Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 sty 2012, 23:33

witajcie :-)
ja ostatnio bardzo rzadko się odzywam, kompletnie nie mam czasu. u nas bez zmian, chciałabym bardzo napisać, że jest lepiej, że moje starania nie idą na marne, niestety tak nie jest :ico_placzek: jedynie co to wzięłam się w garść i walczymy.
Bardzo wspierają mnie moi rodzice psychicznie i finansowo :ico_sorki: zwłaszcza mama bardzo podnosi mnie na duchu i szuka wszelakiej pomocy dla Olci wśród znajomych lekarzy.
Ola dodatkowo bierze leki na astmę :(
widzę, że u Was temat urodzin :-) ja chyba nawet nie będę robiła Matowi, nie stać mnie na to na chwilę obecną. Wydaję mnóstwo pieniędzy na kosmetyki dla Olci, codziennie jestem w aptece. Śledzę opinie ludzi o AZS, czytam fora, co rusz kupuję nowy kosmetyk i testuję na Olci, a nuż pomoże.
Czekam z utęsknieniem na wiosnę, choć nie spodziewam się cudów. Boję się kwietnia, wtedy będzie pylić brzoza, to może być ciężki miesiąc dla nas, ale z Bożą pomocą przetrwamy.
jedyny plus to mam nieskazitelnie czysto w pokoju :ico_haha_01: szkoda, że nie daj to żadnych efektów :ico_placzek:

Mat zdrowiutki. Ma 3 zęby, gada, że mu się buźka nie zamyka, ale nie raczkuje . :ico_noniewiem: za to kocha tańczyć :ico_brawa_01: rozrabiaka, nie daje mi nic zrobić przez cały dzień. Obiadki je sam. rączkami ale nie ważne, grunt że sam :ico_oczko: jest troszkę grubiutki, ale lubi jeść. Zjada swój obiad i poprawia naszym.

pinko, śliczny torcik, ale masz talent
no i śliczny kotek :ico_oczko:

jeszcze dziś muszę posprzątać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sty 2012, 00:04

pinko, śliczny torcik, ale masz talent
no i śliczny kotek :ico_oczko:
dziękuję. Wspólczuję tej alergii, biedna Oleńka, to tak bardzo boli, jak dzieci cierpią. Gdyby można było przejąć chorobę od dziecka, to pewnie każda z nas byłaby wiecznie chora na wszystko. Ale czego się nie zrobi dla wałasnego dziecka. Trzymam kciuki ,żeby się poprawiło i żeby mała tak nie cierpiała. Dobrze, że masz wsparcie i nie jesteś sama :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 sty 2012, 00:28

hej

Chciałam wam tylko napisać, że w sobotę przyszedł list ze szpitala ze skierowaniem na 3 lutego godz 10.00 ( akurat to będzie dzień urodzin Nell), terminu raczą nie przesuwać bo są duże kolejki na operację, mamy teraz odizolować się od chorych , więc Mike nie będzie chodził przez te 2 tyg do przedszkola , a zwłaszcza , że panuję tam infekcja oczu i zapalenie płuc, nic do domu nie może przynieść nawet kataru, nikt nas nie będzie odwiedzał bo nie mogę dopuścić do tego by Nell się rozchorowała, do tego jeszcze napisali, że będę mogła być tam tylko ja i Nell mąż musi wracać do domu bo tylko 1 opiekun może być, więc będę musiała nieźle wysilać się w gadce :ico_sorki: , jutro musimy zadzwonić i potwierdzić wszytko telefonicznie
:ico_olaboga: ale szybko to wszytko będzie :ico_olaboga: ,a mieli 5tyg wcześniej pisać
plus taki, że będę się stresować 2tyg niecałe a nie 5 tyg :ico_sorki:
szkoda mi Mikiego , że nie może do przedszkola chodzić, no ale wszytko dla dobra Nell :ico_sorki:
będziemy mieli już to za sobą i będzie mogli normalnie żyć :ico_sorki: :ico_sorki:
ale powiem wam, że jestem zestresowana na maxa :ico_chory: tak się strasnzie tym przejmuje
no ale matką przecież jestem to co by była ze mnie za matka, jakbym się nie przejmowała :ico_noniewiem:


doczytałam was, ale sorki, że nie odpisze , rozumiecie? :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

23 sty 2012, 08:10

manenka, 3 mam kciuki :ico_sorki: przynajmniej macie juz termin konkretny :ico_sorki: Michael jakoś wytrzyma te dni bez przedszkola, w końcu tak jak napisałaś wszystko dla dobra Nell.

[ Dodano: 23-01-2012, 10:00 ]
Blanka26, wspolczuje tego co przechodzicie :ico_sorki:

buzok milo ze zawitalas :-) mojej siostrze ciotecznej zeby zaczely wychodzic dopiero jak skonczyla roczek.. daj znac co ci powie stomatolog :ico_sorki:

pinko, podnioslo mnie na duchu jak napisalas ze masa ci wyszla :D

[ Dodano: 23-01-2012, 10:01 ]
U Nas juz lozko pietrowe zlozone stoi w pokoju Julki, dzisiaj M tylko poustawia meble w pokoju gdzie jest komputer i przynajmniej nie bede miala bajzlu takiego jaki teraz jest ,;/

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

23 sty 2012, 12:34

Blanka, Buzok super, że zawitałyście do nas ponownie. Blanka dopiero jak napisałaś co przechodzicie zaczęłam doceniać to co my mamy, zdrowe dzieci, które oprócz tego, że nie mogą zjeść paru rzeczy, nie wymagają od nas aż takiego poświęcenia dzień po dniu, mamy więcej czasu żeby cieszyć się sobą, zamiast wyszukiwać coraz to nowych sposobów na leczenie. Życzę żeby i u Was jak najszybciej się to ustatkowało i żeby Ola mogła funkcjonować jak inne dzieci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Aaaa i supet, że Mat się super rozwija, i chyba jako jedyny zajada sobie sam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Buzok, Ciebie nie można nie pamiętać, tak długo z nami byłas :-D :-D :-D Brawa dla Adrianka za szybkie postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Manenka tak jak mówisz, 3 tygodnie krócej się będziesz martwić :ico_pocieszyciel:
A wiesz, że operacja Nell zbiega się z naszym wyjazdem do Polski?? Na pewno przez całą drogę będę o Was myśleć, a potem często zaglądać czy są od Was jakieś wiadomości. No i zaczynam się denerwować z Wami, żeby maleńka jak najszybciej wróciła do siebie i całkowitego zdrowia :719: :719: :719: :719:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 sty 2012, 12:44

dzięki za miłe słowa i witam z :ico_kawa:

najbardziej mi jest przykro , że to akurat w jej roczek jest, szkoda, że nie przed lub po , tylko dokładnie w piątek 3 lutego , więc urodziny będzie miała po powrocie jak już będzie ok wszytko, i będzie się dobrze czuć

mąż dzwonił do szpitala i przez cały weekend będą jej robić badania a w poniedziałek operacja

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 sty 2012, 13:38

weekend będą jej robić badania a w poniedziałek operacja
tak sobie ostatno własnie myślałam Twojej córeńce :ico_sorki: , i wierze, że wszystko się uda i wszystko wróci do normy, mała jest śliczną radosną laleczką (oglądałam ostatni filmik) I wcale nie jest grubaską :-D , jest cudna i ma takie długie wloski :ico_brawa_01: , juz niedługo będzie całkiem zdrowa, a mamusia szczęśliwa :ico_sorki:

Blanca Ty Kochana wiesz że mocno trzymam kciuki za córę, mam nadzieje, że z czasem z wiekiem ta alergia się zminimalizuje i ten okres zły będziesz tylko wspominać, i cieszyć się że jest ok :ico_sorki:
daj znac co ci powie stomatolog
pewnie, że dam znać, tylko jakoś się nie mogę do niej dodzwonić, a kazała właśnie w tym tyg dzwonić :ico_noniewiem:
Ciebie nie można nie pamiętać
hehe dzięki :-D , ja nawet jednej str nie opuściłam, ciągle Was podczytuje, ale nie zawsze mam czas na pisanie, tymbardziej, ze ja wkońcu styczniówka, no ale zimowa mamusia nie :-D . A nasz wąteczek jakoś ostatnio ucichł, a fajnie jest się czasem podzielić postępami maluchów lub coś doradzić doświadczonych już mam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 sty 2012, 13:50

moje dzieci coś kaszlą i smarkają , a nie mogą :ico_nienie: wiec zapisałam i do lekarza ,ale najbliższy termin czwartek, ale jak chcę to mogę do szpitala iść, na razie nie ma sensu, więc poczekam

buzok14, dzięki
ja też ciekawa jestem co stomatolog ci powie, ja jeszcze nigdy nie spotkałam takiego przypadku, żeby ząbki nie wychodziły, więc nic nie pomogę , ale zaciskam kciuki by źle nie było :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 sty 2012, 14:02

A jeśli chodzi o urodzinki to mamy już za sobą, my robiliśmy podwójne, bo Oliwia z 28 stycznia a Adrian z 10 :ico_brawa_01:
Tu macie troszkę fotek no i nasze torciki :-D http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 1c1c392a06

[ Dodano: 23-01-2012, 13:03 ]
manenka dzięki :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 sty 2012, 14:05

buzok14, super :ico_brawa_01: piękne torciki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a dzieciaczki cudne :ico_brawa_01:
ależ synuś już duży :ico_szoking: , jak ten czas leci :ico_olaboga:

no i pewnie u nas będą podwójne bo Michaela są 19 lutego

[ Dodano: 23-01-2012, 13:05 ]
a powiedz ile waży?
bo ja mam obsesje kg :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości