Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 lis 2007, 20:08

ja tez mam piankowy....czy w uk sa te gryczano kokosowe????nie widzialam...mamy 10cm materacyk z samej pianki i jest twardy...niby do lozeczka cot bed wiec powinien byc solidny...jeszcze nie uzywany bo mala spi z nami....ale od dzis bedzie sluzyl jako kojec...zobaczymy....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lis 2007, 20:54

glizdunia nie wiem ....
dla mnie wszystkie byly poodbne
i kupilismy w ikei hehe
taki mi polecano
mysle ze jest wystarczjaco twardy

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

26 lis 2007, 11:44

A ja mam po Zuzance kokosowy,ale jest bardzo twardy i mała spłaszczyła sobie główkę,na szczęście pani doktor od bioderek jak to zobaczyła,to kazała uszyć poduszeczkę z gorczycy i Zuzi główka sie jakoś wyrównała.I chociaż mam po niej ten materacyk,to chyba kupię piankowy,bo jest dużo miększy.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 lis 2007, 13:02

zulcia, glowka sie splaszczyla, ale z pewnoscia nie od materaca lecz od trzymania w jednej pozycji, tj na jedna strone, moj wiktorek tez mial takie " splaszczenie"a to przez to ze zawsze glowke przekrecal w jedna strone (tak mi przynajmniej lekarz powiedzial)...dziecku w takiej sytuacji podklada sie z boku powiedzmy zwinieta pieluszke i wtedy glowka "leci" w druga strone...a dla kregoslupa chyba te twardsze materace sa lepsze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

26 lis 2007, 15:40

Monisiu nie wiem.miałam dla Zuzi sam kokosowy,nie piankowo,czy gryczano kokosowy.Dla mnie to on był strasznie twardy,ja nie mogłabym na nim spać.Kupowała go moja mama z moim mężem,bo ja już urodziłam,a zapomnieliśmy o materacyku :ico_oczko: Zobaczymy jak teraz będzie.Może faktycznie tej pieluszki użyję.och,chciałabym,żeby już był maj :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 lis 2007, 15:51

:-D zobaczysz kochana, ze materacyk ten co masz w zupelnosci wystarczy... ja kupowalam wczoraj materac na nasze lozko...obmacalam sie kilka rodzajow :ico_haha_01: ...i zauwazylam te najdrozsze sa najtwardsze...
sama widze po sobie ze im materac twardszy tym lepiej mi sie na nim spi... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 lis 2007, 23:55

Ja mam po jednej stronie gryke, po drugiej kokos a w środku piankę... ale jak się sprawdza, to sie okaże za kilka tygodni dopiero :ico_noniewiem:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

30 lis 2007, 00:17

u nas łóżeczko stoi nieużywane prawie bo Hani spi z nami..ja miałam bardzo cięzki połóg więc zanim bym wstała z łózka żeby po nią iść i nakarmić to by zaplakała się ,więc z kupnem łózeczka można poczekać
my mamy materacyk kokos-gryka
za to rewelacyjna jest pościel feretti,leżaczek bujaczek to HIT i niania elektroniczna,pieluchy tetrowe i kocyki.ja mam bardzo dużo ubranek dla małej i mówiono mi że nie wykorzystam połowy ..ale tak się tylko wydaje.przebiaram ja dwa razy dziennie tzn rano i do spania chyba że sa duże niespodzianki a takie zdarzają się często.jeśli chodzi o kosmetyki to oilatum krem -rewelacja,laktator Medela ręczny tez polecam ,pieluchy pampersy 1 super natomiast 2 wg mnie o wiele gorsze.totalną beznadzieją jest karuzela canpolbaby!!nie wiem kto ja projektował bo po zamontowaniu dziecko ma maskotki na twarzy,jesli chodzi o smoczki to NUK ,aventu są za wielkie.Hania raz jadła odciągany pokarm z butelki i akurat butelka aventu od razu jej sie spodobała.nożyczki chicco do paznokci bardzo fajne,bez problemu obcinamy paznokietki od początku no i rożek rewelacja ale taki normalny (mi mamusia szyła z dwoma poszewkami) chusteczki miałam pampres sensitive nivea i bambino i wszytskie są bdb ale używam teraz bambino bo najtańsze a duże tego schodzi więc nie ma sensu przepłacać jak gatunkowo są takie same.i niezastapione koło dmuchane po porodzie (zwykłe w sklepie sportowym za 10 zł)jnawet miało dwie oponki do dmuchania więc można było regulować.przydają sie tez płatki dzidziuś i takie małe kosmetyczne,gruszka benzadzijn achociaż mamy taka małą z miekką końcówka to i tak za duża jest,jak się coś pojawi to z papieru cienki rulonik i gotowe;) jak mi się coś przypomni to napiśze ..aha miałam roblem z sutkami bo mała mi je "pogryzła" na początku więc nakładki silikonowe aventu -super i maśc proreleran (czy cos takiego)medela 100% lanoliny -super

Krecik_5
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:00

30 lis 2007, 08:21

My z łóżeczka korzystamy ale mam je zaraz obok siebie maleńka z nami spała tylko raz a tak to łóżeczko, pampersy 1, smoczki także NUK, pościel zamówiłam na allegro za 165 zł 10 elementów i jestem z niej bardzo zadowolona, niestety piersi nie dostaje (najpierw czułam sie przez to złą matką itp ale teraz jest ok) i dostaje Bebilon 1, mamy podgrzewacz Canpol i jest świetny jak dziewczyny pisały, ciuszki nawet sporo jak pisała Lalka wykorzysta się je

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

30 lis 2007, 10:29

Tak czytam i teraz wiem że nie mam za wiele tych ciuszków jednaka więc mogę jeszcze poszaleć :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość