Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

30 gru 2007, 18:01

Witajcie Kochane!

GRAŻYNKO OGROMNE, SERDECZNE GRATULACJE DLA CIEBIE, DZIDZI I MĘŻA. Jak tylko wrócisz do formy, czekamy na jakąś relację z porodu:)

Przepraszam, że nie zaglądałam ostatnio, ale czasu brak. Kamil coraz więcej śpi w nocy, a coraz mniej przez dzień.

Aga wspolczuje. To faktycznie mieliscie nienajlepsze świeta, jak sie tak pochorwaliscie
:(

U nas po swietach w porząsiu:) Wigilia u moich rodzicow, pierwszy dzien świat w domku - leniuchowanie, obżeranie sie i oglądanie filmow. Drugi dzien swiat u moich rodzicow. W czwartek i piatek spedzilam sporo czasu na miescie. Poszlam sobie do frzyjera sie obciąc i zrobic manicure, bo wczoraj mielismy wesele szwagierki.
Co robicie w Sylwestra? My w domku z Kamilkiem:) Rok temu i dwa lata temu takze nigdzie nie bylismy, a moglismy isc wszystko przez mojego meza hehe:)
Ja bym sie nawet chetnie przeszla gdzies na Sylwestra, ale szkoda mi zostawiac synusia, juz wczoraj spedzil wiekszosc dnia z moją mamą. No trudno, ale za rok musowo trzeba gdzies isc. A jesli o Sylwestrze mowa - wczoraj rozmawialam z kuzynem meza, mial isc z zona na bal do hotelu Jawor(po remoncie podobno ma 5 gwiazdek), ale jednak nie idą i wiecie ile tam kosztuje wstep od osoby? 800 zl! Czyli od pary 1600 zl. Niezle no nie? W jedna noc wydac tyle ile niektorzy ludzie nawet nie zarabiaja w miesiac.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

30 gru 2007, 18:44

800 zl :ico_szoking: normalnie szok :ico_szoking:
a mu swieta spedzilismy praktycznie caly czas u rodzicow. tzn. wigilie tylko z mezusiem i Majka w pierwszy dzien swiat u moich rodzicow a drugi u tesciow :-D
a co do Sylwestra to mniestety w tym roku w domciu :ico_placzek: ale za rok napewno sobie to odbijemy wyjezdzajac gdzies z mala :-D a co sobie bedziemy zalowac :-D tylko nie do hotelu Jawor :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 gru 2007, 19:02

My też w tym roku będziemy w Sylwestra w domu. Mieliśmy jechać ze znajomymi i ich dziećmi do Istebnej na domek ale niestety ze względu na to że Emi jest chora to będziemy w domu :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

30 gru 2007, 19:15

Cześć dziewczynki :-D

Grażynko moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy na zdjęcia

Co do świąt to ja tam się ciesze że już sie skończyły. Jakoś nie czułam zupełnie tego klimatu - ciagle tylko sterczenie w kuchni przy garach :ico_noniewiem:
Co do sylwestra to ja bym sie gdzieś przeszła chetnie chociarz na 2 godzinki ale mój mąż jakos oponuje :ico_puknij:
A tak poza tym to staram się mała przekonać do butelki ale ona nie chce. Tylko cyc ją interesuje i koniec. Aż się boje jak to będzie jak wróce do pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 gru 2007, 22:52

Olciiaa, ciężko jest przejść na butlę. Ja od początku roku rozpoczynam oduczanie Emi od cyca :-D

Hihi czyli widzę że wszystkie bielszczanki będą na białej sali :-D

A tak swoją drogą nie wiecie gdzie będzie pokaz sztucznych ognii ?? Bo może udałoby się nam chociaż na samą północ wyskoczyć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

31 gru 2007, 11:23

Witajcie dziewczynki!

Olciaa oj to współczuje, że Mała nie chce butelki :( Ja chyba nie bede miala tego problemu, bo dokarmiam kamilka butelką. W cycach coraz mniej mleczka niestety.
Podobnie jak Ty chetnie bym sie gdzies wyrwala chociaz na 2-3 godzinki dzisiaj, ale meżuś sie rozchorowal, poza tym za bardzo nie mamy gdzie.
W nastepnym roku musimy gdzies isc, bo to juz 3 sylwester w domku.

Aga szybkiego powrotu do zdrówka dla Emilki

WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2008!

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

01 sty 2008, 16:26

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU[shadow=blue][/shadow]

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 sty 2008, 17:06

Witajcie w nowym roku :-D

Jak Wam minął pierwszy sylwester z maleństwami ??
U nas spokojnie. Emi obudziła się o 23.55 bo strzelali nam pod blokiem więc wziełam ją do okna ale nie była zbytnio zainteresowana. Popatrzyła troszkę ale wkońcu zasnęła mi na rękach :-)

A my mimo iż byliśmy we dwójkę to całkiem sympatycznie spędziliśmy tego Sylwwestra :-)

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

01 sty 2008, 19:34

My w końcu poszliśmy do znajomych na 2 godzinki tylko co prawda ale zawsze coś :ico_haha_01: Misia obudziła sie o 23.40 nakarmiłąm ją i zasneła. Nie obudził ja nawet huk od petard :ico_szoking:
No i musze wam powiedziec że moje dziecko wypiło właśnie120 ml kaszki :ico_szoking: z butelki :ico_szoking: bez marudzenia :ico_szoking: CÓRKO OBY TAK DALEJ :ico_brawa_01: No ale i tak bedzie cyc w nocy ze trzy razy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 sty 2008, 20:51

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki. Oby tak dalej :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość