza, a ja zwasze byłam ostatnia osoba gotową do wzruszenia. Zaraz znowu mam taki dobry humorek, ehh, hormony...

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

28 gru 2007, 20:21

Ech kochane wiecie odwazylam sie jechac do sklepu i pozniej tego zalowalam,teraz wiem,ze juz nigdzie nie wychodze chyba ze bede musiala i to gdzies blisko,jak zaczelam lazic po sklepie to co chwile łapały mnie takie bole w dole brzuche razem z krzyzem i spojeniem lonowym,ze omało nie zemdlałam w tym sklepie,ale jakos dalam rade,teraz przeszlo,ale strasznie mnie bolą plecy i to spojenie łonowe :ico_placzek: :ico_placzek: masakra,no i do kibelka co chwila-wypije cos minie z 5min i sru do kibelka :ico_olaboga:
Aniu mysle,ze nie ma roznicy 1 dzien a w sylwestra to i mi by sie nie chcialo na wywolanie zostawac,ja mam sie zglosic do szpitala 2stycznia i tam mi powiedzą co i jak.
Kasiu nasze dzieci same nami kierują taka jest prawda :ico_oczko: :ico_haha_01: ...
Uciekam wyciapać Julcie i poleze w cieplej wodzie no i do wyrka bo padam z nóg.Do juterka moje drogie

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

28 gru 2007, 20:33

no ja cieple kapiele stosowalam przez ostatnie 3 dni i nic zero :ico_zly: ale teraz tu juz lepiej zebym urodzila po nowym roku bo mala bedzie miala ok w plecy :ico_noniewiem:
dobrej nocki mamuski :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 gru 2007, 10:22

Jola_85 pisze:wypije cos minie z 5min i sru do kibelka

to bardzo dobry znak, dzień dwa i się rozdwoisz :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

29 gru 2007, 12:43

czesc spioszki :-D
jak minela nocka??u mnie nawet nawet,dzis mamy gosci takze lece ogarnac domek :-D
oczywiscie w dwupaku jeszcze :ico_oczko: :ico_ciezarowka:
dziewuszki jolcia napisala ze padl jej komp,ze jest jeszcze w dwupaku,ale cala opuchla rece i buzia i ze glowa boli,moze faktycznie ja wezmie w koncu :ico_noniewiem: oby :-D

[ Dodano: 2007-12-30, 09:21 ]
witam grudnioweczki :-)
oj niedobrze sie dzieje zadna nie ma czasu by tu zajrzec... :ico_placzek:
jolcia wczoraj wiecej nie napisala takze mysle ze bez zmian,co ona bidulka sie nameczy to juz jej :ico_olaboga: mnie wieczorem chwycily strszne bole krzyza i oczywiscie bole podbrzusza caly czas jak na @...ale nic wiecej :ico_noniewiem:
pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 gru 2007, 10:23

czesc dziewczyny ale tu pustki

co tam u was slychac moze pojechalyscie rodzic a u reszty jak sie bobaski sprawuja u mnie wczoraj majusia nie umiala zasnac biedaczka sie tak meczyla dopeiro zasnela przyutlona do mnie mielismy wczoraj gosci i moze wlasnie przez to

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 gru 2007, 11:15

Witam.

No ja nadal w dwupaku. W nocy miłam mocne bóle takie jak na @ ale poza tym nic. Teraz jednak chcialabym żeby mała poczekala do stycznia. Dwa dni roznicy a rok do tyłu :ico_olaboga:

Robak ja też mam sie zglosic 31.12 na ktg i zobaczę co tym razem wjdzie. Wiesz tak swoją drogą to 1 stycznia nie wiadomo jak to będzie w szpitalach i czy będzie miał kto nas przyjąc :ico_zly: Pożyjemy zobaczymy.

Iwonko pewnie Majusia w ten sposób odreagowała gości. Miejmy nadzieje że to było takie jednorazowe :-)

Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek i jeszcze nie mamusiek :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

30 gru 2007, 16:24

kasiu na mi tez kazal isc na ktg 31 ale nie ide bo mnie jeszcze zostawia w szpitalu a pierwszego pojde i juz sama powiem ze zostaje na wywolanie bo ja juz grubo po terminie i pewnie na bank chcieliby mnie zostawic,a sylwestra jeszcze w domku z mezusiem spedze a jeden dzionek pozniej nic nie zaszkodzi :ico_oczko: i tak pewnie zanim wezma mnie na wywloanie to kilka dni posiedze w szpitalu na samych badaniach... :ico_zly:
jolcia napisala ze w nocy ciezko spala i troche sie meczyla ale nadal w dwupaku, no juz ostatnie dzionki w dwupakach moje drogie panie :ico_oczko: :ico_ciezarowka:
bedzie nam tych brzuszkow brakowalo oj bedzie :ico_oczko:

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

30 gru 2007, 18:52

a mi brzuszka jeszcze nie brakuje!A własnie dziewczyny jeszcze nierozdwojone: jak wasze brzuszki?ak bardzo zmalały?Wczodzicie juz w stare dzinsy?Ja weszłam, ale sa przyciasnawe i po bokach talia sie z nich wylewa, hehe.Ale miło jest sie schylac bez problemów itd. plecy mi tylko siadają, ale to pewnie minie.A jeszcze mam pytanie, czy któras z was wie, jak dlugo maja sie rozpuszczac te szwy rozpuszczalne?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość