Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

30 kwie 2010, 15:48

Dziękuje w imieniu Justynki :ico_sorki:

Helen, Kiara śliczna w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jeśli chodzi o pogodę, to chyba przyszła ona do nas. Bardzo ciepło - 24 w cieniu :ico_szoking:
Nie ma to jak poranna gimnastyka :ico_oczko:

inia1985, super, że Wikunia będzie miała własny plac zabaw :ico_brawa_01: A Twój tata na pewno nad nią czuwa...

Pruedence, :ico_brawa_01: za czystą skórkę :-D

Korzystając z pięknej pogody byłyśmy na 3 godzinnym spacerku :ico_haha_01: Dziwi mnie tylko jedna rzecz. Jest tak gorąco, ze ja się zgrzałam w koszulce na krótki rękaw, Justynka była tylko w welurowych śpiochach, kaftaniku i bodziakach na krótki rękaw. A i tak mi się trochę spociła :ico_wstydzioch: Rączki i stópki miała bardzo ciepłe. Nawet di głowy by mi nie przyszło przykryć ją czymkolwiek. A inne mamy w parku, nie dość że poubierały w kurtki, poprzykrywały swoje pociechy grubymi kocami to jeszcze w zakrytych wózkach je woziły :ico_szoking: Szok po prostu! Zero pomyślunku. Same to się porozbierały :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 kwie 2010, 23:30

post tej samej treści pisany ponad 20 razy !!!to jest wbrew regulaminowi

[ Dodano: 2010-04-30, 23:31 ]
Pruedence wielkie buziaczki :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 14:39 przez martuunia1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

01 maja 2010, 07:37

Dziewczyny udanego długiego weekendu życzę. U nas pogoda się popsuła, pada już całą noc :ico_olaboga: Ale mam nadzieję, że się jeszcze wypogodzi :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 maja 2010, 09:21

U nas pogoda mega się popsuła od rana leje, w związku z czym nie chce mi się jechać na wieś bo tam nie ma co robić jak pada. Muszę nam jakoś inaczej zorganizować weekend.

Shiva - co do tego ubierania u nas wczoraj był 29C, Adaś był tylko w bodziaku z krótkim rękawem i spodenkach a i tak się lekko spocił, nie wiem czemu panuje takie przekonanie że dziecko trzeba ubierać jak na trzaskające mrozy, skoro im jest jeszcze cieplej niż nam bo mają 30% większa przemianę materii. :ico_olaboga:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

01 maja 2010, 11:05

u mnie tez paskudna pogodA, niby cieplo ale padalo a teraz jakos ciemno :ico_placzek: u nas chyba az tak cieplo nie bylo wczoraj, ja mialam dlugi rekaw a mala body na krótki i bawelniany pajacyk, no ale wiatr byl duzy co z tego ze cieply

ja bylam taka zmeczona po egzaminie ze szok, musialam wstac o 5 aby malej cyca dac ubrac i siebie wyszykowac a o 8 byl wyjazd, wrocilam przed 23 :ico_szoking: testy mialam o 16 a jazde dopiero o 19, wiec juz troche w trakcie ziewalam i w pewnym momencie jak egzaminator mi pow gdzie jechac to ja go nie slyszalam :ico_wstydzioch: ale na czas sie ocknelam i on mi powtorzyl, moze pomyslam ze zdenerwowana jestem :-D jezdzilam 40 min, jedno skrzyzowanie scielam ale na linie nie najechalam tylko pasy pomylilam :ico_wstydzioch: i w sumie do tego sie przyczepil na koniec
dziewczyna co ze mna byla nie zdala, pow ze zazdrosci mi takiego opanowania i spokoju :ico_haha_01: a ja juz nie moge sie doczekac kiedy wsiade w swoj samochod, maz mysli ze sie bede bala jezdzic :ico_puknij: a ja sie boje parkowac :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-05-01, 18:55 ]
ale pustki, ja wpadlam pow ze moja luniuszka zaczela sie przekrecac z brzuszka na plecy :ico_brawa_01: wkoncu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 maja 2010, 14:27

Pruedence, jejku,zycze zeby szybko Adasiowi przeszlo.Kurka AZS :ico_olaboga:
Jakie fajne focie weekendowe :ico_brawa_01:

anetka - fajnie,ze mala Ci tak je :ico_brawa_01:

Anusiek - super foteczki,Adas slodziutki a Ty jaka laseczka :ico_brawa_01:
A co do dziecka,to polecam zajsc w wakacje,najlepiej lipiec :) Ja Andrzejka urodzilam w kwietniu i to byla jak dla mnie super ciaza,zwlaszcza,ze maj byl cieply a w czerwcu juz w samym body spacerowal :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

inia - dobrze,ze Wiko nie zlapala chorobska.No i duza babeczka Ci rosnie,w sensie dluga :ico_brawa_01:

Juz od wrzesnia????Matko,podziwiam Cie wariacie i zazdroszcze :ico_oczko:

dorota - ehhh,zazdroszcze ci plazy.Mi tu w tym Koszalinie brakuje wlasnie alejek do spacerowania,w Sopocie pod tym wzgledem bylo super.

Shiva, fajne foteczki :ico_brawa_01:

To teraz napisze co u nas,jestesmy juz po drugim szczepieniu Infanrixem Hexa.Zuzia wazy juz 6690,ale przy waszych pociechach jest drobinka :ico_oczko: Chyba tylko Kiara i Klara sa drobniejsze.Probowalam dac Zuzi soczek jablkowy,pluła,to samo obiadek,kaszka i deserek :ico_zly: Nie toleruje nic ninnego,tylko cucysia :ico_noniewiem: Ostatnio zauwazylam,ze bardzo sie slini ale dziaselka nie sa napuchniete,wiec chyba nie zabki. Jest kochana,ladnie spi,w nocy budzi sie tylko 1,czasem dwa razy na jedzonko. W dzien spi tez dwa razy,z czego jedna drzemka trwa 4 godziny :ico_brawa_01: Slodko sobie guga,interesuje sie zabawkami,w miare moziwosci lapie juz grzechotke. Jutro jedzemy znowu do Dziekanowa,wracamy za dwa tygodnie :ico_placzek:

Andrzejek zdrowy juz,ale oslabiony.

Pozdrwiam was serdecznie.

A gdzie Lilo,dawno juz nie zagladala :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 maja 2010, 12:16

u Was jeszcze trwa weekend i pustki na forum... moj maz w pracy i my siedzimy sobie same w domku, za oknem pada deszcz, wiec czekam ze spacerkiem...
nam weekend zlecial szybko, ale przyjemnie. W sobote nic spektakularnego nie robilismy, ale w koncu zamowilismy duza lodowke ze sporym zamrazarnikiem (3szuflady), nareszcie bedzie mozna robic zapasy :-) Do tej pory mielismy malutka lodowke z mini-zamrazarnikiem, malo co sie w nim miescilo... A, wybralam czerwona lodowe, maz troche sceptyczny :ico_oczko:
Wczoraj odwiedzilismy szwagierke, pospacerowalismy wspolnie nad rzeka i wybralismy sie na obiad do centrum handlowego, bo w miescie, w ktorym ona mieszka byla niedziela handlowa. Straszne tlumy byly, dlugasne kolejki do kas :ico_olaboga: Kupilam tylko skarpetki-balerinki dla Kiaruni i ucieklismy od tego szalenstwa na lono natury :-D
Chyba tylko Kiara i Klara sa drobniejsze
Kiara urodzila sie chyba jako najmniejsze (najkrotsze) dziecko z naszego watku :ico_oczko:
Jutro jedzemy znowu do Dziekanowa,wracamy za dwa tygodnie
Trzymam kciuki za efektywnosc Waszych wyjazdow :ico_sorki: i super, ze Andrzejek juz zdrowy, na pewno szybko wroci do sil...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 maja 2010, 17:13

A ja niezdara złamałam sobie palec duży u nogi na szafkach w kuchni wczoraj i teraz mam szynę, dziesiaj jest M ale jutro nie wiem jak sobie dam radę z dziećmi a o spacerach mogę zapomnieć:(

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

03 maja 2010, 22:19

Witajcie po długim weekendzie :-)

Widzę, ze pustki tutaj - no ale to zrozumiałe. Majówka bardzo udana, choć nie obeszło się bez problemów dzisiaj. Justynka przez te dwa dni miała mnóstwo nowych wrażeń i dzis cały dzień jest marudna i ma ataki histerii. Mam jednak nadzieję, że to szybko minie :ico_sorki:

Pruedence, :ico_szoking: :ico_szoking: biedactwo! Oby palec szybko doszedł do siebie!! Strasznie współczuję, jak Ty sobie dasz radę z dziećmi :ico_olaboga:
Co do ubierania, to niestety masz rację. Ja czasem mam ochotę ochrzanić taką mamuśkę, która dręczy tak swoje dziecko :ico_zly:

iw_rybka, Trzymaj się dzielnie na tej rehabilitacji :ico_sorki:

Helen, super, ze weekend udany :ico_brawa_01:

anetka607, bardzo fajnie było się spotkać :ico_haha_01: Masz świetna rodzinkę :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

04 maja 2010, 08:21

Jutro jedzemy znowu do Dziekanowa,wracamy za dwa tygodnie :ico_placzek:
aby szybko wam tam czas zlecial :-)
za oknem pada deszcz, wiec czekam ze spacerkiem...
u nas wczoraj tak samo :ico_zly: moze dzisiaj bedzie lepiej
złamałam sobie palec duży u nog
to kiepsko, aby tylko szybko sie goilo
Masz świetna rodzinkę :ico_brawa_01:
dzieki i wzajemnie, jednak dobrze ze moja kruszynka mniejsza bo jakbym miala tak Justynke nosic :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-05-04, 08:28 ]
Klara polubila kury :-D tesciowa ma pare na podworku i co z nia wychodze to podchodzimy do bramki a ona sie cieszy i przyglada, jak odchodze to sie zlosci :ico_szoking: fajna ma zabawe, ostatnio dawalam kurom po trawie to wszystkie staly i czekaly a mala tak sie cieszyla :ico_brawa_01:

wczoraj rodzice wrocili ze szczecina od sioetry i znowu zaopatrzona jestem :-D syn dostal bluze, koszukle i spodenki a do tego zabawke i slodycze a córka 2 pary spodenek, spodniczke ala bombka, body i koszulke i oczywiscie zabawke i sloiczki z deserami i soczki :ico_brawa_01: i ja sie zalapalam na prezenty :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość