Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

19 maja 2010, 20:19

sylwia78, to dzielna jesteś :-) ja to taka leniwa, bo już samo to nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

19 maja 2010, 20:22

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie

ja jutro oddaję mocz do badania, bo okazało się że mam białko w moczu w wynikach ze szpitala i muszę to sprawdzić

co do szkoły rodzenia jestem prawie świeżo po wiec nie wybieram się :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-20, 06:41 ]
:ico_kawa:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

20 maja 2010, 07:54

czesc dziewczy. :ico_ciezarowka:
:ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: mojemadzens, ja ci nie pomoge z ta glukoza bo juz pisalam ze moje winiki ma lekarz i dowiem sie wszystkiego u niego na wizycie 26 czyli w srode.

jesli chodzi o szkole rodzenia to tez nie bede chodzic, po pierwsze nie mam z kim zostawic zuzi, po 2 jestem prawie na swiezo wiec wszystko pamietam.
z zuza tez nie chodziam i bylo wszystko dobrze umialam wszystko p
amo przychodzi, ale nie zaprzeczam ze to napewno fajna rzecz.
ja jutro oddaję mocz do badania, bo okazało się że mam białko w moczu w wynikach ze szpitala i muszę to sprawdzić
no to trzymam kciuki

[ Dodano: 2010-05-20, 07:58 ]
ja mialam ciezki wieczor i nosc nieciekawa noc, zuza wczoraj bya na dworze pierwszy raz od piatku przez te ulewy i wiatr, i po godzinie spacerowania byla padnieta jak wrociismy do domu to juz o 18 chciala kakao potem zaczela tak plakac i prawie na spaco ja mylam ale oczywiscie byla taka zmieczona ze nie mogla zasnac 20 minut plakala, a potem jeszcze obudzila sie o 23 i tez zaczela plakac 20 minut szok, i w nocy tez cos tam popakiwala przez sen, do tego sraszne rzeczy mi sie snily, a jeszcze po 3 boli mnie znow cae krocze nawet jak chodze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

20 maja 2010, 08:28

Witam!
jeszcze po 3 boli mnie znow cae krocze nawet jak chodze
Ja tez ostatnio odczuwam mten ból :ico_noniewiem: Ale wtedy sie nasiela jak naprawde przecholuje. Gadałam z kumpelą ona tez tak mała-twiedziła, że za dużo chodziła, ja też myslę ze przez wysiłek to boli.
A u nas pogoda brzydka, coś za mgłą :ico_noniewiem: A co do tej glukozy to slyszałam ze kobiety w ciąży moga przekroczyć do 120 jedn. tradyc. a ja tyle n ie miałam i mam nadzieje ze ok :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

20 maja 2010, 08:41

dzien dobry
ja juz po sniadanku i cisto zjadlam, potem jeszcze kawka
mnie nie bole krocze jak chodze za to wieczorem mam wrazenie jakbym jezdzila ze 3 dni na rowerze po 3 letniej przerwie,jakbym zakwasy miala, za to zauwazylam ostatnio ze jak za duzo lub za szybko chodze to spina mi sie brzuch, pytalam gin. kazal brac nospe i najlepsze ze jak jestem w gabineie to jest brzuch ok jak bada

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

20 maja 2010, 08:46

czesc, dziewczyny

nie piszé, bo jakos tak nie mam dostepu do tego kompa- a to maz mnie podsiadzie, a to brat...
u nas oki, jutro jedziemy do siostry, bo ubranka dla dzidziusia, nawet nie wiem,czy zostaniemy do niedzieli, prawdopodobnie nie :ico_placzek:
w ogóle nie chce mi sie jechac do swego domu, na to straszne odludzie :ico_placzek: :ico_placzek: jak sobie pomysle,ze znów bedziemy same z bianká, to az mi sie ryczec chce...

moj maluch kopie coraz silniej, od paru dni budze sie z potwornym bolem pleców :ico_zly:

buziaczaczki dla was i brawa za kolejne tygodnie

[ Dodano: 2010-05-20, 08:47 ]
a, stawaim :ico_tort: :ico_kawa: za moj døugo oczekiwany 6. m-ác :ico_brawa_01:


dziewczyny, farbowaøyscie wlosy ? bo jakos nie moge sie zdecydowac... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

20 maja 2010, 09:08

dziewczyny, farbowaøyscie wlosy ? bo jakos nie moge sie zdecydowac...
Ja co drugi miesiąc farbuje włosy na czarno bo mi widać odrosty :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

20 maja 2010, 09:09

Dona to jedz i wracaj zaraz, po co masz siedziec sama w domku ?kurcze jakby byl latwiejszy dojazd do ciebie, musze zlozyc wniosek o nowa linie :-D
:ico_brawa_01: dla ciebie za 6 okienko
co do farbowania to ja robila kolorek jakos w 14 tygodniu i ja i dziecko zyje wiec mysle ze mozesz zaszalec, a piekna mama to szczesliwa mama

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

20 maja 2010, 10:53

Ja nie mam po co farbować,od urodzenia mam czarne kudełki,ale bratowa malowała w ciąży.Trochę posprzatałam

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

20 maja 2010, 10:55

Hej dziewczyny :-)
Dawno mnie nie było ale mam sporo roboty przed komunia córki. Cały czas kościół i spotkania, już mam tego dość.
Ja jak chodzę szybko lub za dużo to też mi brzuszek się spina i zaczyna mnie boleć, nie raz juz bardzo się wystraszyłam. Ale teraz jak wychodzę to biorę sobie no-spę i jest ok, muszę tylko wolniej się poruszać :-)
Dziś mam wizytę u gina, pewnie wypisze mi skierowanie na badania, bo on co dwa miesiące daje. No i pewnie usłyszę serduszko mojego szkrabka :-D
Dziewczyny za Wasze kolejne tygodnie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i za mój 25 :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość