Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 wrz 2007, 14:08

bozenka74, to widzę że nasze dzieci na tym samym etapie rozwoju....Antoś kiwa główka na "tak" i na "nie" , też uwielbia robić "tup tup" i śmiesznie mu to wychodzi...kokoszkę już od dawna zawzięcie trenuje :ico_haha_01: z nowych słow to mówi "pies" "koci koci" (co ozanacza kot i koci łapci) i "auto"
A najbardziej uwielbia ze mną wywieszać pranie i jak widzi taty niuchy to zawsze woła "taty taty"

Wczoraj mnie rozbroił....bo Antek uwielbia swoje książeczki....ciągle przynosi mi albo mężowi i chce żebuy mu czytać....wczoraj znowu tak robił , przeczytałam mu a potem musiałam iść robić obiad.....a On nadal chciał żeby mu czytać....pojękiwał, aż w końcu poszedł do drzwi i zaczął głośno wołać "tata" ....
Cóż mama nie chciała (nie mogła\) to może tata poczyta.......... :-)
matikasia pisze:U nas też Mati łapie ciągle za rękę i ciągnie coś pokazywać:) teraz na czasie ma pokazywanie pstryczków od światła

matko skąd ja to zmnam....Antoś ma manie zgaszania i zapalania światła....ostatnio tez przyuważył pstryczek od czajnika, ichce żeby Go brać na ręcę, zeby mógł pstrykać.

Co do wózka my mamy chicco spacerówkę....bardzo polecam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 wrz 2007, 14:13

Witajcie mamusie dzieciaczkow 2006!
Moj Dawidek urodzil sie 27.03 w ekspresowym tempie bo w niecala godzinke i wszystko zaczynal robic ekspresowo!Gdy skonczyl miesiac nie bylo juz lezenia na pleckach tylko ciagle sam przekrecal sie na brzuszek!Nawet na spacerach tak robil i ogladal sobie swiat przez siatke w wozku haha!Jak mial 3-4 mies sam wyslizgiwal mi sie z fotelika na dywan a w wieku 5,5 miesiaca raczkowal i samodzielnie siadal!Caly czas probowal dostac sie do swojego braciszka.I wtedy juz mialam wiecej spokoju bo chlopcy razem bawili sie pod stolem np gdy ja gotowal obiad cally czas byli blisko siebie. Widok byl niesamowity takie malenstwo a tak kombinowal.Nie moglam sie napatrzec gdy wspinal sie na schody w wieku 6 mies ale balam sie ze moze on jakis nadpobudliwy jest bo ani chwili nie usiedzial spokonie na rekach ani nigdzie indziej.Chodzic zaczal gdy mial 9 miesiecy i wtedy jaby sie troche uspokoil osiagnal chyba to co chcial :-) Mowia ze drugie dziecko rozwija sie szybcie no i u mnie sie to chyba sprawdzilo bo pierwszy synek rozwijal sie w "normalnym" tempie.Pozdrawiam!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 wrz 2007, 14:20

Witaj Magda Sz., no to naprawdę masz małego ekspresika w domciu , ogromne :ico_brawa_01:
i zapraszam na częste pogaduszki :-D

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

21 wrz 2007, 16:01

madzia :ico_brawa_01: dlatwojego maluszka
a moja oliwka juz od trzech dni nie chce jesc a normalnie zawsze miala apetyt i sie sama domagala a teraz nasile jej daje i niechce niewiem co sie dzieje. nie jest chora.
zabki tez jej nie ida a moze obrazila sie na jedzenie heheh

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

21 wrz 2007, 17:07

Ja tez czasem myślę ze moja Oliwia nadpobudliwa jest teraz to wogóle ciężko z nia jest bo ona tylko i wyłącznie chce chodzić na spacerze płacze ze musi siedziec w wózku w domu tylko chodzi niczym innym sie nie zajmie jestem totalnie zmęczona nie mam wogóle chwili dla siebie bo jak ona spi to zawsze cos do roboty w domu jest :ico_olaboga:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

21 wrz 2007, 17:32

moja oliwka tez tylko chodzi wezmie jakas zabawke chodzi z nia nie chce usiasc i sie normalnie pobawic

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 wrz 2007, 17:42

Paulina82, myślę że to nie to że jest nadpobudliwa, tylko poproostu teraz chodzenie to Jej ukochne zajęcie....mój Tosiek też tak ma...wózeczek to już w odstawkę idzie :-D

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

21 wrz 2007, 17:53

I wszystko fajnie tylko ze ona jeszcze sie chwieje i przewraca a pyzatym najlepiej by chodziła po ulicy i zbierała trawę zresztą wszystko co leży na ziemi oczywiście to wszystko ląduje w buzi co oczywiście wywołuje ból głowy u mnie :ico_szoking: po prostu ciezki to okres dla mnie :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 wrz 2007, 18:38

Wiem , ale cóż trzeba to przejść i nie ma rady :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

21 wrz 2007, 20:56

no wiem:)jakoś to będzie a teraz ropieją jej uszka :ico_olaboga: i posmarowałam jej taka maścią ale chyba szczypie ja bo coś mi spać nie może i ciągle sie tam łapie(za uszka) nie wiem co robić bo coś jej sie goić nie chcą może macie jakieś rady????? :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości