Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

17 wrz 2009, 13:21

To się kobiety rozpisałyście :ico_sorki:
matikasia, ja ostatnio jak byłam w szpitalu to też miałam średnią walizę na kółkach i jest naprawdę wygodna, żadnej siary nie będzie
My już sobie upatrzyliśmy wózeczek ale jednak czekamy i kupimy przed porodem :ico_brawa_01:
matikasia, rzeczywiście ja nie widzę tych dodatkowych kilogramów :-D
Ewka_82, oj wiem co czujesz.... też mi 8 wychodziła w ciąży... tragedia

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 wrz 2009, 13:40

kilolek, wozek nie kupowalam mam po Nathanie, wiec moze go tu opcham za dobra cene, doloze troche i bede miala blizniaka, no ale najszybciej w nastepnym miesiacu, albo nawet jak dziecko sie urodzi,

mikusia1, Nathan ma 16 zebow , wiec narazie spokoj, powychodzily i cisza
A Milan w przedszkolu roznie, zalezy jaki ma dzien, bo raz lepszy raz gorszy, ale ogolenie juz przyzwyczajony :ico_oczko:
ja stareggo nie sprzedawałam, bo myślę sobie, ze na wiosnę już nie będę potrzebowała bliźniaka, ale zimę jakoś trzeba przetrwać.

A co do zębów to Kubie 5 teraz idą :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

17 wrz 2009, 13:40

kilolek u mnie tak jak Twój Kubuś też tak jest że mój pięcioletni Szymuś jest bardzo absorbujący i taka przylepka szczególnie gdy mała szaleje mi w brzuszku i ją głaskam żeby się uspokoiła ;) mam nadzieję że to minie jak się Weronisia już urodzi.
I mam nadzieję że to będzie dziewczynka, jak to kilkakrotnie już ginuś potwierdził, chociaż też każdy mi mówi że znów będzie chłopak, bo uroda mi się nie zmieniła i promieniuję.... :ico_haha_01: :ico_noniewiem: :ico_placzek:
a ja już się nastawiłam na córcię, chociaż jak będzie drugi facet to też jakoś będzie. Mój mąż chciał chłopaka bo to jego pierwsze dzieciątko będzie bo Szymonek to z pierwszego małżeństwa jest... cały czas powtarza że dorobi "ogonek" a jak nie, to będziemy mieć jeszcze jednego synka a najlepiej to drużynę piłkarską...
:ico_zdrowko: pijany czy jaki??? :ico_haha_01: i kto będzie tak rodził??? :ico_smiechbig: chyba ja nie dam rady.
mikusia1 , matikasia zazdroszczę Wam że nie widać po Was tych kilogramów dodatkowych, co Was przybyło. Mnie jest o 20 kg więcej ale ja to odczuwam i to strasznie, cała puchnę i ogóle... :ico_olaboga:
a mam pytanko do matikasi i uleczki170 : czy Wy nie jesteście z Częstochowy? Kojarzę Was jakbyśmy się znały z widzenia.
Pozdrawiam wszystkie listopadówki :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 wrz 2009, 13:43

ja mam teraz pewnie z 5 kg na + może troche więcej a czuję się na 30 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

17 wrz 2009, 13:48

Kala ;), ja od roku mieszkam w Gdyni, a wcześniej mieszkałam przy samej granicy Czech, koło Wałbrzycha :ico_sorki:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 wrz 2009, 14:05

Ula fajnie tak koło morza. :)

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

17 wrz 2009, 14:39

ja mam teraz pewnie z 5 kg na + może troche więcej a czuję się na 30 :ico_noniewiem:
tylko 5 kilo??? jak Ty to robisz??? Ja nie mam apetytu i mało jem aż się na mnie mąż złości że małą zagłodzę... A przeciaż to niemożliwe ;)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

17 wrz 2009, 14:56

Kasia90, super koło morza, czuję się tu o wiele lepiej, po za tym widok morza z okna jest świetnym lekiem na wszelkie nerwy :-D
Kala ;), no właśnie, prędzej mała z Ciebie wszystkie soki wypije niż je zagłodzisz... mój tak robi a później chodzę do tyłu póki czegoś nie zjem :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 wrz 2009, 15:00

Normalnie zazdroszczę. :) Ide robić obiad.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 wrz 2009, 15:02

tylko 5 kilo??? jak Ty to robisz??? Ja nie mam apetytu i mało jem aż się na mnie mąż złości że małą zagłodzę... A przeciaż to niemożliwe ;)
Bo ja mam dużą nadwagę, a otyle kobiety ttyją mniej. I tak ważę z Was najwięcej :-D ale etraz w 3 trymetrze zaczełam tyć w ostatnim miesiacu 2 kg w przyszłym tygodniu mam wizytę u gina pewnie kolejne 2 przybędą, mam nadzieję, ze nie więcej.
Mój lekarz mówi, ze się "wylaszczam" ( to jego słowa), bo dzidzia z wodami i wodą, którą zatrzymuje mój organizm waży dużo wiecej. Mam nadzieję, ze się nie myli i po porodzie uda mi się schudnąć choć trochę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość