Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 cze 2008, 15:47

Miejmy nadzieję, że zapamieta to, co mu tłumaczysz. Teraz się buntuje - przechodzi taki okres, ale później twoje wysiłki na pewno zaprocentują.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 15:52

zmykam bo wstał
paaa

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 cze 2008, 15:53

pa

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 cze 2008, 17:21

Witajcie.

Normalnie ostatnio malo czasu mam na kompa
W niedziele ochrzcilismy Nathana, no i fajnie juz chrzciny z glowy.
Nie bede tu wrzucac fotki bo wrzucilam na bloga.

Patrze ze nie tylko ja bawie sie w oduczanie sikania.
u nas cos ciezko to idzie, bo milan nie chce wolac, wysadzam go na kibel na wyczucie, a na nocik nie chce , dobrze ze na kibel chce, a kupe normalnie za zadne skarby nie chce zrobic do kibla, do majtek robi :ico_zly:
Musze byc cierpliwa z czasem sie nauczy.

A to moje chlopaki.

Obrazek

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 cze 2008, 17:24

halo.My wczoraj zakonczenie roku w szkole zuzi mielismy,fotki na NK bo na bloga jeszcze nie mam czasu :ico_wstydzioch:
ja dzis zupe spaliłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: pierwszy raz w życiu :ico_haha_01: wygotowała się woda,dobrze ze jeszcze bez warzyw było,miałam szumowine zebrać :ico_haha_01: poszłam myć glowe a woda jakos tak szybko wyparpwała :ico_smiechbig:
natalia brawo dla Oskara za nocnik i kibelek,Gabi też na wc bez podkładki,w pl miałam a tu nie kupowalam ale musze kupić schodek taki żeby sama do wc chodziła :ico_haha_01: i tylko zawola do wytarcia :ico_haha_01: ale leń ze mnie :ico_haha_01:
na obiad zrobiłam wiec mięso i ziemniaki a gotuję 2 zuę na jutro będzie...tylko żebym nie spaliła :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 21:25

no nareszcie spokój :-D coś tam jeszcze gada słyszę,a ja znowu bób wsuwam i nie mam kropli :ico_olaboga:

dzis wychodzi 2:1 dla mnie :-D reszta w pampersa na dworze w tym 2 kupy :ico_olaboga:
drugi raz przed kąpielą sam polecial i usiadł :ico_brawa_01:

Aniu ja już 2 razy spaliłam garnek jak ziemniaki gotowałam i na tt siedziałam,a raz tak że aż siwo było w kuchni :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 cze 2008, 21:47

dobrz wiecyor
u nas 6Ł1 dla mnie dyis... malemu spodobalo sie na doroslzm kibelkuu i chetnie chodyi siusiac vey nakladki, ale jakis taki drobnz jest i kibelek ya duyz i jak bzm go nie tryzmala to bz wpadl :ico_haha_01: a na nakladce juy tak nie chce chetnie siedyiec...
ray dyis tzlko kupke zrobil w majty a potem juz chodzilam go sadzac i za kazdym razem siusial....
ale oczywiscie na wyczucie bo wola ale rzadko :ico_haha_01:

pierdolka zasnela godzine temu a ja zaraz klade sie spżac.... jutro ciezki dzien...mamy jjutro z T 5 lat razem ale miniemy sie, tylko z rana sie spotkamy przed wyjsciem jego dfo pracy a potem dopiero po 21 bo tak ze szkoly bede wracala...oby w miare zadowolona... a nasza rocznice uczcimy w niedziele :ico_haha_01:

zycze milej nocki....

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 21:52

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oskarka super,mój jakos nie zachwyca sie kibelkiem,ani z nakładką ani bez :ico_puknij:

Wszamalam pół kg bobu :ico_olaboga: ale narazie brzuch mnie nie boli

musze iść pranie powiesić ale mi sie nie chce

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 cze 2008, 08:21

dziendoberek
nocka przespana w calosci, jak zasnal o 21 tak obudzil sie o 7 i od razu pioszlam znim do toaltey i zrobil kupke i siusiu, za chwile ide znowu bo godzinka minela...pewnie cos tam znowu wyrzezbi :ico_haha_01:

teraz przypomnial sobie ze ma stolik "edukacyjny" do zabawy i po paru miesiacach zaczal sie nim bawic :ico_haha_01:

szaro u nas i ponuro jakos...ale w miare cieplo i tak, pewnie tylko na ogrodek na troche pojdziemy sie pobujac i popodlewac co trzeba, ja i tak bede sie uczyc wiec nie amm czasu nigdzie lazic.... jakos przezyjemy ten osttani weekend

u nas bob jeszcze dosc drogi, za maly woreczek chca 6 zl... :ico_puknij: :ico_puknij:
ja od poniedzialku ruszam za to z ostra dieta, w koncu trzeba sie ruszyc, bede miala na to czas i koniecznie w koncu zadbam o wlasny tylek troche :ico_haha_01:

ide zaraz obiadek robic...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 cze 2008, 12:49

witam
nocka ok,pobudka przed 7,Kacper sie bawił a ja drzemałam i wstałam o 8
jak narazie 1:1 z tym że zrobił w majty kupsko :ico_olaboga: ale był zawstydzony :ico_wstydzioch:
zauważyłam że rano rzadko robi siku,pierwszy raz po wstaniu to gdzieś dopiero ok 10,a dzis po 10 jeszcze nie robił dopiero potem,ale latał i co chwila mówił ze chce,nie mógł sie skupić i zrobić :ico_puknij: a może juz ta kupa dawała znać o sobie,tyle że siedział i zaraz wstawał mówiąc ze nie chce siku i tak kilka razy
w końcu posadziałam go na kibelek z nakładką bo chcial i puściłam wode pod prysznicem i zrobił :ico_brawa_01: a za jakąś chwilę ta kupa w majtkach :ico_noniewiem:

u nas dziwnie,słońce świeci ale przed chwilą pochmurzyło sie i cos troche pomruczało,ale przeszło,pewnie będzie tak sie kręcić ta burza

małż pisał że juz jedzie :ico_brawa_01: pewnie ok 18-19 bedzie w domku

zupkę mam już gotową - krupnik,mielone od wczoraj,tylko sos grzybowy robie do nich na dzis

przydałoby sie isć potem po jakieś miecho na rosół i warzywa,tylko czy jeszcze cos bedzie :ico_puknij: rano nie miałam czasu bo sprzątałam żeby jutro mieć mniej już

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oskarka i powodzenia na egz Nat

a za bób pół kg 4 zł ,kilka dni wcześniej było 5,5zł ale potaniał już :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość