Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 sie 2008, 07:43

Witam porannie.

No mam nadzieje ze teraz Gie juz po i tuli swoja Zuzie w ramionach :-)

U mnie bez zmian dwa w jednym, ale jeszcze 7 dni :ico_sorki: :ico_sorki:
Samopoczucie super z dnia na dzien corz lepiej sypiam :ico_szoking: Chyba zbieram sily na porod :ico_haha_02:

A co tam u was kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 sie 2008, 08:22

Dzien dobry.. no prosze, nie bylo mnie tu przez niedziele (prawie) :-) i tyle nowosci..

Gie, juz pewnie po wszystkim :-) ale fajnie.. coraz bardziej zazdroszcze

Jagna30 i Iwona H, POWODZENIA .. zreszta, pewnie jak to bedziecie czytac, to juz malenstwa beda z Wami :-)

donaprile, GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!! napisz prosze cos wiecej na temat bycia nowa mama... czy to jest takie straszne (w sensie trudne do wykonania) jak sie wydaje ? :ico_noniewiem: :-D

szkrab, u mnie podobnie.. zaledwie kilka dni, a ja juz bym chciala PO!
snia mi sie jakies dziwne rzeczy i coraz wiecej zaczynam myslec o porodzie :ico_chory: a oznak poki co ZADNYCH nie dostrzegam... moze ja z tych bezoznakowcow jestem :ico_noniewiem:

z tego, co udalo mi sie dowiedziec, to ja przyszlam na swiat rowniotko w wyznaczonym terminie.. brat byl spoziony tydzien, moja mama nie doswiadczyla wywolywania porodu :ico_brawa_01: moze mnie tez to ominie... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

11 sie 2008, 09:22

Gie trzymam kciuki i caly czas jestem z Toba myslami!!! Trzymaj sie kochana!!!

Dziewczyny ja mialam wywolywany porod i jestem zadowolona, bo ok.9 dostalam kroplowe, a o 15:10 synek byl juz na swiecie. Mialam 2cm rozwarcia jak przyjmowali mnie na oddzial, zadnych boli, skurczy.
Zycze Wam szybkiego, bezbolesnego porodu, jeszcze troche i kazda z Was bedzie tulic swoje malenstwo, wiem ze koncowka sie ciagnie, ale dacie rade!!! Trzymam kciuki!!!

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

11 sie 2008, 09:53

hej ciekawe czy gie i jagna30 juz sie rozdwoily...
moj maluszek dzis troszke nie spokojny i nerwowy, ale daje rade, mala tata rozpiescil ciagle przy niej stal jak tylko zapiszczala...a teraz ja sie mecze a on w pracy..ach ci faceci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 sie 2008, 10:20

delfi1, podejrzewam, ze Gie sie juz rozdwoila.. a Jagna jeszcze nie, bo mowila, ze jakos dzisiaj rano ma dopiero jechac do szpitala i beda ja "przygotowywac", a dopiero jutro porod.... z tego, co pamietam

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

11 sie 2008, 10:26

Dziewczyny, ja mam nadzieję że Gie już jest 1+1 pisałam do niej smsa ale chyba ma wyłączony telefon bo nie przyszedł mi nawet raport :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 sie 2008, 10:30

AniaZaba, tez mi sie tak wydaje :-) pewnie telefon padl z wrazenia, ze to juz po :-D

delfi1, no tak to jest z tymi facetami... najczesciej dla dziecka traca glowe :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 sie 2008, 10:36

Dziewczyny jak chcecie cos sie dowiedziec to u nas na UM sa wiesci od Gie- oto sms od niej, a raczej od jej meza-

" Ola jest pod prysznicem.Ma skurcze co 2 min.Rozwarcie na 4 cm.Bardzo cierpi ale niedługo będzie miała znieczulenie ..... "

[ Dodano: 2008-08-11, 10:37 ]
Dodam, ze niedawno dostala nasza kolezaka z UM tego smsa wiec to najswiezsza wiadomosc

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

11 sie 2008, 11:17

Pati85, dziękujemy za wieści :ico_sorki:
Jednak Jagna miała prawie rację :ico_brawa_01:
I Gie się rozdwaja - ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jagna już sie przygotowuje do rozdwojenia i też super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Donapril gorące gratulację z okazji narodzin dzidzi :ico_prezent:

No cóż pozostało nam całej reszcie czekać na naszej maleństwa. shoo, ciekawe jak to z nami będzie ??? I kiedy???????????
Ja dziś po południu jadę do lekarza który pracuje w szpitalu w którym chcę rodzic i jest zastępcą mojego gina który jest na urlopie - postaram sie z nim umówić na poród na czwartek wieczór bo mój P. akurat wróci - oby nam sie udało :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:
dzisiaj na 13 idziemy jeszcze razem na szkoły rodzenia, a mąż wyjeżdża jutro do pracy :-D :-D :-D
próbowałam go namówić do baraszkowania ale niestety bał się że wody mi odejdą :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Zajrzę po wizycie u lekarza i napiszę co powiedział. Buziole

[ Dodano: 2008-08-11, 11:18 ]
AniaZaba, jak ja nie będę mogła napisać to mój mąż ci napiszę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

11 sie 2008, 11:23

witam

Widze że się sierpnióweczki zaczeły ładnie rozdwajać :ico_brawa_01: Powodzenia dziewczyny

Jak Gie dzisiaj urodzi to Zuzia będzie miała urodziny i imieniny w jednym dniu :-) Dzisiaj w kalendarzu Zuzanny :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość