Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

06 mar 2009, 16:42

wiola85, dla pocieszenia, my tak mamy prawie kazda nockę...dzis wstawałam 6 razy, czyli co około 1,5 dwie godzinki...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 mar 2009, 18:10

asiula_o, wierze, wierze tylko ze moj spał juz cała noc, a ty karmisz piersia i troszke to innaczej wyglada. Oj oby dzisiaj juz było lepiej :-D


A gdzie reszta justyna, ania, dziewczyny gdzie jestescie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

06 mar 2009, 23:19

Kurcze nie mam czasu na forum , no nie mam :ico_noniewiem: , doba jest stanowczo za krótka :-D


A u nas przygotowania nabierają rozpędu, troche zaczynam się stresować:-)) Po za tym zastanawiam się jak to będzie przez ten ostatni tydzień i w sam dzień ślubu i niedziele.. Nie wiem jak ja to zniose, jak Jasiek to zniesie, boje się..
kochana pocieszę Cię że za 4 miesiące to samo czeka i mnie tyle że z trójką dzieci :ico_oczko: także już teraz mam nerwa :ico_oczko:

Wczoraj złożyłam w pracy podanie o urlop wychowawczy na 2 lata , oczywiście został mi przyznany :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-06, 22:21 ]
:Pewnie wiekszosc dzieci juz cos jadla bo juz 4 miesiace pokonczyly niektore - Filipek, Mela (o Majce naszej juz nie pisze bo juz czekamy na 5) :ico_brawa_01:
moja cały czas tylko na cycusiu , dopiero za miesiąc zacznę coś wprowadzać.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

07 mar 2009, 11:13

Hej dziewczynki, gdzie was poniosło.....Pusto, głucho.....

My dzis wojujemy sami, bo Duzy Mis znowu w robocie. Ale samochodzik wyrwałam :-D :-D
Odwiozłam go rano, potem pojechalismy od razu do sklepu na zakupki, a potem juz szybciutko do domku, bo Mela zaczęła marudzic. Była głodna kruszynka, teraz najedzona łapie drzemkę a ja ogarniam chłopaków.
Jakos nie mam planów na dzis, bo wszawo sie znowu zrobiło, siąpi na głowę fuuuu, chcę słoneczka i ciepełka !!!!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 mar 2009, 13:07

jestem i ja dzisiaj :-D

A przypomiało mi sie ze Ania pisała ze jej nie bedzie bo jada do jej tescia chyba :ico_noniewiem:
Wczoraj złożyłam w pracy podanie o urlop wychowawczy na 2 lata , oczywiście został mi przyznany :ico_oczko:
ja tez złozyłam ten wniosek ale tylko na rok, a zaczynam go od 22 kwietnia,bo jeszcze urlop mi tam podliczyli, wiec tak za rok w kwietniu to mały bedzie miał prawie połtora roku, wiec bede mogłą smiało do pracy wrocic :-)
Jakos nie mam planów na dzis, bo wszawo sie znowu zrobiło, siąpi na głowę fuuuu, chcę słoneczka i ciepełka !!!!!
no u mnie tez pogoda pod psem, brrr pada i zimno jakos, szkoda bo myslałam ze na spacerek sie wybiore a tu nic :ico_placzek:

Dzisiaj nasza nocka byla oki mały obudził sie dopiero o 5 dałam mu falache i spał dalej :ico_brawa_01: ciekawe od czego to zalezy, ze dwie wczesniejsze noce tak zle spał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

07 mar 2009, 16:15

Ja wniosek złożyłam na 2 lata ponieważ nie zamierzam wracać do pracy ponieważ kompletnie by mi się nie opłacało , a to dlatego że pracuję na pół etatu takze to co bym zarobiła posżłoby na nianię.
a teraz jadę na przymiarke sukni ślubnej :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

07 mar 2009, 23:22

cześć dziewczyny...
przeczytałam o tragedii na czerwcówkach-lipcówkach 2008
i wyje jak głupia...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 22:47 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 mar 2009, 10:06

Wiem wczoraj sie dowiedzialam na wrzesniowkach i pazdzierniku tragedia... brak słow :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

08 mar 2009, 10:32

Jezu dziewczyny.....Ja zajrzałam tam i az mi serce stanęło....
Chociaz nie wszystko rozumiem, bo była jeszcze wzmianka o jakiejs innej dziewczynie, ktora chyba dla "zartu" (??????????!!!!!!!!!!!) pisała o smierci dziecka, dobrze zrozumiałam?? Ja nie mam czasu i nie czytam innych wątków....

Boze co za tragedia....brak słów.....

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

08 mar 2009, 11:57

Ja nie mam czasu i nie czytam innych wątków....
gdyby mi nie powiedzano na Emigrantkach, to bym nie wiedziała
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 22:47 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości