Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 kwie 2008, 17:15

karolina-ch, fajnie masz, że takie zakupy robisz, ale to wolę niż cichy :-D - ale czy to znaczy, że zamierzacie pozostać tam dłużej ??

[ Dodano: 2008-04-08, 17:17 ]
u nas wczoraj było bardzo sennie, dzisiaj zimno ale już troszkę lepiej a ponoć w sobotę 20stopni :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-08, 17:18 ]
wreszcie grilla zrobimy :ico_brawa_01: ja już wszystko nakupiłam na grilla: kiełbaski, mięsko i boczuś do szaszłyków, kaszankę...ale z braku pogody wylądowało to wszystko w zamrażarce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 17:19

chyba tak, przynajmniej prze dluzszy czas,poza tym ja nie szaleje ale lubie mieszkac wygodnie i praktycznie, w tym domku co mikeszkamy jest nam dobrze, wlasciciel to fajny facet, wiec po co sie meczyc na czyms niewygodnym, poza tym my tu mieszkamy od czerwca, wprowadzilismy sie do pustego domu, ja w ciazy, pokupowalismy duzo rzeczy a do salonu z drugiej reki za pol darmo i juz sie to wysiedzialo i opatrzylo, i chyba najwazniejsze bylo ze za pol darmo, a teraz mozna sobie zaszalec, pzoa tym sofe wzielam na raty, to znaczy mam 9 miesiecy rzeby ja splacic bez odsetek, jak sobie uwazam a jak nie to po 9 miesiacach rozloza mi oni tylko z jakims procentem, coz jakos trzeba pokombinowac :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 kwie 2008, 17:22

no to super, najważniejsze, że jest inicjatywa i pozytywne myślenie..... najgorzej nic nie robić i tylko narzekać

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 17:27

ale wiecie moj maz jeszcze w grudniu jak mowilam w polsce przy mamie ze marze o nowych meblach o tym o tamtym to mnie wyzywal ze mi sie nigdy nie dogodzi, za mamy na czym siedziec a ja narzekam, moja mama sie wlaczyla i mowi ze tak juz kobitymaja ze chca miec praktycznie ale tez ladnie, poza tym kazdy chce sie czegos dorobic co mu sie podoba a nie brac byle co i sie denerwowac no i po powrocie do uk mowie mu co bym chciala wiec powiedzial ze pomyslimy i teraz byl bardzo zadowlony.byl problem jak nam wznosili stare meble, tutaj tak buduja domy ze ciezko cokolwiek wstawic,i wtedy w 3 osoby wnosili sofe, taki chlop sie tak madrowal, ze zaklinowali sie dwa razy obdrapali 2 sciany swiezo malowane, wiec moj maz juz sie tego bal a wczoraj wyn iesieni zajelo jemu i takiemu facetowi moze 3 minuty, wystarczylo pomyslec wiec teraz i on jest zadowolony ze zmian :-D :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 kwie 2008, 17:29

jak sobie przypomnę jak my z mężem zaczynaliśmy 8 lat temu wspólne życie to nie było nam lekko ale powolutku z optymizmem, małymi kroczkami doprzodu i jest coraz lepiej....oby tak dalej :-)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 17:31

wlasnie, ja tez nie kupuje nie wiadomo czego i za ile, trezba rozsadnie ale my tez jestemsy juz prawie rok po slubie i chce sie zaczac doranbiac czegos na co sami zapracujemy, zeby to bylo takie nasze, poza tym wiem z emi nikt w te meble nie pierdzial bo nowe hahahahah, i tez powolutku, wiem ze teraz bede musiala troche pcozekac az sobie zazycze np. meble do ogrodka albo ze dwie jakies nowe komody, nwet nie chce myslec co by moj kochany teraz powiedzial, haha, mala spi chyba sie poloze :)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 kwie 2008, 17:33

karolina-ch, ja swojemu taaaaak muszę najęczeć.... :ico_olaboga: później się zgadza, następnie jak robi to wykrzykuje "po co to mu było!!!" i trzaska piorunami....... a później się chwali, że miał taki fajny pomysł :ico_puknij: ale niech mu będzie- to i tak ja stawiam na swoim :-D

[ Dodano: 2008-04-08, 17:36 ]
narazie odpoczywaj :-) ale zagladaj tu często :-D

[ Dodano: 2008-04-08, 17:38 ]
ja też spadam :-D :-D ...idę sprzątać- jakiegoś powera dostałam :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 kwie 2008, 18:34

U nas dzisiaj pogoda piękna, było ponad 15 stopni. Wyszłyśmy z Tosią przed 13 z dpmku, poszłam na uczelnie pochwaliklam się córcia, potem poszłyśmy ze znajomymi na obiad, potem do ogródka na małe pifko, Tosia cały czas w siódmym niebie bo wszyscy się nią interesują, potem byłyśmy na zakupach w realu, i ja padam a Toska wariuje z tatą :ico_szoking: .Skąd ona bierze energie.

Co do jedzenia, u nas to nie nowosć, że ona nie chce jeść, zupki czy obiadku to zjada max 100ml, owocków też niedużo, ale ja nie mam siły sie z nią przpychać, nie chce jeść to nie, rosnie i przybiera w mare dobrze więc niech sobie je ile chce :-D
Najbardziej to lubi slodkie rzeczy, czekolade, bitą smietane, budyń....ale tego to jej daje tylko pokosztować.

Tosia tez jeszcze nie staje i nie raczkuje. Turla się po całym mieszkaniu ale na razie to tyle. Najbardziej lubi wjeżdżac pod kanapy a tam nie zawsze jest czysto.

Co do mieszkania, mnie sie marzy własny dom. Na taki w Krakowei nas niestety nie stac, ale moi rodzice mają działke 40km od Krakowa i jej nie używają więc zaczeliśmy się z mężem zastanawiac czy sobie tam domu nie wybudować. W końcu dojazd samochodem do Krakowa to tylko 30min, a okolica jest piękna. Ech może kiedyś marzenia się spełnią.....

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 kwie 2008, 18:50

Hej Słoneczka!!!
Karolina, jak ja Ci zazdroszcze pracy :ico_wstydzioch: Mnie to siedzenie w domu juz wykancza psychicznie. Dobrze, że chociaz mam siłownie i szkołe co drugi tydzien, to tam mam sznase pobyc troche wsrod ludzi. Wczoraj nawet wspomniałam Ryskowi, ze chciałabym wrocic do pracy, ale oburzyl sie strasznie i na tym sie skonczylo. :ico_placzek: Powiedzial, ze dziecko najlepiej sie wychowuje przy mamie i ze on byl do 5 lat bawiony przez matke itp. Wiec poki co temat sie zakonczyl, a tesknie za praca strasznie. :ico_placzek: Bo uwielbiałam swoja prace jak mało kto...

Z Szymciem juz troche lepiej. Nadal jest marudkiem ale apetyt juz mu wraca. Teraz jak jest glodny krzyczy DAJ :ico_brawa_01: Sama go tego nauczyłam i teraz mam :-D O raczkowaniu na razie cicho sza. Woli sie podciagac do stania. A na czworaka jak stoi to tylko sie buja do przodu ido tyłu. :ico_oczko:

Co do jedzenia, to nasz pediatra zabronił kategorycznie dawania doroslego jedzienia. Powiedziała, ze watroba i nerki nie sa jeszcze dostatecznie rozwiniete na takie nowosci i moze (ale nie musi) to zaszkodzic dziecku w przyszlosci. Tak wiec my na razie nie dajemy Małemu naszego jedzenia. Z reszta, on uwielbia zupki i obiadki "swoje". Gotowane, na parze, zmielone. Dobrze mu smakuja, wiec nie ma problemu. Teraz jak byl chory jadl tylko mleko, nic innego mu nie wchodzilo, ale wczoraj juz zjadl troszke zupki :ico_haha_02:

U nas tez szykuja sie zmiany. To nieszczesne mieszkanie. Na razie szukamy czegos odpowiedniego... I ciezko jest strasznie. Ale nie poddajemy sie!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 kwie 2008, 19:00

a ja przymklam oko na piec minut, moja Amelka dzis chyba postanowila mnie wykonczyc, jest nieznosna a ja sie czuje dzis paskudnie, slabo i glowa mnie boli i chyba ta pogoda taka ze czlowiekowi nic sienie chce a ten smyk jeszcze dzis tak wariuje, juz chce meza w domu niech sie z nia bawi :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości